Magic Motion

Magic Motion to marka odpowiedzialna za produkowanie jedynych w swoim rodzaju wibratorów. W produkcji urządzeń chodzi o zintegrowanie technologii mobilnej i bezprzewodowej z projektem seksualnego wellness.

Filtruj wyniki
Działanie
Tryb pracy
Dostępność 24h
Filtruj wyniki

Tak inspirujące połączenie przysłuża się natomiast powstałym produktom intymnym, których działanie opiera się o harmonię ludzkiego ciała i najnowocześniejsze odkrycia technologii. Ta szanghajska firma zadba o Twoje seksualne zdrowie i dobre samopoczucie.

Wibrujące kulki z obietnicą zadowolenia klienta

Podobną obietnicę składa każdemu nabywcy Magic Motion. Wibrujące kulki, będące ich flagowym i cieszącym się powodzeniem produktem to erotyka z wyższej półki, którą można używać do masażu pochwy, łechtaczki i innych zewnętrznych stref erogennych. Niektóre z nich są wyposażone w pilot odpowiadający za zdalne sterowanie wibracjami. Najlepiej sprawdzą się w przypadku par, ale również singli, którzy cenią sobie dyskretne fantazje poza domem z poczuciem pełnego komfortu.

Flamingo – wibrująca kulka w kolorze neonowy róż

Flamingo od Magic Motion to wyjątkowo urokliwe urządzenie erotyczne. Nie tylko ze względu na kolor (neonowy róż), ale też możliwości użytkowania: klasycznie poprzez interfejs lub aplikację na telefon. Flamingo daje nam możliwość zarządzanie sobą na siedem sposobów: sterowanie ręczne, sterowanie przy użyciu gotowych trybów wibracji, sterowanie sensoryczne, sterowanie muzyką, sterowanie poprzez własnoręcznie zaprogramowanego trybu, sterowanie głosem i za pomocą mini gier.

Igraszki z wibratorem podczas kąpieli

Czy można wyobrazić sobie bardziej relaksującą scenerię niż wanna zapełniona bąbelkami w towarzystwie aromatycznych świec? Do opisu tak błogiego wypoczynku brakuje tylko szczypty pikanterii. W rolę gładko wskoczy wibrująca kulka Flamingo, która jest zasilana na baterię USB. Co więcej, jej 100% wodoodporność pozwala na używanie jej do nawet przeciąganych w czasie kąpieli, jak i na całkowicie bezproblemowe czyszczenie. Ponadto, materiałem wykonania jest silikon.

Jak ćwiczyć mięśnie Kegla?

Ćwiczenie zostało wymyślone przez amerykańskiego lekarza Arnolda Kegla w latach 40. XX wieku. Głównie ma na celu wzmocnienie mięśnia łonowo-guzicznego, jak również, znaczne wzmocnienie i naukę kontrolowania mięśni dna miednicy, które odgrywają kluczową rolę w życiu kobiet. Ćwiczenie polega na naprzemiennym napinaniu i rozluźnianiu mięśni okolic pochwy i krocza. A zabawki erotyczne, to dla chcących, kolejny przewodnik treningu własnego ciała i tak istotnych, mięśni Kegla.