Womanizer Starlet 2: bezdotykowy masażer łechtaczki dla każdej kobiety!

Womanizer słynie ze swoich luksusowych, bezdotykowych masażerów do łechtaczki, które zachwycają świetną jakością i kobiecym designem. Jednym z wyjątkowych masażerów marki jest Womanizer Duo, a teraz przyszedł czas na najnowszą wersję bestsellerowego Womanizer Starlet! To bezdotykowy masażer łechtaczki, który ma szansę spodobać się każdej damie. Dowiedz się dlaczego!

Womanizer Starlet 2 bezdotykowy masażer dla kobiety

Leciutki Womanizer Starlet 2 to nowsza wersja znanego już gadżetu marki: Womanizer Starlet. Ten bezdotykowy masażer dla kobiety słynie ze wszystkich funkcji typowych dla kobiecego masażera doskonałej jakości.

 • Nieprawdopodobnie lekki, precyzyjnie stymulujący i działający dyskretnie masażer łechtaczki.
 • Cichy stymulator łechtaczkowy o niewielkim rozmiarze, umożliwia wygodne przechowywanie i ukrycie przed niepożądanym wzrokiem, również podczas podróży.
 • Womanizer Starlet 2 jest wodoodporny i wygodnie sterowany dwoma przyciskami.
 • Zasilany komfortowo przez kabel USB masażer łechtaczkowy będzie działał już po 30 minutach ładowania!
 • To luksusowy produkt ekskluzywnej marki w bardzo korzystnej cenie.
 • Dodatkowo możemy być pewni bezawaryjnego działania zabawki erotycznej, ponieważ Womanizer przywiązuje dużą wagę do jakości swoich produktów.

 

Producent zjednał sobie użytkowniczki dzięki dopracowanym gadżetom erotycznym dla kobiet, które wyróżnia silne działanie i charakterystyczny, kobiecy design. Te eleganckie produkty to świetny pomysł na prezent, a Womanizer Starlet 2 nie jest wyjątkiem. Subtelne barwy i dyskretne etui to tylko niektóre z przyciągających zainteresowanie cech masażerów marki. Możesz być pewna, że masaż falami ssącymi to przyjemność, którą pokochasz!

womanizer starlet 2 masażer łechtaczki

Bezdotykowe masażery łechtaczki działanie

Dlaczego bezdotykowe masażery łechtaczki są takie wyjątkowe? Sekretem jest działanie tych zabawek erotycznych specjalnie dla kobiet. Łechtaczka, jako najwrażliwsze, bo bardzo unerwione miejsce w kobiecym ciele, to idealny fragment do erotycznych pieszczot, Wibratory do łechtaczki stymulują to miejsce wibracjami o różnym natężeniu, z kolei bezdotykowe masażery łechtaczki działają dzięki technologii fal ssących. Delikatna, silikonowa końcówka obejmuje łechtaczkę, a raczej jej najwrażliwszy punkt i dzięki intensywnym drganiom powietrza zapewnia maksymalne uczucie przyjemności. Chociaż fale nie dotykają bezpośrednio ciała, to są niemniej intensywne niż wibratory do łechtaczki. Bezdotykowe masażery polecane są każdej kobiecie, zwłaszcza bestsellerowy Womanizer Starlet 2!

womanizer starlet 2 ładowanie

Jak możecie zobaczyć na zdjęciu wyżej, Womanizer Starlet 2 to praktyczny masażer kobiecy, który oprócz dużej dawki przyjemności daje również pełnię wygody podczas korzystania.

 • Wypukłe przyciski dla wygodnego sterowania stymulatorem łechtaczki.
 • Gładka, wodoodporna powierzchnia ze zdejmowaną silikonową końcówką dla dokładnego i komfortowego czyszczenia.
 • Magnetyczne ładowanie oryginalnym kabelkiem USB.
 • Womanizer Starlet 2 masuje w 4 trybach mocnych intensywności fal ssących.
 • Masażer łechtaczki jest nieduży (11,7 x 4,6 x 4,7 cm) i doskonale leży w dłoni. 

 

Womanizer Starlet 2 działanie: FILM

 

Sex Shop Warszawa: Womanizer Starlet 2 i inne topowe stymulatory dla kobiet

womanizer starlet 2 w ręku

Womanizer Starlet 2 postawiliśmy w porównaniu z Lelo Sona oraz We-Vibe Melt. Wszystkie posiadaczki doskonałego masażera Womanizer Starlet z pewnością wciąż cieszą się jego wspaniałym działaniem, natomiast dla tych pań, które jeszcze nie wybrały swojego idealnego gadżetu erotycznego, powinny sięgnąć po Womanizer Starlet 2! W naszym sklepie Sex Shop N69 mamy najlepszą ofertę, jaką można znaleźć w mieście Warszawa i nie tylko! Zamawiaj online z całego kraju, a nie pożałujesz. Oprócz najlepszych masażerów dla kobiet posiadamy również zabawki erotyczne dla par i wyjątkowe produkty dla mężczyzn. Bądźcie czujni, bo oprócz Womanizer Starlet 2 wciąż pojawiają się u nas oryginalne nowości! 

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0