Zestaw korków analnych Satisfyer plugs

Silikonowe korki analne zestaw dla początkujących od Satisfyer

Satisfyer to prężnie rozwijająca się niemiecka marka, której gadżety erotyczne zdobywają coraz większą popularność. Najnowsze propozycje marki, oprócz masażerów i wibratorów, zawierają akcesoria do stymulacji analnej. Mowa o opisywanych wcześniej Satisfyer Beads Colored, czyli zestawie koralików analnych. W tym wpisie omówimy sobie kolejny gadżet z serii – zestaw korków analnych Satisfyer idealny dla początkujących!

zestaw-korkow-analnych-satisfyer

Satisfyer plugs zestaw trzech silikonowych korków analnych 

Komplet korków analnych Satisfyer plugs składa się z trzech korków analnych minimalnie różniących się wielkością. Kluczowa dla stymulacji jest jednak nie długość, a struktura przedmiotów. Każdy z egzemplarzy rozpoczyna się najmniejszą kulką i poszerza ku końcowi. Do wyboru mamy:

 • Korek o gładkiej powierzchni, z dwiema kulkami, gwarantujący łagodną stymulację
 • Korek z trzema kulkami, dla intensywniejszych doznań
 • Spiralny korek z głębokimi żebrowaniami na powierzchni, zapewniający bardzo intensywną stymulację

zestaw-korkow-analnych-satisfyer

Gadżety wykonane są z hipoalergicznego silikonu, który jest miękki w dotyku i przyjemny dla skóry. Korki Satisfyer są również elastyczne, co gwarantuje komfortową aplikację. Zestaw jest świetną propozycją zwłaszcza dla początkujących użytkowników, którzy mogą zacząć od najmniejszego korka, by po dotarciu do kolejnych stopni zaawansowania, osiągać satysfakcję z modelem oferującym najmocniejsze doznania.

zestaw-korkow-analnych-satisfyer

Korki analne dla poczatkujących

Zestaw korków analnych Satisfyer jest idealny dla wszystkich początkujących użytkowników korków analnych. Satisfyer zawiera trzy podobne plugi analne, które różnią się między sobą pewnymi szczegółami:

 • Zestawy dostępne są w dwóch wersjach: kolorowej lub czarnej
 • Każdy korek ma unikalny wygląd, który odpowiada za intensywność doznań
 • Dwa mniejsze korki mają 13,5 cm, a ostatni 14 cm
 • W najszerszym punkcie korki mają nieco ponad 3 cm
 • Każdy gadżet ma przypisany kolor: jasnoróżowy, ciemnoróżowy i fioletowy. W zestawie z czarnymi korkami kolor jest jednakowy dla wszystkich

zestaw-korkow-analnych-satisfyer

Każda z trzech zabawek analnych sprawdzi się na różnym stopniu zaawansowania. Przygodę z akcesoriami do strefy analnej warto zacząć od korka z dwiema kulkami, który ma najbardziej jednolitą powierzchnię. Po pierwszym etapie można sięgnąć po korek z potrójnymi kulkami, by na końcu móc bawić się największym i najmocniej żebrowanym egzemplarzem.

Z jakim lubrykantem używać silikonowych korków analnych Satisfyer?

Wykonane z silikonu korki są proste w obsłudze i pielęgnacji. Wystarczy pamiętać o kilku zasadach:

 • Zabawki należy czyścić przed i po użyciu, z użyciem wody i toy cleanera lub mydła antybakteryjnego
 • W celu wygodnej aplikacji korki należy łączyć z lubrykantami na bazie wody. Na zdjęciu widoczny jest System JO lubrykant analny na bazie wody. To prawda, że silikonowe lubrykanty zapewniają lepszy poślizg, jednak uszkadzają gadżety erotyczne wykonane z silikonu

zestaw-korkow-analnych-satisfyer
 • Aplikację warto zacząć od delikatnego masażu okolicy odbytu, by rozluźnić mięśnie i w bezpieczny sposób wprowadzić gadżet do wnętrza ciała
 • Warto dbać o odstępy w stosowaniu gadżetu, by nie nadwyrężyć wrażliwych mięśni odbytu
 • Korki analne Satisfyer, jak wszystkie inne gadżety erotyczne, powinny być chronione przed działaniem promieni słonecznych. Do higienicznego przechowywania przyda Ci się materiałowy woreczek

zestaw-korkow-analnych-satisfyer

Komplet korków analnych Satisfyer Plugs to idealna propozycja różnorodnych doznań dla początkujących użytkowników. Możesz sięgnąć również po Satisfyer Beads Colored dla większych doznań!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0