Recenzja: Womanizer Liberty bezdotykowy masażer łechtaczki

Womanizer Liberty bezdotykowy stymulator łechtaczki

Zamówiony jakiś czas temu mój Womanizer Liberty okazał się dla mnie hitem i dlatego postanowiłam podzielić się swoją opinią. Wyjeżdżając na długą podróż bez swojego chłopaka oboje postanowiliśmy, wybrać sobie po gadżecie, który choć trochę umili nam rozłąkę. Ja zdecydowałam się na Womanizer Liberty i na kulkę Jive aby on mógł nią sterować, on na masturbator Tenga.

recenzja-womanizer-liberty-bezdotykowy-masazer-lechtaczki-4

Do czego służy bezdotykowy stymulator łechtaczki?

Masażery łechtaczki to masażery o specyficznej, różnorodnej budowie, dopasowującej się do okolic intymnych kobiety. Kształt i wibracje umożliwiają  intensywną stymulację zewnętrznych stref, czyli łechtaczki. Ta część ciała kobiety to prawdziwe źródło erotycznych doznań. Silnie unerwiona łechtaczka reaguje na dotyk masażera, prowadząc do niesamowitych orgazmów. Mocno uogólniając, można wymienić dwa rodzaje stymulatorów łechtaczki: wibrujące (dotykowe) oraz soniczne (bezdotykowe). Womanizer Liberty należy do tej drugiej grupy masażerów.

Jak działa masażer Womanizer Liberty?

Womanizer Liberty jest gadżetem wygodnym nie tylko w użytkowaniu ale również w transporcie. Urządzenie uruchamiamy, naciskając guzik + i przytrzymując go kilka sekund. W ten sam sposób wyłączamy masażer. Tryby z 6 dostępnych poziomów mocy zmieniamy przyciskami +/- tak jak na pilocie. Liberty stymuluje damską łechtaczkę ssącymi falami powietrza, poprzez specjalnie dopasowaną końcówkę. Trzeba pamiętać, żeby dodatkową, silikonową nakładkę założyć ZANIM włączy się masażer. Identycznie, jeśli chcemy ją zdjąć.

recenzja-womanizer-liberty-bezdotykowy-masazer-lechtaczki-1

Czym wyróżnia się Womanizer Liberty?

  • Technologia Pleasure Air, która na prawdę działa
  • praktyczne, magnetyczne zamknięcie
  • wygodne ładowanie magnetyczne z informacją o stanie naładowania baterii (dioda led)
  • 100 procent wodoodporności
  • jest wynikiem współpracy 2 marek: We-Vibe i Womanizer a efekt niesamowity!

Subiektywna opinia o Womanizer

Dla pań, które miały już do czynienia z Womanizer Liberty nie będzie zaskoczeniem fakt, że wzięłam go w podróż przez jego magnetyczne zamknięcie. Liberty nie wymaga pudełka do bezpiecznego przechowywania ani zabezpieczenia podczas podróży. Śmiało wrzucasz go do torby i niczym się nie przejmujesz. 

recenzja-womanizer-liberty-bezdotykowy-masazer-lechtaczki-3

Womanizer Liberty posiada 6 poziomów stymulacji i muszę przyznać, że te końcowe są bardzo intensywne. Właściwie powiedziałabym, że są w sam raz, bo czasami jest tak, że mocne działanie gadżetu erotycznego potrafi irytować. Tutaj jest idealnie i cały czas masażer bardzo cicho pracuje. Silikonowa końcówka została specjalnie dołączona do zestawu, by masażer, jak najlepiej dopasowywał się do stref intymnych każdej kobiety. Mi wystarczyła ta standardowa więc nie było potrzeby jej wymieniania. Podczas wyjazdu masażer sprawdził się na prawdę rewelacyjnie, podczas długich dyskusji z moim chłopakiem bez problemu mogłam osiągnąć orgazm. Co jest jeszcze bardziej niesamowite to nawet potrafiłam dochodzić przed nim, podczas gdy na co dzień to ja zawsze jestem drugą bądź wcale nie mam orgazmu. Dodatkowo po powrocie okazało się, że Liberty radzi sobie nawet wtedy, gdy nie mam ochoty na seks, wystarczy krótka chwila jego stymulacji na łechtaczce i od razu zmienia mi się nastrój.

Nawiasem mówiąc, Liberty świetnie nadaje się do osiągania 2 orgazmów w bardzo krótkim odstępie czasu. Przy odpowiednim nastroju nawet jeden za drugim. Taki efekt ciężko jest osiągnąć z innymi masażerami, bo po prostu zwykle po orgazmie nie chce się znowu prowadzić intensywnej stymulacji. Tutaj odbywa się ona bez naszego udziału. Przy Womanizer Liberty można być leniuszkiem bez wyrzutów sumienia.

recenzja-womanizer-liberty-bezdotykowy-masazer-lechtaczki-2

Moje pomysły na użycie stymulatora łechtaczki

Każda z nas uwielbia długie, relaksujące kąpiele. Nie przyjmę nawet do wiadomości, że któraś z Was nie! Womanizer Liberty wprowadza relaks w kąpieli na nowy poziom. Ostrzegam, że od takich relaksujących chwil w wannie można się uzależnić. Z pomocą przyjdzie motto marki Womanizer: "Orgazm to podstawowe prawo człowieka". Pamiętajcie, jesteście warte wszystkiego, co najlepsze ;) 

Idealny na:

  • poprawę humoru, kiedy nic Ci się nie chce, a pragniesz poczuć się fantastycznie!
  • różne podróże, małe i duże :)
  • małą ochotę na doskonałą, nieinwazyjną i cichą stymulację!
svakom-amy-wibrator-punktu-g

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5