Magic Motion

Magic Motion to marka odpowiedzialna za produkowanie jedynych w swoim rodzaju wibratorów. W produkcji urządzeń chodzi o zintegrowanie technologii mobilnej i bezprzewodowej z projektem seksualnego wellness.

Filtruj wyniki
Działanie
Tryb pracy
Dostępność 24h
Filtruj wyniki
 1. Wysyłamy w 24h PREMIUM
  180,41 zł
  Magic Motion wibrująca kulka Fugu Red z aplikacją na telefon Magic Motion wibrująca kulka Fugu Red z aplikacją na telefon
 2. Wysyłamy w 24h PREMIUM
  180,41 zł
  Magic Motion Fugu Green wibrująca kulka z aplikacją na telefon Magic Motion Fugu Green wibrująca kulka z aplikacją na telefon
 3. Regular Price 199,99 zł Cena promocyjna 183,00 zł - 8 % oszczędzasz 16,99 zł

  Magic Motion Equinox korek analny sterowany smartfonem

  czarny
  Wysyłamy w 24h PREMIUM
  Regular Price 199,99 zł Cena promocyjna 183,00 zł - 8 % oszczędzasz 16,99 zł
  Magic Motion Equinox korek analny sterowany smartfonem Magic Motion Equinox korek analny sterowany smartfonem
 4. Wysyłamy w 24h PREMIUM
  193,19 zł
  Magic Motion Solstice masażer prostaty sterowany smartfonem Magic Motion Solstice masażer prostaty sterowany smartfonem
 5. Wysyłamy w 24h PREMIUM
  153,25 zł
  Magic Motion Dante Smart ring erekcyjny sterowany smartfonem Magic Motion Dante Smart ring erekcyjny sterowany smartfonem
 6. Wysyłamy w 24h PREMIUM
  146,46 zł
  Magic Motion Vini wibrujące jajeczko sterowane smartfonem Magic Motion Vini wibrujące jajeczko sterowane smartfonem
 7. Wysyłamy w 24h PREMIUM
  86,32 zł
  Magic Motion Vini Lite wibrująca kulka Magic Motion Vini Lite wibrująca kulka
 8. Wysyłamy w 24h PREMIUM
  7,99 zł
  Magic Motion Kitten Cap nakładka na wibrator Magic Motion Kitten Cap nakładka na wibrator

Tak inspirujące połączenie przysłuża się natomiast powstałym produktom intymnym, których działanie opiera się o harmonię ludzkiego ciała i najnowocześniejsze odkrycia technologii. Ta szanghajska firma zadba o Twoje seksualne zdrowie i dobre samopoczucie.

Wibrujące kulki z obietnicą zadowolenia klienta

Podobną obietnicę składa każdemu nabywcy Magic Motion. Wibrujące kulki, będące ich flagowym i cieszącym się powodzeniem produktem to erotyka z wyższej półki, którą można używać do masażu pochwy, łechtaczki i innych zewnętrznych stref erogennych. Niektóre z nich są wyposażone w pilot odpowiadający za zdalne sterowanie wibracjami. Najlepiej sprawdzą się w przypadku par, ale również singli, którzy cenią sobie dyskretne fantazje poza domem z poczuciem pełnego komfortu.

Flamingo – wibrująca kulka w kolorze neonowy róż

Flamingo od Magic Motion to wyjątkowo urokliwe urządzenie erotyczne. Nie tylko ze względu na kolor (neonowy róż), ale też możliwości użytkowania: klasycznie poprzez interfejs lub aplikację na telefon. Flamingo daje nam możliwość zarządzanie sobą na siedem sposobów: sterowanie ręczne, sterowanie przy użyciu gotowych trybów wibracji, sterowanie sensoryczne, sterowanie muzyką, sterowanie poprzez własnoręcznie zaprogramowanego trybu, sterowanie głosem i za pomocą mini gier.

Igraszki z wibratorem podczas kąpieli

Czy można wyobrazić sobie bardziej relaksującą scenerię niż wanna zapełniona bąbelkami w towarzystwie aromatycznych świec? Do opisu tak błogiego wypoczynku brakuje tylko szczypty pikanterii. W rolę gładko wskoczy wibrująca kulka Flamingo, która jest zasilana na baterię USB. Co więcej, jej 100% wodoodporność pozwala na używanie jej do nawet przeciąganych w czasie kąpieli, jak i na całkowicie bezproblemowe czyszczenie. Ponadto, materiałem wykonania jest silikon.

Jak ćwiczyć mięśnie Kegla?

Ćwiczenie zostało wymyślone przez amerykańskiego lekarza Arnolda Kegla w latach 40. XX wieku. Głównie ma na celu wzmocnienie mięśnia łonowo-guzicznego, jak również, znaczne wzmocnienie i naukę kontrolowania mięśni dna miednicy, które odgrywają kluczową rolę w życiu kobiet. Ćwiczenie polega na naprzemiennym napinaniu i rozluźnianiu mięśni okolic pochwy i krocza. A zabawki erotyczne, to dla chcących, kolejny przewodnik treningu własnego ciała i tak istotnych, mięśni Kegla.