Akcesoria erotyczne Bijoux Indiscrets

Bijoux Indiscrets – to hiszpańska marka akcesoriów i kosmetyków erotycznych zaprojektowanych przez kobietę z myślą o paniach, która powstała w 2006 roku w Barcelonie. Wprowadziła do swojego kraju eleganckie trendy właśnie w obszarze produktów erotycznych, a następnie podzieliła się nimi z całym światem. 

bijoux-indiscrets

Filtruj wyniki
Działanie
Tryb pracy
Stopień zaawansowania
Filtruj wyniki
  1. BESTSELLER
    34,89 zł
    Bijoux Indiscrets Flash nasutniki krzyżyki Bijoux Indiscrets Flash nasutniki krzyżyki

Nazwa marki nie jest przypadkowa, gdyż została zaczerpnięta z powieści erotycznej Denisa Diderota Les Bijoux Indiscrets. Autor opowiada w niej o romantycznych i miłosnych przygodach fikcyjnych postaci w tajemniczym ogrodzie Bijoux Indiscrets, które stają się ich spełnieniem marzeń seksualnych. Taki sam cel postawiła przed sobą marka. Ich produkty mają wychodzić naprzeciw nawet tym najskrytszym fantazjom wszystkich kobiet w jak najbardziej gustowny sposób.

Wszystkie produkty marki są wykonywane z troską o środowisko i ich użytkowników. Kosmetyki bowiem nie są testowane na zwierzętach, a korzystać z nich mogą nawet weganie, gdyż wykorzystywane do produkcji składniki nie są pochodzenia zwierzęcego. Co więcej, każdy produkt jest starannie wykończony i posiada eleganckie opakowanie, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent.

W 2016 roku marka Bijoux Indiscrets otworzyła pierwszą na świecie bibliotekę orgazmów.