feelztoys-lea

feelztoys-lea-gratis-satisfyer

Recenzja: Lovense Lush 2 wibrująca kulka

Gadżet o wdzięcznej nazwie: wibrujące jajko, mieliście już okazję poznać przy okazji mojej recenzji, Svakom Ella. Tym razem opowiem o podobnej zabawce erotycznej, czyli o sterowanym zdalnie Lovense Lush 2, który zagościł na liście Top 10 produktów erotycznych dla par na 2019 rok oraz Top 7 wibrujących kulek sterowanych smartfonem. Opisywany dzisiaj model kosztuje ponad 400 zł. To średnio trzykrotnie więcej niż testowany przeze mnie wcześniej wibrator na telefon od Svakom. Czy Lovense Lush 2 jest wart swojej ceny?

lovense-lush-2-wibrujaca-kulka

Lovense Lush 2 wibrujące jajko czy warto?

Lovense Lush 2 wibrujące jajko to nowa, udoskonalona wersja Lovense Lush.

Po pierwsze oczywiście warto bo Lush 2 to:

 • świetny neonowy kolor
 • duży rozmiar sięgający do punktu G
 • cała z silikonu medycznego
 • mega mocny silnik więc nie ma szans, że Kobieta nie dojdzie do orgazmu
 • ma etui
 • ładowanie kabelkiem USB
 • wibrująca kulka Lovense Lush 2 jest super modna na pornhub.com oraz na Showup.tv
 • świetnie łączy się z telefonem i daje opcje sterowania przez Internet z każdego miejsca na Ziemi.

 

Podobne wibrujące jajka sterowane smartfonem do Lovense Lush 2

Lovense Lush 2 To jedna z najoryginalniejszych wibrujących kulek, chociaż na rynku można znaleźć podobne gadżety, na przykład Magic Motion Flamingo. Neonowy róż jest zdecydowanie ładniejszy na żywo, a aksamitny silikon sprawia, że ciężko się oderwać od Lovense Lush 2. W mojej ocenie kolejną fajną wibrującą kulką do rozważnienia jest jeszcze Magic Motion Fugu, która ma taką samą wielkość co LUSH 2 ale jest delikatniejsza w dotyku i ma ładniejszą aplikację w mojej ocenie. Dobrą opcją też dla osób bez znajomości języka angielskiego jest We-Vibe Jive, który ma jako jedyny aplikację do sterowania w języku polskim.

lovense-lush-2-wibrujaca-kulka-w-reku

Test wibrującego jajka Lovense Lush 2

Zapoznanie się ze wszystkimi funkcjami Lovense Lush 2 zajęło trochę czasu, generalnie z aplikacją do sterowania kulki na telefon nie ma problemów. Wszystko od razu się instaluje, nie trzeba się logować. Łączy się z kulką bez problemu.

Po teście Lovense Lush 2 uważam, że wibrująca kulka od Lovense ma sporo zalet:

 • Lush 2 precyzyjnie sięga punktu G, co rzadko zdarza się wśród gadżetów tego typu. Wiele z nich ma małą średnice, słabsze wibracje. A tu dzięki temu, że można dostosować poziom wibracji można zacząć od delikatniejszych trybów a żeby dojść do orgazmu podkręcić je. W innych, tańszych kulkach często maksymalna moc kulki może być nie wystarczająca do osiągnięcia orgazmu.
 • Ma naprawdę mnóstwo trybów wibracji! Jest nie do znudzenia! Od delikatnych po ultra mocne tyle opcji zabawy, że ciągle coś nowego można odkryć
 • Krótko się ładuje i długo działa (około 3 godzin). To prawdziwy rekord. Wiele gadzetów ma około 60 minut pracy ciągłej a Lush 2 ze swoim silnikiem daje możliwość na wiele dłużej.
 • Łatwa w utrzymaniu w czystości
 • Ładowanie USB i 100% wodoodporności
 • Długość ze sznurkiem to aż 18 cm, długość samej kulki to 7,5 cm, 3,7 cm średnicy
 • Ma 7 trybów wibracji zaprogramowanych do wyboru
 • Inne programy do wyboru to m.in sterowanie manualne (wzmacnienie lub zmniejszanie mocy)
 • wibracje w rytm muzyki, wystarczy położyć telefon koło głośnika
 • Aplikacja mobilna Lovense jest bardzo intuicyjna, osoba nawet bez znajomości języka angielskiego wszystko zrozumie
 • Lush 2 bardzo cicho pracuje, nie ma obaw, że ktokolwiek usłyszy w klubie, restauracji, że akurat jej używasz

Podoba mi się, że umożliwia osiągnięcie orgazmu na tyle sposobów, w dodatku daje mnóstwo frajdy partnerowi. Przy łączeniu z aplikacją trzeba jednak uważać, by antenka, czyli sznureczek, nie była zbyt ukryta pod materiałem, ponieważ to zakłóci łączność.

Ze względu na dość dużą szerokość wibrującego jajeczka Lush warto pamiętać o lubrykacji. Pewnie już każdy wie, że do silikonowych gadżetów musi to być lubrykant wodny.

lovense-lush-2-wibrujaca-kulka

Jak działa wibrujące jajko Lovense Lush 2

Lovense Lush 2 włączamy, przytrzymując guzik na końcu silikonowego sznureczka. Kiedy zapali się czerwona dioda, urządzenie jest gotowe do pracy. Kolejne kliknięcia przenoszą nas w następne wibrujące tryby.


Przed pierwszym użyciem trzeba naładować kulkę, zajmie to około 2-3 godzin. Następne ładowania będą trwały krócej, około 90 minut. Gdy Lovense Lush 2 jest w pełni naładowane, paląca się na czerwono dioda zgaśnie. Pamiętaj, że nie wolno używać zabawki, kiedy się ładuje. Dodatkowo nawet jeśli nie korzystasz, ładuj gadżet co najmniej raz na 6 miesięcy, by bateria się nie zniszczyła.

lovense-lush-2-wibrujaca-kulka

Lovense Lush 2 jajko sterowane telefonem podłączenie aplikacji Lovense Remote

Po kolejnym gadżecie sterowanym zdalnie stwierdziłam, że aplikacje są naprawdę dobrze dopracowane, by nie musieć poświęcać czasu na czytanie instrukcji. Wszystko działa bardzo intuicyjnie, niemniej zostawię Wam kilka wskazówek:

 • Standardowo włącz jajko Lush 2 oraz bluetooth na swoim telefonie
 • Pobierz aplikację Lovense Remote i włącz ją
 • Poczekaj, aż system rozpozna wibrującą kulkę

 

lovense lush 2 aplikacja na telefon działanie

Gdy pomyślnie połączysz się z aplikacją, możesz:

 • Wybierać spośród nieskończonych możliwości wibracji
 • Cieszyć się wibracjami Lovense Lush w takt muzyki
 • Sterować zabawką głosem
 • Oddać kontrolę partnerowi z dowolnej odległości na świecie


Ponadto Lovense Lush 2 możesz połączyć również z komputerem. To tak samo łatwe, jak na telefonie. Musisz tylko włożyć w komputer przejście USB, dołączone w zestawie do wibrującej kulki. Z kolei, jeśli chcesz, by Twój partner kontrolował urządzenie, on również musi mieć aplikację Lovense Remote na swoim telefonie. Wtedy włączasz ikonkę Long Distance i wyszukujesz nazwy, którą ma Twój partner. Aplikacja nie jest dostępna w języku polskim. 

lovense-lush-2-wibrujaca-kulka

Lovense Lush 2 moja opinia o wibrującej kulce 

Generalnie bomba szkoda tylko, że jest dosyć drogie. Jest to zapewne spowodowane mocą i technologią silnika. Pocieszające jest, że wibrujące jajko Lovense Lush 2 działa ze mną już od dobrych kilku miesięcy i nic mu nie jest. Nadal świetnie się paruje, ma ciągle taki sam neonowy kolor i ciągle dużą moc. Na odległość do sterowania przez telefon też fajnie się sprawdza więc jeśli nawet mam rozłąke z partnerem przez wyjazd to mamy ze sobą seks na odległość. 

lovense-lush-2-wibrujaca-kulka

Dla kogo wibrator sterowany smartfonem?

Wibrująca kulka od Lovense ma naprawdę potężne wibracje, ale dostępne są również niskie częstotliwości, które pokochają delikatne kobiety. Z racji na większy rozmiar kulki, będzie ona idealna dla kobiet lubiących większe wypełnienie. Raczej nie jest to dobra propozycja dla początkujących kobiet.

Wszystkie Pary i Panie docenią Lovense Lush 2 bo posiada tyle opcji, że żadna para się nie znudzi. Alternatywnie żeby zarówno mężczyzna jak i kobieta doznali wibracji gadżetu możecie wybrać coś z kategorii wibratory dla par. Najelpszy jaki do tej pory testowałam wibrator dla par sterowany telefonem to był We-Vibe Sync, a teraz wyszedł w nowej wersji na 2020 rok jako We-Vibe Chorus.

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0