Easytoys Anal Collection

Marka Easytoys Anal Collection to swego rodzaju specjalista od wszelkiego rodzaju akcesoriów do seksu analnego. W tej kolekcji znajdziesz wszystkie niezbędne gadżety erotyczne!

 

Easytoys Anal Collection

Filtruj wyniki
Działanie
Tryb pracy
Filtruj wyniki
 1. Regular Price 64,00 zł Cena promocyjna 50,99 zł - 20% oszczędzasz 13,01 zł

  Easytoys Anal Collection Long Anal Beads długie koraliki analne

  czarne
  Wysyłamy w 24h
  Regular Price 64,00 zł Cena promocyjna 50,99 zł - 20% oszczędzasz 13,01 zł
  Easytoys Anal Collection Long Anal Beads długie koraliki analne Easytoys Anal Collection Long Anal Beads długie koraliki analne
 2. Regular Price 76,00 zł Cena promocyjna 60,99 zł - 20% oszczędzasz 15,01 zł

  EasyToys gruszka do lewatywy

  duży
  Wysyłamy w 24h
  Regular Price 76,00 zł Cena promocyjna 60,99 zł - 20% oszczędzasz 15,01 zł
  EasyToys gruszka do lewatywy EasyToys gruszka do lewatywy
 • 1

Dildo analne

Marka Easytoys jest producentem wszelkiego rodzaju gadżetów erotycznych, w których jednym z ciekawych produktów jest dildo analne. Kształtem takie dildo nie różni się niczym od klasycznego dilda waginalnego. Natomiast dildo analne wyróżnia to, że jest mniejsze (krótsze i węższe). Podobnie jak silikonowe dilda, także dildo analne ma wygodną przyssawkę, która w przypadku stymulacji analnej pełni 2 funkcje: umożliwia wygodne przyssanie dilda do dowolnej powierzchni, na przykład do krzesła oraz stanowi zabezpieczenie przed wniknięciem dilda w odbyt, co może się zdarzyć w przypadku zabawek erotycznych nieprzeznaczonych do stymulacji analnej, a więc niemających odpowiednio szerokiej podstawy zabezpieczającej.

Akcesoria do seksu analnego

Dla jednych akcesoria do seksu analnego to forma dodatkowego sposobu na osiąganie przyjemności. Dla innych jest to doskonały wstęp do rozpoczęcia przygody z seksem analnym. Oba powody, dla których decydujemy się na akcesoria analne, są dobre. Gadżety erotyczne to świetne przygotowanie nowych form przyjemności, a gadżety analne pozwalają na przeżywanie innego rodzaju przyjemności każdego dnia.

Czy zabawki analne są bezpieczne?

Dużo się mówi na temat bezpieczeństwa podczas seksu analnego i przygotowania do tej formy przyjemności. Czy wobec tego zabawki analne można uznać za bezpieczne? Zdecydowanie tak! W przeciwieństwie do samego seksu, zabawki erotyczne nie są w stanie zrobić krzywdy, oczywiście pod warunkiem, że korzystamy z nich zgodnie z instrukcją. Liczy się też rozmiar: na początku nie sięgamy po gadżety erotyczne za duże, by móc je wygodnie zaaplikować bez umiejętności rozluźniania mięśni. Poza tymi zaleceniami akcesoria analne są dobre do korzystania  nawet na co dzień!

Easytoys Anal Collection

Kolekcja akcesoriów analnych Easytoys Anal Collection jest dostosowana do wymagań różnych osób. Swoje akcesoria znajdą tutaj pary oraz osoby początkujące, jak i zaawansowane, jeśli chodzi o stymulację analną. Gadżety erotyczne marki są bezpieczne i sprawdzone. Za potwierdzenie tego faktu może służyć między innymi duża popularność zabawek erotycznych marki Easytoys na całym świecie.