Wibratory na pilota – jak działają?

Wibrator na pilota to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie odczuwają pełnej satysfakcji z używania gadżetu przez niewygodne, manualne sterowanie nim. To również pomysł na podgrzanie atmosfery w związku, ponieważ „władzę” nad pilotem możesz przekazać partnerowi. W skrócie – wygodna, funkcjonalność i intensywne doznania w jednym!

Wibratory na pilota – nowoczesna zabawka erotyczna

Wibratory na pilota to dość innowacyjne i stosunkowo nowe gadżety erotyczne. Swoimi funkcjami oraz wygodą użytkowania zdecydowanie przebijają te sterowane manualnie. Obecnie na rynku możesz znaleźć nie tylko klasyczne wibratory z możliwością sterownia pilotem, ale również masażery prostaty (np. masażer prostaty Lelo Hugo) czy korki analne (np. wibrujący korek analny z pilotem Nexus Ace).

masażer prostaty Lelo Hugo i wibrujący korek analny z pilotem Nexus Ace

Wibrator na smartfona – gadżet erotyczny dla dwojga

Ostatnimi czasy niezwykle popularne stały się wibrujące kulki i jajka, które również mają możliwość sterowania na odległość, jednak nie za sprawą pilota, lecz specjalnej aplikacji na smartfona. Przykładami mogą być wibrująca kulka Lovense Lush 2.0 oraz wibrujące jajko Svakom Ella. Wibrator sterowany smartfonem to świetne rozwiązanie dla par, które tworzą związki na odległość lub często wyjeżdżają osobno. Co jeszcze przemawia za wibratorem na smartfon? Fakt, że możesz używać go praktycznie wszędzie – na spacerze, w restauracji, podczas zakupów – przecież nikogo nie zdziwi, że korzystasz z telefonu w miejscu publicznym, a co za tym idzie, zmienianie tempa wibracji nie jest krępujące!

wibrująca kulka Lovense Lush 2.0 oraz wibrujące jajko Svakom Ella

Wibrator na pilota – przyjemność, na którą zasługujesz

Każdy zasługuje na chwilę przyjemności zarówno solo, jak i w parze – Ty też! We-Vibe Sync to wibrator na pilota dla par, który przyniesie Tobie i Twojemu partnerowi duuużo przyjemności. Ten niezwykle cichy wibrator będzie stymulował punkt G i łechtaczkę w 10 trybach wibracji o różnym rytmie. Co więcej, urządzenie może wibrować w takt muzyki dzięki opcji Beat lub zwiększać moc wibracji w zależności od nacisku palców w opcji Touch. Z kolei darmowa aplikacja We-Connect pozwala na tworzenie własnych trybów. Jednym słowem We-Vibe Sync to niekończąca się zabawa, którą możesz kontrolować zarówno za pomocą manualnego pilota, jak i własnego smartfona. Kolejnym przykładem wibratora na pilota jest Lelo Tiani 3. W tym eleganckim designie ukryto 8 różnych trybów wibracji z możliwością regulowania ich intensywności. Co ważne, do zabawki dołączony jest innowacyjny pilot, korzystający z systemu SenseMotion™, która pozwala zmieniać ustawienia jednym ruchem nadgarstka. Oba modele są w 100% wodoodporne, dzięki czemu relaksująca kąpiel we dwoje może być jeszcze przyjemniejsza.

wibratory na pilota dla par We-Vibe Sync oraz Lelo Tiani 3

Wibrator na pilota to doskonały pomysł na urozmaicenie seksu. Większość z nich jest w 100% wodoodporna, dzięki czemu igraszki możecie przenieść z sypialni do wanny pełnej bąbelków! Sterowanie za pomocą pilota jest niezwykle praktyczne i łatwe, a do tego nie wymaga przerywania przyjemności, by zmienić tryb wibracji na urządzeniu. Z wibratorem na pilocie możecie podkręcić erotyczne napięcie między Wami i skupić się jedynie na przyjemności, na którą przecież zasługujecie.

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5