Promocja na Dzień Kobiet Fun Factory

promocja kubeczki menstruacyjne i kulka gejszy Fun Factory

Kulka gejszy Fun Factory Smartball Uno
Gratis do każdego zamówionego zestawu kubeczków menstruacyjnych FUN CUP!

Na wiosnę prawiamy radość podwójnie – do kubeczków menstruacyjnych FUN CUP dokładamy kulkę Uno GRATIS “Trudne dni” nie popsują Ci humoru – to przecież Twój czas! Promocja trwa do 30 kwietnia i obejmuje wszystkie kubeczki menstruacyjne marki Fun Factory, dostępne w ofercie naszego sklepu N69.pl.

Regulamin promocji

Promocja trwa do 30 kwietnia do godziny 23:59. Promocja obejmuje asortyment kubeczków menstruacyjnych FUN CUP dostępnych na stronie internetowej sklepu n69.pl. Do każdego zamówienia dołączony zostaje prezent w postaci kulki gejszy Fun Factory Smartball Uno GRATIS. W przypadku zwrotu produktu z zamówienia objętego promocją, zwrotowi podlega również dołączony do zamówienia prezent (prezent nie może nosić znamion użycia). W przypadku zwrotu towaru objętego promocją, oraz wykorzystania gratisu, sklep n69.pl zastrzega sobie prawo do pomniejszenia kwoty zwrotu o kwotę gratisu.

kubeczki-menstruacyjne-niebieski-i-fioletowy-w-reku

Kubeczki menstruacyjne FUN CUP

Fun Factory FUN CUP – to kubeczki menstruacyjne, które doskonale zastępują tradycyjne podpaski oraz tampony podczas okresu. Gadżet jest prosty w aplikacji, wygodny i bardzo łatwo utrzymać go w higienie. Wystarczy woda z mydłem, by zaaplikować go po raz kolejny. To sprawia, że jest przyjazny środowisku. Jest dostępny w dwóch rozmiarach – A (małym) i B (dużym), a na zestaw mix składa się po jednym kubeczku z każdego rozmiaru.

Czym wyróżniają się kubeczki menstruacyjne FUN CUP?

  • Dostępne w dużym i małym rozmiarze
  • Łatwe w aplikacji
  • Proste w czyszczeniu
  • Wykonane z bezpiecznego sylikonu
  • Nie wywołują dyskomfortu podczas noszenia
kulka-gejszy-winogronowa-fun-factory

Fun Factory Smartball Uno kulka gejszy – GRATIS

Kulka waginalna Smartball Uno - to gadżet dla kobiet początkujących oraz tych, z obniżoną macicą, a także z tyłozgięciem macicy. Świetnie trenują mięśnie dna miednicy oraz mięśnie kegla. Można je aplikować przed bieganiem lub spacerem, a ćwiczenia będą się odbywać samoistnie – podczas ruchu wywołują bowiem lekkie drgania, które stymulują mięśnie, a te wówczas naturalnie obkurczają się. Produkt był wielokrotnie nagradzany oraz nominowany do prestiżowych nagród. Został wykonany z bezpiecznego dla skóry, tzw. silikonu medycznego.

Czym wyróżnia się kulka waginalna Smatball Uno?

  • Idealna do profilaktycznych ćwiczeń
  • Łatwa do czyszczenia
  • Wielokrotnie nagradzany design
  • Wykonana z bezpiecznego sylikonu
  • Wygodna aplikacja i wyciąganie