Black week gadzety erotyczne

Black week gadzety erotyczne

Zalo Amour: wibrujące jajko dla kobiet! Recenzja!

Dyskretne wibrujące jajka dla Kobiet to często prawdziwe dzieła sztuki współczesnej. Pamiętajmy przy tym, że dobry wibrator łączy również estetykę z funkcjonalnością. Wygląda świetnie i działa jeszcze lepiej! Czy to samo można powiedzieć o wibrującej kulce Zalo Amour? Przed Wami recenzja!

Zalo Amour/Zalo Amorette różowe wibrujące jajko

Urocze wibrujące jajeczko dla kobiet funkcjonuje pod 2 nazwami: Zalo Amour i Zalo Amorette. Obie nazwy oznaczają to samo, ale wspominam o tym, żebyście nie obawiali się, że otrzymaliście zły produkt, jeśli nazwa będzie inna od tej w recenzji. ;)

Pudełko Zalo Amour jest ozdobne i bardzo miłe dla oka. Białe, ozdobione złotymi napisami pudełeczko ma prześwitujący fragment, w którym było widać wibrującą kulkę i obok a'la puzderko, które widzicie na zdjęciu niżej.

zalo amour pudełko

Ciekawe etui na zabawkę erotyczną, prawda? Urocza kolorystyka wibrującej kulki Zalo Amour od razu zwiastuje, że jest to wibrator dla fanek uroczych, delikatnych fasonów. Nie jest tajemnicą, że wibratory Zalo są utrzymane w mocno biżuteryjnym stylu, ale część z nich jest zdecydowanie bardziej stonowana. Na przykład najpopularniejszy Zalo Queen, czy nowiutki Zalo King mają klasyczny design, są utrzymane w ciemniejszych kolorach i mają mniej błyszczących i złotych ozdób. ;)

Zalo Amorette jajko erotyczne sterowane pilotem

Różowe etui Zalo Amorette jest jednocześnie... pilotem. Ciekawie pomyślane, taki pilot z pewnością nam się nie zgubi. Zanim przejdę do instrukcji sterowania pilotem (nie jest tak intuicyjna, jak w przypadku zwykłych pilocików), powiem, co od razu mi się rzuciło w oczy.

  • Ogólnie cały pilot jest plastikowy i jest dosyć duży. Z pewnością nie zgubi się ;)

Aby pilot działał, musimy wyjąć biały plastik i wcisnąć płaską, okrągłą baterię w specjalną kieszonkę. Następnie zamykamy białą pokrywkę i odwracamy wibrator, przechodząc do silikonowych przycisków. 

zalo amorette sterowanie pilotem

Sterowanie pilotem Zalo Amorette

Do jednej ręki bierzemy wibrującą kulkę Zalo Amorette, a w drugą pilot. Aby zabawka erotyczna reagowała na przyciski pilota, trzeba ją uruchomić.

  1. Naciśnij włącznik na ogonku Zalo Amour i przytrzymaj, aż włączy się światełko LED. 
  2. Następnie naciśnij przycisk ZALO na pilocie. Przytrzymaj i również zaczekaj, na zapalenie diody. 
  3. Następny krok oznacza sterowanie Zalo Amour. Plus i minus służą do regulowania intensywności wibracji.
  4. Krótkie przyciśnięcia środkowego przycisku zmieniają rodzaj wibracji. 

Do wyboru mamy 8 trybów intensywności i 6 rodzajów wibracji. Pilot łączy się z Zalo Amour na odległość do 8 metrów. 

Jak oceniam Zalo Amour? Wady i zalety wibrującego jajka

Zalo Amour ma charakterystyczny design, który jest kwestią gustu, zatem nie podlega dyskusji. ;) Samo wibrujące jajko wykonane jest z miękkiego silikonu medycznego i wyposażone jest w latające pod wpływem wibracji skrzydełka. Daje to fajne wrażenie w punkcie G i na łechtaczce. Jakie jeszcze zalety i wady Zalo Amorette można wymienić?

  • Proste sterowanie i daleki zasięg pilota Zalo Amour.
  • Dobre, mocne wibracje.
  • Mały rozmiar wibrującego jajeczka
  • Super rozmiar wibrującego jajka, dzięki któremu gadżet świetnie sięga wrażliwych stref intymnych (średnica 3,1 cm).
  • Sposób skonstruowania pilota jest dla mnie odrobinę niewygodny, ale to subiektywne wrażenie. 
  • Kompaktowy rozmiar i sztywne etui pozwala na higieniczne i dyskretne przechowywanie wibrującej kulki.

 

zalo amorette wibrujące jajeczko

Mimo że pilot i etui w jednym jest z plastiku, jakość Zalo Amorette nie pozostawia wiele do życzenia.

  • Zabawka erotyczna działa bez zarzutu i jest w 100% wodoodporna.
  • Ładowane USB Zalo Amour ładuje się krótko i działa około godziny na maksymalnym trybie. 
  • Prosty w czyszczeniu Zalo Amorette jest odporny na użytkowanie. Przychodzi w zestawie z materiałowym etui i oczywiście kabelkiem do ładowania.

 

Wibrujące jajko sterowane telefonem

Warto wiedzieć, że wibrujące jajko ZALO można również połączyć z aplikacją Zalo.

Aplikacja Zalo dla Zalo Amorette

zalo aplikacja

Aplikacja Zalo pełni funkcję pilota i aplikacji do zdalnego sterowania z bliskiej odległości. W przypadku Zalo Amour będzie przydatna, kiedy nie mamy baterii do pilota, lub partner woli sterować zabawką za pomocą telefonu. To daje nieco więcej możliwości. 

  • Widoczny na zrzucie ekranu wyżej tryb Classic Mode to korzystanie z gotowych sekwencji wibracji stworzonych przez aplikację.
  • Możemy również tworzyć własne tryby wibracji.
  • Wibratory Zalo mogą wibrować w rytm muzyki lub dźwięków otoczenia. 

 

Za pomocą aplikacji na telefon Zalo Remote możemy sterować wibrującym jajkiem tylko będąc w jego pobliżu. Aplikacja i jajko nie mają możliwości sterowania na odległość np z innego kraju, miasta itd. Aplikacja pełni funkcję bardziej rozszerzonej wersji pilota, gdzie lepiej możemy dostosować moc i rodzaj wibracji. Produkty dedykowane do seksu na odległość czy do seksu rzez kamerki działają za pomocą wifi z dowolnego miejsca na Ziemi.

Wibrujące jajko to gadżet erotyczny dla każdej kobiety

zalo amour wibrująca kulka na pilota

Wibrujące jajka, czy wibrujące kulki (ten sam rodzaj gadżetów funkcjonuje pod różnymi nazwami), są jednymi z najbardziej uniwersalnych gadżetów dopochwowych. Nie trzeba dostosowywać rozmiaru zabawki erotycznej do własnych preferencji. W dodatku ich design jest bez wątpienia bardzo dyskretny. Eleganckie, ładnie pakowane wibrujące kulki typu Zalo Amour świetnie sprawdzają się w roli seksownych prezentów dla Kobiet.

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5