feelztoys-lea

feelztoys-lea-gratis-satisfyer

Zalo Queen wibrator sterowany smartfonem: królewskie wibracje!

W przypadku nowoczesnych, a przy tym bardzo estetycznych i dyskretnych wibratorów erotycznych, bardzo istotną kwestią jest wykorzystanie ich wszystkich możliwości. Aby Wam to ułatwić, na bieżąco publikujemy recenzje i opinie naszych ekspertów, którzy najlepiej wiedzą, na co zwrócić uwagę. ;) Dzisiaj również zapraszamy Was na wyjątkową wakacyjną relację z Zalo Queen.

Zalo Queen Set: Królewskie wibracje!

Marka Zalo to synonim luksusowych kryształów i zdobień w serii wibrujących gadżetów dla Kobiet. Gust gra istotną rolę w naszych wyborach, i kupowane gadżety muszą spełniać wyglądem oczekiwania Kobiet. ZALO bardzo mocno zwraca uwagę zarówno na wygląd i detale produkowanych gadżetów, jak i sposób ich pakowania.

zalo queen wibrator punktu g

Zalo Queen Set: zobaczcie tylko, jak pięknie wygląda! Jest delikatnym, smukłym wibratorem z pięknym zdobieniem z kryształka Swarovskiego.

zalo queen wibrator damski

 • Wibrator ma blisko 22 cm długości i 3,5 cm średnicy. W sam raz dla każdej kobiety. Jest z rodzaju bardziej smukłych i delikatnych wibratorów dla Kobiet
 • Za budowę odpowiada oczywiście silikon medyczny. Wibrator ozdobiony jest dodatkowo kryształkiem Swarovskiego.
 • Wodoodporny i ładowany USB, z etui do przechowywania: Zalo pokazuje nam się z najlepszej strony. 
 • Uwagę przyciąga szeroka końcówka do punktu G, do której mamy w zestawie specjalną nakładkę. O tym będzie za chwilę.
 • Wibrator Zalo Queen sterowany jest aplikacją na telefon lub przyciskiem na górze, w miejscu, gdzie na zdjęciu trzymam palec wskazujący. 

 

 

ZALO to wibrator jak ze snu. Trzeba przyznać, że jest w nich coś bajkowego, coś, co pozwala przekonać się do erotycznych zabaw nawet kobietom, które są w tym zakresie bardzo nieśmiałe. Dodatkowo gama kolorystyczna jest bardzo nietypowa i są to głębokie, ciemne kolory bardzo miłe dla oka.

Instrukcja użycia Zalo Queen Set

Niżej mała instrukcja użycia Zalo Queen Set, która może się przydać. 

zalo queen set instrukcja użycia

Idąc od dołu instrukcji:

A Przycisk od razu nad kryształkiem odpowiada za włączenie funkcji stymulacji bezdotykowej na punkt G lub z nakładką do łechtaczki

Przycisk odpowiada za włączenie trybu wibracji na całej długości wibratora

C Przycisk odpowiada za podgrzanie wibratora do 42 stopni

To podstawowe zasady użycia. Osobno wyjaśnię Wam zasady łączenia Zalo Queen z aplikacją i zostawię krótką instrukcję zamiany wibratora w gadżet bezdotykowy. 

Zobacz jak działa Zalo Queen Set FILM

Zalo Queen wibrator 2w1 ze stymulatorem łechtaczki

Ciekawym elementem wibratora Zalo Queen jest silikonowa nakładka. Można by się zastanowić, jaki ma cel: powiększa wibrator? Nie, jej obecność daje znacznie więcej! Otóż silikonowa nakładka Zalo Queen zamienia wibrator w bezdotykowy stymulator łechtaczki. Nasadka tworzy przestrzeń między końcówką wibratora, która jest przyjemnie miękka w dotyku. Z kolei mocny silnik i pulsujące wibracje tworzą ruch powietrza, który stymuluje łechtaczkę serią przyjemnych uderzeń. Wygląd charakterystycznej końcówki możecie zobaczyć na zdjęciu niżej.

zalo queen końcówka

Końcówka Zalo Queen sprawdza się i do punktu G i do masażu łechtaczki, z łatwością zamieniając się w bezdotykowy stymulator łechtaczki. Teraz wydaje się jasne, dlaczego końcówka ramienia Zalo Queen jest tak charakterystyczna. Jak wygodnie i szybko założyć silikonową nasadkę na Zalo Queen?

 • Silikon jest aksamitny w dotyku, ale nie śliski, zatem nałożenie nakładki wymaga nałożenia wodnego lubrykantu
 • Ja niezmiennie korzystam z lubrykantów z serii Pjur Med: Sensitive Glide tym razem. 

 

zalo queen set jak zalożyć nasadkę

Wibrator ZALO sterowany smartfonem: aplikacja Zalo Remote

Poniższa instrukcja będzie adekwatna do wszystkich zabawek erotycznych ZALO. I chociaż jest po angielsku, za chwilkę przekonacie się, że działa naprawdę bardzo prosto. 

Uwaga: Zwróćcie uwagę, że aplikacja Zalo Remote to swego rodzaju pilot z zasięgiem do 6 metrów. Tutaj nie mamy możliwości sterowania wibratorem na dowolne odległości, jak to jest np. w Lovense Lush 2. 

jak uruchomic aplikację zalo

Aplikacja Zalo Remote wygląda, jak na zdjęciach wyżej. Ekran wyboru języka i informacja o konieczności włączenia bluetooth pojawia nam się praktycznie po uruchomieniu aplikacji. Ale po kolei!

 1. Pobieramy aplikację zalo Remote ze sklepu Google Play albo App Store. W zalezności, jaki mamy telefon. Oczywiście jest to darmowe.
 2. Przygotujcie z boku swój wibrator, ważne, żeby był naładowany przed 1 użyciem, bo inaczej aplikacja go nie znajdzie.
 3. Po uruchomieniu aplikacji wyskoczy Wam okienko powitania z przyciskiem do rozpoczęcia szukania urządzenia. Jest to międzynarodowe słowo Enter.
 4. Zostaniemy przekierowani do okienka, w którym aplikacja szuka gadżetu. W tym momencie musimy po prostu włączyć wibrator. 
 5. Włączony Zalo Queen szybko pojawia się na ekranie aplikacji. Należy kliknąć nazwę i potwierdzić połączenie. Gotowe!

 

zalo remote aplikacja

Pierwsze, co chciałam sprawdzić na aplikacji to wibracje w rytm muzyki. Wiecie, puszczamy muzykę, a wibrator dostosowuje wibracje do jej tempa. I zaraz wyskoczyła informacja, że Zalo Queen trzeba naładować. Na zdjęciu wyżej po lewej stronie jest także pokazany jeden z gotowych trybów. Tutaj suwakiem zmieniamy intensywność wibracji. Ten tryb pokazany jest też na fotce niżej. Ta opcja nazywa się po prostu Classic Mode.

aplikacja zalo remote

Ogólnie, jak widzicie, angielskim nie trzeba się za bardzo posługiwać, by działać na aplikacji. Czasami takie sprawdzanie funkcji metodą prób i błędów jest nawet fajniejsze. W końcu im więcej czasu na seksualnej przyjemności spędzimy, tym lepiej!

Królweski wibrator Zalo Queen Set opinia

Wibrator Zalo Queen Set zdecydowanie jest jednym z lepszych gadżetów erotycznych na prezent dla Kobiety. Tutaj mamy 2w1, co przekłada się również na sporo możliwości użycia i funkcjonalności.

Plusy ZALO QUEEN SET:

 • Piękny i czarujący wygląd to bardzo elegancki wibrator na prezent
 • Dużo opcji zabawy
 • Smukły wygląd, który nie odstrasza Kobiet
 • Bezproblemowe podłączenie z telefonem
 • Łatwe i intuicyjne sterowanie
 • 2w1 wibrator i stymulator łechtaczki

 

Minusy:

Znam sporo gadżetów erotycznych, dlatego od razu powiem, że dla wszystkich aktywnych użytkowniczek bezdotykowych symulatorów łechtaczki takich jak Lelo Sona 2 czy Womanizer, bezdotykowa funkcja w Zalo Queen wyda się bardzo delikatna. Jeśli więc macie już bezdotykową zabawkę w domu, ta funkcja w Zalo Queen nie będzie dla Was niespodzianką.

Plus/Minus ciężko stwierdzić, zależy dla kogo. ;)

Moc Zalo Queen zdecydowanie należy do średniej mocy wibratorów. Na pewno ma mniejszą moc niż LELO Soraya 2, ale nieco większą niż Svakom

Więc zależy co potrzebujecie ;)

Pamiętajcie, że przy wyborze najlepszego wibratora dla Kobiety należy zwrócić jeszcze uwagę na inne aspekty ;)

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5