Seksowne pasy do pończoch Obsessive

Pasy do pończoch Obsessive stanowią ukoronowanie bielizny na gorący wieczór. Łagodnie oplatają biodra, a pasy umieszczone na zazwyczaj ozdobnym materiale trzymają pończochy na prawidłowym miejscu. Pasy do pończoch to nieszablonowa bielizna dla osób pragnących utrzymać wysoką temperaturę w sypialni. Pasy do pończoch Obsessive są produkowane w Polsce. Pasy, które znajdą Państwo w ofercie sklepu internetowego, będą pasować do większości modeli pończoch Obsessive.

Seksowne pasy do pończoch Obsessive

Filtruj wyniki
Marka
Filtruj wyniki

Rozmiary pasów do pończoch

Przy wyborze pasów do pończoch należy zwrócić uwagę, podobnie jak przy zakupie pończoch, na obwód uda, który podpowie jaka opcja rozmiaru będzie dla nas najtrafniejsza. Same pasy nosi się na wysokości również pasa, dzięki czemu można uzyskać iście ostry wieczorowy look.  Co więcej, pasy do pończoch Obsessive to propozycja połączenia dalekiego od banału, w którym elastyczny materiał występuje najczęściej z finezyjną koronką, kwiatowymi aplikacjami czy kuszącą falbanką. Pasy do pończoch Obsessive występują w trzech rozmiarach, S/M, L/XL i XXL. Nieograniczoność rozmiarów pozwala zatem na śmiałe zakupowe ruchy.

Pasy do pończoch, co do tego?

Pasy do pończoch Obsessive już same w sobie są eleganckie i w zasadzie można je nosić na każdą okazję. Jednak by zmienić ich przeznaczenie na bardziej stylowe, wystarczy kilka dodatków i trudno będzie Wam się oprzeć. Pasy najlepiej wyglądają z pończochami, kusymi majtkami i biustonoszem uwydatniającym biust. Prawdziwa petarda dla zainteresowanych wieczorną pikanterią. Pas do pończoch można również ukryć pod zwiewną halką, koszulką lub innymi propozycjami bielizny do spania Obsessive. Zaskoczenie i entuzjazm w sypialni gwarantowane.

Historia pasa do pończoch

Pas do pończoch, dziś kojarzony z elementem ślubnej bielizny lub receptą na ożywienie relacyjnej erotyki, ma za sobą setki lat świetności. Początkowo przypominał raczej podwiązki, które zachwycały falbanami, zdobieniami. Następnie moda wtłoczyła do potrzeb kobiet popularne do dziś rajstopy. Z kolei lata 80. i 90., w których Madonna prowokowała bielizną ze sceny, przyniosły zapotrzebowanie na prowokujące do zabawy pasy do pończoch, które na dobre zawitały w asortymencie sklepów erotycznych. Od tej pory pasy służą zarówno mężatkom, jak i singielkom.