Black week gadzety erotyczne

Black week gadzety erotyczne

Lelo Soraya 2: luksusowy mocny wibrator typu królik, który musisz zobaczyć!

Nie jest tajemnicą, że wibratory króliczki to eksperci orgazmu. Bez wątpienia ekspertem jest również Lelo Soraya 2: projektowany sonograficznie kobiecy wibrator idealny w każdym calu! To luksusowy wibrator typu królik, który musisz zobaczyć!

Lelo Soraya 2 i sonograficzny design

lelo soraya 2 wibrator królik opakowanie

Wibratorów króliczków nie brakuje na rynku gadżetów erotycznych, dlatego, żeby wyróżnić się na tle innych wibratorów damskich, potrzeba nie lada umiejętności i pomysłu. A co jest najważniejsze w projekcie? Przyjemność, jaką przyszły gadżet erotyczny będzie w stanie zapewnić swojej właścicielce. To dlatego Lelo Soraya 2 ma sonograficzny design. Co to dokładnie oznacza?

Do tworzenia wibratora Lelo Soraya 2 wykorzystano fale ultradźwiękowe, które pozwoliły poznać dokładną anatomiczną budowę kobiety od środka. Ta wiedza pozwoliła projektantom dopasować kształt wibratora króliczka do budowy ciała kobiet z dokładnością, jakiej nie spotkamy w żadnym innym gadżecie erotycznym.  

lelo soraya 2 sonograficzny design

Mocny wibrator erotyczny dla kobiety 

Nie zawsze udaje się kupić idealny wibrator za pierwszym razem, ale celem dobrych producentów gadżetów erotycznych jest natychmiastowy strzał w dziesiątkę, żeby to właśnie ich erotyczne produkty były uznane za najlepsze. Mocny wibrator dla kobiety wymagającej? Czy coś takiego w ogóle istnieje? Lelo Soraya 2 na pewno jest jednym z nich.

 • Lelo Soraya 2 jest bardzo ekskluzywnym wibratorem, o czym świadczy jego wyposażenie i użyte materiały. Wykonany z medycznego, jedwabistego silikonu premium i wyposażony w cichutki, ale mocny silnik.  
 • Anatomicznie dopracowany wibrator mierzy 22 cm i ma 3,6 cm średnicy w końcówce dopochwowe, która wnika w pochwę na długość 11 cm. Lelo Soraya 2 jest całkiem duży, a przy tym bardzo przyjemny dla oka, kobiecy i subtelny. 
 • Cichy wibrator Lelo również szybko się ładuje i długo działa. Wystarczą 2 godziny ładowania kablem USB, by móc korzystać z wibratora ponad 4 godziny, na najwyższych wibracjach!

 

lelo soraya 2 dodatki

Co znajdziemy w wyposażeniu Lelo Soraya 2? Eleganckie opakowanie wita nas kartą gwarancyjną, kablem do ładowania, materiałowym etui do przechowywania i szczegółową instrukcją obsługi, byśmy szybko mogli przejść do ulubionych trybów przyjemności.;)

Super moc  w Lelo Soraya 2!

Lelo Soraya 2 to wibrator króliczek dla podwójnego orgazmu. Oprócz dopracowanego kształtu  wibrator ma również szerszą końcówkę do punktu G i zewnętrzne ramię ustawione pod kątem 27 stopni. Dzięki temu wibrator Lelo z łatwością dopasuje się do anatomii kobiety na każdym polu stymulacji. Mocniejsze orgazm z Lelo Soraya 2, a właściwie orgazmy, są możliwe również dzięki 12 rodzajom intensywnych, głębokich wibracji. Doskonale dopasowany gadżet erotyczny ma 2 końcówki, które wibrują. Wibracje mają super moc, a przy tym są bardzo ciche.

lelo soraya 2 wibrator

Doprowadza to do przenikania przyjemnych doznań przez łechtaczkę do punktu G i odwrotnie.

 • Wibratorem Lelo Soraya 2 steruje się prosto. Mamy 3 przyciski na pięknym i wygodnym uchwycie. 
 • Możemy osobno sterować wibracjami krótszego ramienia, decydując o intensywności masażu.
 • Wibrator włączamy środkowym przyciskiem, przytrzymując go kilka sekund. W ten sam sposób wyłączamy wibrator. 

Zobacz, jak działa Lelo Soraya 2 na filmie

Czym różni się Lelo Soraya 2 od Lelo Soraya? Opinia

Na koniec powiemy sobie trochę, czym różni się właściwie nowiutka Lelo Soraya 2 od docenianej przecież Lelo Soraya. Czy warto inwestować w nowszy gadżet erotyczny i dlaczego producent Lelo zdecydował się na nowy wibrator?

Ten, kto zna trochę Lelo, wie, że marka lubi dopracowywać swoje produkty. Nie sztuką jest wypuszczać na rynek masę nowych gadżetów erotycznych, ale bardzo dobrze świadczy o producencie ulepszanie swoich ofert na podstawie opinii konsumentów. Lelo Soraya 2 jest zatem trochę lepiej dopasowana do anatomii. Końcówka do łechtaczki wygina się pod kątek 27, a nie 37 stopni, jak wcześniej. Co jeszcze?

 

 • Lelo Soraya 2 ma mocniejszy akumulator, który krócej się ładuje i dłużej działa. 
 • Lelo Soraya 2 ma szerszą końcówkę do punktu G i 12 trybów wibracji, czyli o 4 więcej niż Lelo Soraya. 
 • Wibrator Lelo Soraya 2 pokrywa jeszcze delikatniejszy silikon medyczny. 

 

Sprawa ma się trochę jak z różnicami między Lelo Sona, a Lelo Sona 2. Ciężko wskazać, który gadżet erotyczny jest gorszy, bo one wszystkie i tak biją na głowę większość konkurencji. Bardzo wymagające kobiety mogą od razu sięgnąć po Lelo Soraya 2, bo ten wibrator daje sporo możliwości i lepiej się dopasowuje. A jeśli nie macie problemów z osiąganiem orgazmu, Lelo Soraya również okaże się idealna. Nasza opinia nie będzie specjalnie odkrywcza, ale nie sposób odmówić marce wychodzenia naprzeciw wymaganiom kobiet. Lelo Soraya 2 cieszy oczy, ciało i z pewnością zostanie z Wami na długo. ;)

Lelo Soraya 2 czy warto? - Opinia

Zdecydowanie warto!

 • Jeden z najcichszych wibratorów dostępnych na rynku. Jak jest włączony, to osoba obok nie słyszy jego pracy.
 • Ma super moc! Ze swoją różnorodnością trybów i mocą doprowadzi do orgazmu każdą kobietę.
 • Rewelacyjnie wyprofilowany i smukły kształt.
 • 10-letnia gwarancja jakości = jeden zakup na lata!
 • Lekki i wygodny w trzymaniu.
 • Sam trzyma się w pochwie, ręce mogą pozostać wolne, na przykład do stymulacji penisa partnera.

 

lelo soraya 2

Tak pozytywna opinia nie zdarza się zawsze, a jeśli już, jest wynikiem pracy producenta, któremu naprawdę zależy na tym, by to właśnie jego gadżet erotyczny został uznany za najlepszy na rynku. Oczywiście LELO Soraya 2 możecie posłuchać i zobaczyć moc działania w naszym sklepie erotycznym w Warszawie.

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0