Sayberx

Sayberx to efekt długich rozmyślań najlepszych inżynierów i projektantów nad męską rozkoszą. Najważniejszym założeniem było stworzenie gadżetu, jakiego do tej pory nie było, a które odpowie na potrzeby prawdziwych facetów.  sayber-x

Filtruj wyniki
Dostępność 24h
Filtruj wyniki

Marka wyspecjalizowała się w tworzeniu masturbatora Sayberx, który imituje ruchy kobiety podczas seksu w pozycji na jeźdźca, zapewniając maksimum przyjemności i minimum wysiłku. Innowacją jest X-Ring, który pozwala sterować gadżetem za pomocą ruchu. Zaufaj ekspertom w dziedzinie masturbatorów i wybierz Sayberx. To pierwszy na świecie, w pełni zautomatyzowany, symulator grzesznych przyjemności dla mężczyzn. Jak również, prawdziwie rewolucyjna technologia, dziurkowana, z wilgotnym wewnętrznym rękawem, sprawiająca wrażenie realności odczuć. Technologia, która została wymyślona dla mężczyzn, którym bieg zawodowego życia, nie zawsze pozwala uprawiać seks wtedy, kiedy mają na to ochotę lub w sytuacji, kiedy tym razem chcą oddać erotyczne stery w cudze władanie.

Symulator seksu dla mężczyzn

Urządzenie, którym można cieszyć się na własną rękę albo powierzyć swoją przyjemność innym. Uruchomienie czerpania satysfakcji z doznań można zacząć poprzez kogoś innego bądź za pośrednictwem aplikacji lub pierścienia śledzenia ruchu. Realne przeżycia sponsoruje miękkie wnętrze, które nie ustępuje niczemu przed tym prawdziwym. Co więcej, urządzenie buja się w górę i w dół, dając uczucie uprawiania prawdziwego seksu, pełnego zmienności i wysokiej temperatury!

Symulowany seks, prawdziwe orgazmy

Dzięki Sayberx Super Powered Male Sex Simulator seks w ulubionym fotelu masz dosłownie na wyciągnięcie ręki. Aplikację, która Cię wyręczy, możesz pobrać z App Store lub innych miejsc, odpowiadających technologii, jakiej używasz. Z Sayberx doskonały wręcz duet stworzy unikalny X-ring, sprzedawany oddzielnie. Dzięki niemu możesz połączyć się z ukochaną osobą i dać jej sterować Twoją przyjemnością. Na dodatek, nie potrzebujesz wymiany baterii, a więc i czasochłonnego ładowania.

Co to jest cyberseks?

Cyberseks to z pewnością alternatywny rodzaj aktywności seksualnej, która polega na zdalnym łączeniu się w nim uczestniczących. Spiralą łączącą zainteresowanych jest najczęściej sieć komputerowa, jedna z aplikacji lub komunikator społecznościowy. Flirt można zacząć od niewinnych wiadomości tekstowych, a w miarę rośnięcia temperatury, na ratunek przychodzą gadżety erotyczne i niezastąpiona wyobraźnia!

Czyszczenie gadżetów erotycznych

Zachowanie higieny podczas stosowania zabawek z obszernej dziedziny erotyki to kwestia kluczowa. Zapewnia ona zarówno bezpieczeństwo, jak i pewność, że dany gadżet będzie nam służyć przez lata. Większość gadżetów nie wymaga specjalnej pielęgnacji. By doprowadzić ich stan do pożądanej czystości, zazwyczaj wystarczy ciepła woda i cokolwiek co się pieni. Są także pomysły dla leniwych, w postaci gadżetów jednorazowych, tu problem czyszczenia mamy automatycznie z głowy.