Wibratory na pilota LELO SenseMotion™ Insignia – nowy poziom doznań

Tryb SenseMotion™ w produktach erotycznych LELO pozwala na stworzenie, oprócz standardowych 6 rytmów pracy, swoich własnych unikalnych trybów za pomocą pilota. Istnieją dwa tryby SenseMotion™. Pierwszy pozwala zmieniać prędkość pracy poprzez zmianę ustawienia pilota z poziomu do pionu, drugi zaś powoduje, że im szybciej poruszamy pilotem, tym szybciej wibruje gadżet erotyczny. Żeby skorzystać z funkcji SenseMotion™, zabawka LELO musi posiadać pilot w zestawie.

Wibratory dla par na pilota LELO – dla kobiet, mężczyzn i par

Wibrator damski – czy takie stwierdzenie jest konieczne? Czy nie lepiej wspólnie, wraz ze swoim partnerem, poczuć prawdziwą rozkosz i dzielić ją ze sobą nawzajem w tym samym momencie? To pytanie chyba nie wymaga odpowiedzi. Jeśli zgadzasz się, że tylko tak możecie odczuć przyjemność z korzystania z gadżetów erotycznych, koniecznie postaw nie na wibrator dla pań, lecz na wibrator LELO dla dwojga. Stanowi on bowiem jedno z najlepszych rozwiązań dla par, takich jak Wy.

Lelo sense motion

Kiedy już zdecydujecie się na zakup swojego wibratora LELO Insignia SenseMotion, ważne jest, abyście wiedzieli, jak go poprawnie użytkować, by poczuć maksymalne przyjemności, które oferuje. Skorzystajcie zatem ze specjalnie przygotowanej przez nas instrukcji obsługi i cieszcie się pełnią możliwości tej zabawki erotycznej.

Wibratory LELO z trybem SenseMotion™ Insignia – co je wyróżnia?

Zabawka erotyczna LELO Insignia SenseMotion

  1. Naciśnij przycisk zasilania na zabawce, zapali się jasna dioda
  2. Naciśnij + na pilocie, zapali się dioda i będzie oznaczać, że urządzenia sparowały się

Lelo sense motion

Wibrator dla dwojga od LELO uruchomił się teraz w trybie pierwszym SenseMotion™. Oznacza to, że wibracje są na poziomie 10% mocy wibratora, a przy postawieniu pilota pionowo zwiększymy moc wibracji do 100%.

Aby zmienić działanie tego wibratora dla kobiet i stymulatora penisa na pilota w jednym na drugi tryb, należy nacisnąć środkowy przycisk na pilocie ().

Drugi tryb LELO SenseMotion™to tak zwany tryb shake, im szybciej poruszamy pilotem, tym mocniejsze wibracje przenosi wibrator.

tryb-sensemotion-lelo-insignia-wibratory

Konfiguracja wibratora LELO i tryby wibracji w wibratorze

Aby przejść do zaprogramowanych 6 trybów wibracji, należy ponownie wcisnąć środkowy przycisk na pilocie ().

Możesz wybrać dowolny tryb i każdemu z nich nadać odpowiednią dla siebie intensywność poprzez zwiększenie mocy (+) lub zmniejszenie jej (-).

Żeby wyłączyć, przytrzymaj przycisk – na pilocie, a następnie wyłącznik na zabawce.

tryby-wibracji-lelo-insignia

Dyskretny wibrator na pilota LELO – poznaj zalety trybu LELO SenseMotion™ Insignia

  • Niezwykle jedwabisty w dotyku silikon
  • 100% wodoodporny
  • 8 trybów wibracji ( 6 plus dwa tryby SenseMotion™)
  • Pilot z zasięgiem do 12-stu metrów
  • 1 rok gwarancji i 10 letnia gwarancja jakości
  • Praca poniżej < 50 dB
  • Eleganckie satynowe etui

Lelo sense motion

Wszystkie produkty LELO uznawane są na całym świecie za produkty klasy premium wśród zabawek erotycznych. Marka posiada szeroki wybór jednych z najlepszych wibratorów na rynku. Posiadają najbardziej zaawansowane technologicznie silniki i inteligentne sterowanie. Dodatkowo wszystkie wykonane są z przyjemnego w dotyku silikonu i bardzo cicho pracują. Wibrator LELO SenseMotion™ Insignia pod żadnym kątem nie odbiega od reszty gadżetów erotycznych tej marki.

Obecnie bestsellerowe produkty LELO na całym świecie to Lelo Ella, Lelo Soraya, Lelo Tiani 2, Lelo Hugo i Lelo Sona Cruise. My również polecamy sięgnięcie po przynajmniej jedną z powyższych zabawek erotycznych.

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0