Magic Motion Fugu wibrujące jajeczko sterowane telefonem!

Magic Motion Fugu to kolejne po bestsellerowym Magic Motion Flamingo wibrujące jajeczko sterowane telefonem!
Gadżety erotyczne terowane smartfonem stają się coraz powszechniejsze i coraz lepsze. Jednym z czołowych producentów zabawek erotycznych na aplikację jest właśnie Magic Motion. Wibrująca kulka Fugu od razu wskoczyła do naszego top 7 wibrujących kulek sterowanych smartfonem!

Bezprzewodowe jajko do sterowania za pomocą telefonu: Magic Motion Fugu

magic motion wibrująca kulka fugu

Kolorowe opakowanie wibrującego jajeczka jest znakiem charakterystycznym dla marki Magic Motion. Ten producent zdecydowanie lubi bawić się designem zabawek erotycznych i łączyć niecodzienny wygląd ze świetnym dopasowaniem. Najnowsza propozycja marki to właśnie Magic Motion Fugu, dostępny w dwóch kolorach: czerwonym i turkusowym. Poza kolorem obie wersje nie różnią się między sobą. 

magic motion fugu opakowanie

Wibrujące jajeczko dla Kobiet, jak działa?

Wibrujące jajeczko przypomina rybę Fugu ;). Delikatna silikonowa powierzchnia Magic Motion Fugu wypełniona jest drobnymi wypustkami, a wibrujące jajko wyposażone jest w czerwony,silikonowy, higieniczny sznurek, który jest zarazem anteną i włącznikiem urządzenia.

magic motion fugu czerwony w ręku

Wibrujące jajko mierzy 21 cm razem z ogonkiem, natomiast część użytkowa to 6,9 cm. Niedużo, dzięki czemu łatwo jest korzystać z gadżetu erotycznego, a jednocześnie wystarczająco, by z powodzeniem sięgnąć punktu G. Zwłaszcza że Magic Motion Fugu ma 3,4 cm średnicy. Tym samym gwarantuje przyjemne uczucie wypełnienia i masaż ścianek pochwy. Ma tą samą wielkość co bestsellerowy Lovense Lush 2.

magic motion zestaw akcesoriów fugu

Wibrująca kulka Magic Motion Fugu przychodzi w zestawie z kablem USB do ładowania oraz materiałowym etui do przechowywania. Dzięki temu zapewnione jest maksimum wygody z korzystania z gadżetu. Wystarczy godzina ładowania, by cieszyć się pracą wibratora aż do 2 godzin! Magic Motion Fugu jest oczywiście wodoodporny, dlatego możesz korzystać z niego również pod wodą. Od tej pory relaksująca kąpiel nabiera nowego znaczenia!

Wibrujące jajko do ćwiczeń mięśni Kegla

Nie zawsze konieczne jest łączenie Magic Motion Fugu z aplikacją na telefon, chociaż aplikacja daje mnóstwo nowych możliwości. Na przykład możliwość zestawu treningowego do ćwiczeń mięśni Kegla. Ćwiczenie mięśni pochwy razem z aplikacją i wibrującym jajkiem jest wygodniejsze i niweluje ryzyko niepoprawnego napinania i rozluźniania mięśni. Aplikacja niemal trenuje razem z Tobą i dba, byś nie pominęła żadnej serii ćwiczeń. W ten sposób łatwiej jest zmobilizować się do regularnego treningu. Zwłaszcza że wibrująca kulka daje tyle przyjemności! W końcu będzie można zrozumieć, co mają na myśli sportowcy, kiedy rozprawiają o orgazmicznym treningu. ;)

Warto wiedzieć, że włącznik i przycisk do sterowania jest jeden, a jest nim charakerystyczna końcówka antenki/ogonka wibrującej kulki.

magic motion fugu włącznik

Wystarczy przytrzymać czarny przycisk kilka sekund, by uruchomić Magic Motion Fugu. Następnie szybkie klikanie przycisku przeprowadzi nas przez 7 trybów wibracji. By wyłączyć wibrujące jajko, należy ponownie chwilę przytrzymać guzik.

Sterowanie manualne to bardzo wygodna opcja, kiedy telefon na przykład się ładuje lub nie mamy ochoty na uruchamianie aplikacji, chociaż druga opcja rzadko występuje, bo jest to naprawdę proste!

Wibrujące jajko czy wibrator dla Kobiety?

Trzeba przyznać, że wibrujące kulki różnią się od standardowego wibratora, jednak ich działanie jest równie proste. Nawet z aplikacją na telefon! Czy wibrujące jajko jest lepsze niż wibrator dla kobiety? Naszym zdaniem obie wersje gadżetów erotycznych warto mieć! Trzeba jednak przyznać, że wibrujące jajeczko łatwiej jest ukryć przed ciekawskimi i można używać go dyskretnie również w miejscach publicznych. Nie bez powodu wibrujące kulki sterowane aplikacją zdobyły taką popularność! A jak właściwie działa aplikacja Magic Motion z wibrującym jajkiem?

Pierwszym krokiem jest pobranie darmowej aplikacji Magic Motion na swój telefon i włączenie wibrującego jajka. Następnie musimy odszukać urządzenie przez aplikację i połączyć je z nią. Gotowe! Nowe możliwości stają przed nami otworem.

magic motion łączenie z aplikacją

Aplikacja Magic Motion pozwala na korzystanie z pełni możliwości, jakie ma wibrujące jajeczko:

  • Możesz uruchomić tryb Music Player, dzięki czemu gadżet erotyczny będzie wibrował w takt Twojej ulubionej muzyki.
  • Magic Motion Fugu może reagować także na głos. Twój lub ukochanej osoby.
  • Aplikacja pozwala również na wybieranie z gotowych trybów stymulacji zaprojektowanych specjalnie na potrzeby sterowania zdalnego.

 

magic motion tryby wibracji

  • Aplikacja to również interesujące gry, które budują napięcie erotyczne.
  • Tryb Motion Sensor to zaawansowany czujnik ruchu, który pozwala dostosować wibracje urządzenia do ruchów człowieka. 
  • Możesz wybrać również opcję prywatnego czatu z ukochanym (patrz: film niżej). To prawa ikonka na samej górze, widoczna na zdjęciu.
  • Interesującym trybem jest również rysowanie palcem po ekranie. Ruchy palca tworzą linię wibracji, którą wibrujące jajko następnie odtwarza.

 

magic motion aplikacja

Połączenie z aplikacją umożliwia wysłanie zaproszenia do przejęcia kontroli nad urządzeniem. Wystarczy, że Twój partner pobierze darmową aplikację także na swój telefon, a Ty zaprosisz go do wspólnej zabawy! Magic Motion Fugu może łączyć się z dowolnym telefonem na dowolną odległość z dostępem do internetu. 

Magic Motion Fugu aplikacja: rysowanie palcem po ekranie

To naprawdę proste, a Magic Motion Fugu natychmiast reaguje na ruchy palca. Bez żadnego wysiłku możecie przetestować całe mnóstwo stymulujących trybów i ocenić, który jest tym najprzyjemniejszym. W dodatku ukochana osoba może tworzyć tryb wibracji, nawet jeśli dzielą Was setki kilometrów!

Magic Motion Fugu aplikacja: czat erotyczny/seks na odległość

Gadżety erotyczne sterowane telefonem to jedne z najlepszych akcesoriów dla dwojga. Niezależnie od odległości, która Was dzieli, możecie być ze sobą blisko. Magic Motion Fugu podnosi temperaturę związku: wyobraź sobie, że korzystacie z wibrującego jajeczka na spacerze w parku lub eleganckiej restauracji!

Czy wibrująca kulka daje orgazm?

Wszyscy, którzy rozważają zakup wibrującej kulki, zarówno kobiety, jak i mężczyźni pragnący sprawić prezent ukochanej, zastanawiają się, czy wibrująca kulka daje orgazm? Są 2 drogi osiągnięcia orgazmu przez kobietę, zatem zastanówmy się wspólnie:

  • Magic Motion Fugu można przyłożyć do clitoris i potraktować go jako masażer łechtaczki. Niemal każda kobieta uwielbia masaż łechtaczki, a orgazm tą drogą jest prosty i osiągany z łatwością przez najbardziej wymagające panie. Z kolei z wibrującą kulką i jej głębokimi wibracjami sięgającymi najgłębszych nerwów łechtaczki, doznania będą jeszcze lepsze!
  • Docelowo Magic Motion Fugu polecana jest do punktu G, jako masażer wewnątrz waginalny. Stymulacja wnętrza pochwy jest równie przyjemna, jednak orgazm tą drogą nie dla każdej kobiety jest równie łatwy. Na szczęście wibrator ten może masować jednocześnie i wnętrze pochwy i łechtaczkę, dzięki charakterystycznej antence.

 

Można zatem śmiało założyć, że Magic Motion Fugu gwarantuje orgazm. Wrażenia zmysłowe są dodatkowo spotęgowane przez możliwości aplikacji. Kiedy to partner odpowiada za przyjemność lub kiedy mamy możliwość flirtowania na prywatnym czacie, przyjemność jest jeszcze większa, a zmysły i wyobraźnia mocno pobudzone. Nie bez powodu wibrujące jajka tak szybko stały się bestsellerami i bardzo chętnie sięgają po nie pary!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 4.5