Wibratory COSMOPOLITAN – przekonamy Cię, ze warto!

Wszyscy znamy COSMOPOLITAN, ale wibratory COSMOPOLITAN są zupełną nowością na rynku. Zastanawiacie się, czy są dobre i warte uwagi? My wiemy, że nie lubicie kupować w ciemno, dlatego spieszymy z pomocnym wpisem. Czy warto dać szansę gadżetom erotycznym nowej marki?

Wibratory od COSMOPOLITAN – tego o nich nie wiedziałaś!

Tak wibratory COSMOPOLITAN są dziełem TEGO COSMOPOLITAN! Amerykański magazyn wypuścił linię gadżetów erotycznych dla kobiet, by dopełnić skalę przyjemności dla kobiety. Tego o nich nie wiedziałaś! No dobra, jesteśmy przekonani, że od razu skojarzyliście markę z magazynem. ;) 

Zaskoczeniem może być dla Was fakt, jak dobre wibratory erotyczne wyszły z inicjatywy tej znanej firmy. Zdecydowanie nie są to gadżety erotyczne, które można dostać w gratisie do egzemplarza gazety: są na to zbyt wysokiej jakości, zbyt profesjonalne, wartościowe!

cosmopolitan wibratory i system jo gelato lubrykanty oralne

Mała wskazówka, o którą zawsze pytacie przy okazji wibratorów: Również gadżety erotyczne COSMOPOLITAN łączymy z lubrykantami wodnymi i czyścimy z użyciem wody i mydła antybakteryjnego albo toy cleanera. A teraz ciekawostka: wiedzieliście, że lubrykanty do seksu oralnego można używać również z wibratorami? I do seksu klasycznego? Cudownie, prawda?

Jeszcze większa przyjemność dzięki wibratorom COSMOPOLITAN

Podoba nam się elastyczność i kształt wibratorów COSMOPOLITAN. Zwiastują dobre dopasowanie do ciała i kompleksowy masaż. Jeszcze większa przyjemność w łóżku dzięki uroczym wibratorom! Co konkretnie otrzymujemy w zestawie z wybranym wibratorem marki?

  • Masażer do ciała? Yes, please! Do wyboru mamy duży masażer ciała COSMOPOLITAN Magnificent lub mniejszy COSMOPOLITAN Flirt z króliczymi uszami, które tak bardzo uwielbiacie! Rozkoszny masaż ciała i miejsc intymnych!
  • Producent zaszalał przy projektowaniu wibratorów punktu G. Prezentują się one nietypowo, ale w tym szaleństwie jest metoda, bo dopasują się do każdej anatomii i są bardzo wygodne w użytkowaniu.
  • Szczególną uwagę zwraca hiper elastyczny wibrator COSMOPOLITAN Bendable, który można złożyć prawie na pół i zamienić w wibrator dla par. A klasycznie stanowi również bardzo precyzyjny wibrator punktu G
  • Ostatnim typem wibratorów są zróżnicowane wibratory króliczki, które wypieszczą każdą strefę pochwy. Panowie, możecie zazdrościć kobietom takich zabawek erotycznych!

 

cosmopolitan wibratory różne rodzaje

Wibratory COSMOPLITAN są proste, a jednocześnie bardzo oryginalne i nietypowe w pewien sposób. Sposób, który może Ci się spodobać!

Wibratory króliczki Cosmopolitan dostępne w N69!

Wibratory króliczki marki COSMOPOLITAN są przyjemne dla oka, dobrej jakości i wpisują się w styl promowanych przez nas erotycznych piękności. Gadżety erotyczne COSMOPOLITAN są u nas dostępne od niedawna, ale spodobały Wam się. Wiele z nich ma już swoje właścicielki i jak dotąd, nikt się nie skarżył. To było pewne, ale już tłumaczymy Wam dlaczego!

  • Kształt! Spójrzcie na nie: wibratory króliczki COSMOPOLITAN są elastyczne i mają dobrze wyprofilowane końcówki. Zatem jeszcze bez wibracji, już będą dobrze masować wnętrze pochwy.
  • Silikon medyczny, ładowanie USB, wodoodporność: mamy nasze ulubione, praktyczne cechy dobrych wibratorów!
  • Różne tryby wibracji, proste sterowanie, funkcja grzania w wybranym modelu.

 

cosmopolitan wibratory króliczki

Wibratory COSMOPOLITAN mają dobrą cenę i prezentują klasyczne produkty erotyczne dla kobiet i w sumie dla par. Ciężko tutaj o błąd, ponieważ nie mamy do dyspozycji zaawansowanej aplikacji, kosmicznego kształtu (wiemy, że niektórym wibratory króliczki z natury wydają się kosmiczne ;)), czyli tych cech, które mogłyby stanowić ryzyko niedopasowania, czy awarii. Dlatego możecie wybrać swój ulubiony model rabbita w N69!

Czy warto kupować nowości erotyczne?

Z nowościami zawsze jest to ryzyko, że nikt ich wcześniej nie wypróbował. Skąd tu czerpać wiedzę, czy dana rzecz jest warta uwagi? Jak duże są szanse na to, że się rozczarujemy? Warto zastanowić się nad tym trochę dłużej. W końcu to, że jakiś gadżet erotyczny odpowiada 80% ludzi, nie znaczy, że ja również dołączę do grupy osób usatysfakcjonowanych. Często popełniamy ten błąd, że bierzemy coś, co biorą wszyscy. Nie zastanawiamy się nad własnymi potrzebami, wymaganiami. To duży błąd! Kochani, jak można tak nie doceniać samych siebie? Wybór wibratora nie jest prosty, ale wystarczy poświęcić trochę czasu, by wybrać coś fajnego dla siebie z każdej kategorii!

  • Sprawdź materiał wykonania, sposób ładowania i przeczytaj opis gadżetu erotycznego.
  • Poszukaj opinii o marce na stronach zagranicznych. Tam wibratory pojawiają się wcześniej i jeśli jest z nimi coś nie tak, na pewno się o tym dowiesz. 
  • Zastanów się, jakiego wibratora/gadżetu erotycznego szukasz. Czy to ma być coś do łechtaczki, coś do wnętrza pochwy, czy produkt idealny do wykorzystania w parze. 

Erotyczne pomyłki mogą zdarzyć się wszędzie, dlatego nie trzeba bać się nowych marek. Zwłaszcza takich, które wprowadzamy do oferty. Zazwyczaj to oznacza, że produkty erotyczne danej marki były oglądane przez naszego eksperta, który uczciwie ocenia, czy te wibratory są dobrym towarzystwem dla naszej obecnej kolekcji. Wiecie, wprowadzanie złych produktów do oferty to antyreklama. Żadnemu przedsiębiorstwu na tym nie zależy. ;)

Zachęcamy Was do pooglądania sobie wibratorów COSMOPOLITAN. Być może któryś model szczególnie przypadnie Wam do gustu. A jeśli macie jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu! Zobacz więcej, który wibrator typu króliczek kupić!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5