Wibratory dla kobiet Svakom Iris i Svakom Siren – nowości!

Svakom to marka, która nie spoczywa na laurach, nieustannie wypuszczając na rynek szereg nowości, które wyróżniają się typowym dla marki subtelnym designem i wysoką jakością znaną z poprzednich produktów. Tym razem w swojej serii wibratorów dla kobiet zobaczymy silikonowe wibratory Svakom Iris i Svakom Siren!

różowy i pomarańczowy wibrator

Svakom: wibrator punktu G i wibrator łechtaczki dla kobiety

Najnowszy projekt marki obejmuje dwa genialne wibratory, które można wykorzystać na wiele sposobów. Wykonane z hipoalergicznego silikonu gadżety są wodoodporne i wytrzymałe. Cechują je również mocne wibracje i precyzyjnie wyprofilowane kształty. Wibratorem punktu G jest Svakom Iris, którego z powodzeniem można użyć również jako oryginalnego wibratora łechtaczki. Równie ciekawie przedstawia się Svakom Siren, którego ruchome końcówki doprowadzą do rozkoszy nawet najbardziej wymagające panie! Druga, zaokrąglona strona z pewnością spodoba się bardziej zaawansowanym użytkowniczkom podczas stymulacji punktu G.

Svakom Iris – wibrator idealny dla początkujących młodych kobiet

Wibrator punktu G Svakom Iris kształtem przypomina inny, znany wibrator tej marki: Svakom Cici. Różni się od niego strukturą, ponieważ wyprofilowana końcówka Iris posiada dodatkowe żebrowania stymulujące i jest elastyczna.
Subtelny rozmiar i zmienne wibracje gwarantują doskonały początek przygody z gadżetami erotycznymi dla wszystkich początkujących młodych kobiet. Svakom Iris to idealny wibrator punktu G dla osób bez doświadczenia.

różowy wibrator

Svakom Siren – wodoodporny wibrator z silikonu

Wibrator Svakom Siren posiada aż dwie stymulujące końcówki, jedną do punktu G, a drugą do masażu stref erogennych. Elastyczne końcówki perfekcyjnie dopasują się do najbardziej rozkosznych części ciała obojga partnerów. Dodatkowe żebrowania potęgują erotyczną przyjemność płynącą z 5 trybów wibracji. Główka gadżetu wibruje w osobnym trybie, mając 5 poziomów intensywności. Druga strona przypominająca ogon syrenki wibruje w 3 intensywnościach. Ten gadżet z powodzeniem można wykorzystać w parze! Przypomina nieco bestsellerowy Svakom Nymph, jednak jest od niego zdecydowanie większy i wyróżnia się bardzo mocnymi wibracjami na tle innych wibratorów. Wibrator jest w 100% wykonany z silikonu i jest wodoodporny.

pomarańczowy wibrator

Nowe silikonowe wibratory marki są super nowoczesne, dopracowane i wygodne! To świetna propozycja zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych kobiet. Każdy z wibratorów będzie również doskonałym gadżetem do urozmaicenia gry wstępnej!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0