n69.pl | Dostawa w 4h na terenie Warszawy

Czas realizacji zamówienia w sex shop N69

Jako ekskluzywny sex shop N69, posiadamy dużą kolekcję gadżetów erotycznych na stanie magazynowym. W związku z tym dla większości zaprezentowanych na stronie internetowej produktów jesteśmy w stanie zrealizować wysyłkę w ciągu 24h. Wiele erotycznych sklepów internetowych oferuje setki przeróżnych sex-zabawek, ale tak naprawdę nie posiadają żadnej z nich w swoim magazynie. Dopiero otrzymując zamówienie, kontaktują się ze swoimi dostawcami, co powoduje wielodniowe lub nawet wielotygodniowe opóźnienia w dostawie.

Sex shop N69.pl na stronie każdego produktu zamieszcza REALNY czas potrzebny na wysyłkę.

Ekspresowa wysyłka w 24h!

  • Wszystkie zamówienia oznaczone flagą „Wysyłka w 24h” i złożone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00 nadajemy jeszcze tego samego dnia!
  • Kurier DHL
  • Paczkomaty InPost

Średni czas dostawy zamówień z N69

Gadżety erotyczne z wysyłką w 24h, które zostaną zamówione i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00, wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Średni czas od momentu wysłania do dostarczenia wynosi jeden dzień roboczy.

Inne możliwe czasy dostawy

Przy każdym gadżecie erotycznym na naszej stronie internetowej umieszczona jest informacja, w jakim czasie zamówienie może zostać zrealizowane. Czas realizacji zamówienia trwa od momentu przesłania formularza zamówienia do chwili przygotowania paczki do wysyłki. Najwięcej produktów w naszym sklepie erotycznym wysyłanych jest w ciągu 24 godzin. Bywają jednak gadżety erotyczne z dostępnością 3-7 dni. W takich przypadkach o terminie realizacji informujemy telefonicznie lub mailowo po złożeniu zamówienia w internetowym sex shopie N69.pl.

Odbiór osobisty w sex shop Warszawa

W przypadku wybrania w zamówieniu opcji odbioru osobistego w sex shopie stacjonarnym, otrzymasz dodatkową wiadomość z informacją, że gadżet erotyczny jest już gotowy do odbioru. Zapraszamy wówczas do naszego stacjonarnego butiku erotycznego w Warszawie w Galerii Panorama na I piętrze – lokal 101. Prosimy o odebranie zamówienia w ciągu 5 dni od momentu otrzymania powiadomienia.

sklep stacjonarny n69 sex shop warszawa

 

 


Tematy powiązane

Czas realizacji zamówienia »
Koszty i formy dostawy »
Darmowa dostawa od 250zł »