Magic Motion

Magic Motion to marka odpowiedzialna za produkowanie jedynych w swoim rodzaju wibratorów. W produkcji urządzeń chodzi o zintegrowanie technologii mobilnej i bezprzewodowej z projektem seksualnego wellness.

Filtruj wyniki
 1. Regular Price 239,00 zł Cena promocyjna 225,00 zł - 6 % oszczędzasz 14,00 zł

  Magic Motion Flamingo wibrująca kulka

  neonowy róż
  BESTSELLER PREMIUM
  Regular Price 239,00 zł Cena promocyjna 225,00 zł - 6 % oszczędzasz 14,00 zł
  Magic Motion Flamingo wibrująca kulka Magic Motion Flamingo wibrująca kulka
 2. PREMIUM
  195,98 zł
  Magic Motion wibrująca kulka Fugu Red Magic Motion wibrująca kulka Fugu Red
 3. PREMIUM
  195,98 zł
  Magic Motion Fugu Green wibrująca kulka Magic Motion Fugu Green wibrująca kulka

Tak inspirujące połączenie przysłuża się natomiast powstałym produktom intymnym, których działanie opiera się o harmonię ludzkiego ciała i najnowocześniejsze odkrycia technologii. Ta szanghajska firma zadba o Twoje seksualne zdrowie i dobre samopoczucie.

Wibrujące kulki z obietnicą zadowolenia klienta

Podobną obietnicę składa każdemu nabywcy Magic Motion. Wibrujące kulki, będące ich flagowym i cieszącym się powodzeniem produktem to erotyka z wyższej półki, którą można używać do masażu pochwy, łechtaczki i innych zewnętrznych stref erogennych. Niektóre z nich są wyposażone w pilot odpowiadający za zdalne sterowanie wibracjami. Najlepiej sprawdzą się w przypadku par, ale również singli, którzy cenią sobie dyskretne fantazje poza domem z poczuciem pełnego komfortu.

Flamingo – wibrująca kulka w kolorze neonowy róż

Flamingo od Magic Motion to wyjątkowo urokliwe urządzenie erotyczne. Nie tylko ze względu na kolor (neonowy róż), ale też możliwości użytkowania: klasycznie poprzez interfejs lub aplikację na telefon. Flamingo daje nam możliwość zarządzanie sobą na siedem sposobów: sterowanie ręczne, sterowanie przy użyciu gotowych trybów wibracji, sterowanie sensoryczne, sterowanie muzyką, sterowanie poprzez własnoręcznie zaprogramowanego trybu, sterowanie głosem i za pomocą mini gier.

Igraszki z wibratorem podczas kąpieli

Czy można wyobrazić sobie bardziej relaksującą scenerię niż wanna zapełniona bąbelkami w towarzystwie aromatycznych świec? Do opisu tak błogiego wypoczynku brakuje tylko szczypty pikanterii. W rolę gładko wskoczy wibrująca kulka Flamingo, która jest zasilana na baterię USB. Co więcej, jej 100% wodoodporność pozwala na używanie jej do nawet przeciąganych w czasie kąpieli, jak i na całkowicie bezproblemowe czyszczenie. Ponadto, materiałem wykonania jest silikon.

Jak ćwiczyć mięśnie Kegla?

Ćwiczenie zostało wymyślone przez amerykańskiego lekarza Arnolda Kegla w latach 40. XX wieku. Głównie ma na celu wzmocnienie mięśnia łonowo-guzicznego, jak również, znaczne wzmocnienie i naukę kontrolowania mięśni dna miednicy, które odgrywają kluczową rolę w życiu kobiet. Ćwiczenie polega na naprzemiennym napinaniu i rozluźnianiu mięśni okolic pochwy i krocza. A zabawki erotyczne, to dla chcących, kolejny przewodnik treningu własnego ciała i tak istotnych, mięśni Kegla.