ZOLO Cup, Twój dyskretny masturbator

ZOLO Cup, to dyskretny masturbator, który zabierze Cię w prawdziwą podróż rozkoszy. W tym wpisie zagłębimy się w tajniki tego gadżetu, jednak najpierw kilka słów o marce, bo to również jest ciekawe! Ich hasło przewodnie to “Po co robić to solo, kiedy możesz zrobić to z ZOLO?”.

Marka ZOLO skupia się wyłącznie na produktach przeznaczonych dla mężczyzn. W ich asortymencie możemy znaleźć różnego rodzaju masturbatory, które jak twierdzi sam producent, są odpowiedzią na potrzeby klientów. Zespół badawczy, pracujący nad produktami początkowo składał się z czterech mężczyzn, których celem było stworzenie gadżetów, które zapewniałyby niesamowicie przyjemne doznania dla samotnych mężczyzn, dając im namiastkę doznań płynących ze stosunku z partnerką. Dlatego właśnie przeglądając produkty ZOLO, możemy zauważyć gadżety posiadające różne tekstury wewnętrzne, które mają zapewnić jak najprzyjemniejsze doznania i dokładnie stymulować penisa. 

Jakiś czas temu marka zdecydowała się wypuścić serię dyskretnych masturbatorów, które bardzo szybko zyskały rozgłos. Są przystępne cenowo, a do tego idealnie spełniają swoją funkcję. To właśnie ZOLO Cup, o którym dowiecie się więcej, przechodząc do dalszej części wpisu. 

ZOLO Cup masturbator

Budowa masturbatora ZOLO Cup Deep Troath

Na samym początku warto wspomnieć przede wszystkim o dyskrecji tego gadżetu. Jego niewielki rozmiar umożliwia zabranie go ze sobą wszędzie, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca nawet w najmniejszej walizce. Dodatkowo na pierwszy rzut oka wygląda zupełnie niepozornie, ponieważ to dopiero jego wnętrze odgrywa tutaj największą rolę. 

Masturbator Zolo Cup Deep Troath został wykonany z przyjemnego dla ciała materiału, dzięki czemu jest nie tylko bezpieczny i higieniczny, ale także przyjemny w dotyku i elastyczny. Ergonomiczna budowa i kształt zapewniają doskonały chwyt, który zwiększa komfort podczas użytkowania. 

ZOLO masturbator

Techniczna specyfikacja gadżetu ZOLO Cup 

Dyskretny masturbator marki ZOLO jest w 100% wodoodporny, zatem możesz zabrać swój ulubiony masturbator, gdziekolwiek tylko chcesz! Możesz bawić się nim w wannie, czy pod prysznicem, sprawdzi się wszędzie. Marka wypuściła 5 modeli masturbatorów Cup: Deep Throath, Fire, Personal Trainer, The Girlfriend i Original. 

Każdy z tych modeli różni się wnętrzem, w związku z czym, każdy z nich zapewnia zupełnie inne doznania. Dzięki takiemu rozwiązaniu marka znalazła swoich odbiorców w większości mężczyzn. Zarówno ci bardziej, jak i mniej wymagający są w stanie znaleźć coś dla siebie. 

Dodatkowo wszystkie produkty ZOLO zostały zaprojektowane przy użyciu opatentowanej technologii marki i wykonane z zastrzeżonego miękkiego i realistycznego materiału. 

Zolo Cup masturbator

Największe zalety ZOLO Cup 

  • Dyskrecja
  • Bardzo lekki
  • 100% wodoodporności
  • Bezpieczny i higieniczny 
  • Realistyczne doznania
  • Ergonomiczna budowa

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0