satisfyer-masazer-lechtaczki-penguin

satisfyer-sterowany-smartfonem

Wibratory Satisfyer sterowane aplikacją na smartfona

Sterowane aplikacją wibratory Satisfyer to doskonały sposób na najwyższy komfort korzystania z akcesoriów erotycznych. Dzięki temu nic nie przeszkodzi Wam w przeżywaniu erotycznych doznań!

Filtruj wyniki
 1. Regular Price 158,29 zł Cena promocyjna 144,00 zł - 9 % oszczędzasz 14,29 zł

  Satisfyer Double Joy wibrator dla par sterowany aplikacją na telefon

  biały
  Wysyłamy w 24h
  Regular Price 158,29 zł Cena promocyjna 144,00 zł - 9 % oszczędzasz 14,29 zł
  Satisfyer Double Joy wibrator dla par sterowany aplikacją na telefon Satisfyer Double Joy wibrator dla par sterowany aplikacją na telefon
 2. Regular Price 197,99 zł Cena promocyjna 172,00 zł - 13 % oszczędzasz 25,99 zł

  Satisfyer Love Triangle bezdotykowy stymulator łechtaczki

  czarny
  Wysyłamy w 24h
  Regular Price 197,99 zł Cena promocyjna 172,00 zł - 13 % oszczędzasz 25,99 zł
  Satisfyer Love Triangle bezdotykowy stymulator łechtaczki Satisfyer Love Triangle bezdotykowy stymulator łechtaczki

Wibratory Satisfyer sterowane aplikacją na smartfona, jak działają?

Wibratory Satisfyer sterowane aplikacją na smartfona to najnowsza propozycja marki. Do wyboru mamy sterowane aplikacją wibratory Satisfyer dla par oraz bezdotykowe zabawki stymulujące, które również można regulować za pomocą aplikacji. Aplikacja umożliwia dodatkowe opcje korzystania z zabawek erotycznych producenta. Wibratory Satisfyer łączą się z nią za pomocą bluetooth. Zarówno sterowanie aplikacją jak i obsługa samych wibratorów jest bardzo intuicyjna.

Wibratory Satisfyer sterowane aplikacją cena

Wibratory Satisfyer słyną z korzystnych cen. Dobrej jakości wibratory Satisfyer otrzymamy za niecałe 200 zł i w to wliczają się również te najnowsze, sterowane aplikacją wibratory Satisfyer. Cena jest tylko jedną z wielu zalet gadżetów erotycznych marki, które są w zgodzie z najnowszymi trendami i odpowiadają na złożone wymagania użytkowników. 

Co dają sterowane aplikacją wibratory Satisfyer?

Jak wszystkie dobre gadżety erotyczne wibratory sterowane aplikacją Satisfyer mają skuteczne wibracje o różnych intensywnościach do wyboru. Wibratory Satisfyer umożliwiają przeżywanie przyjemności solo lub w parze. Są doskonałą okazją do testowania nowych akcesoriów ze względu na ich korzystną cenę. Wibratory Satisfyer są nowoczesne, bezpieczne i spełniają oczekiwania, stając się jednymi z ulubionych zabawek erotycznych.