We-Vibe

 

 

Mystim

Elektroseks to włączanie do zabaw erotycznych wibratorów z elektrostymulacją. Ekspertem od elektrostymulacji jest niemiecka marka Mystim. Zobacz ich wyjątkowe, eleganckie wibratory!

 

mystim

Filtruj wyniki
Działanie
Pojemność
Wodoodporność
Efekt
Tryb pracy
Filtruj wyniki
 1. Regular Price 77,77 zł Cena promocyjna 69,99 zł - 10% oszczędzasz 7,78 zł

  Mystim Electrode żel do elektrod

  50 g
  Regular Price 77,77 zł Cena promocyjna 69,99 zł - 10% oszczędzasz 7,78 zł
  Mystim Electrode żel do elektrod Mystim Electrode żel do elektrod
 2. Regular Price 86,66 zł Cena promocyjna 77,99 zł - 10% oszczędzasz 8,67 zł

  Mystim The Goldfather żel do elektrostymulacji

  250 ml
  Regular Price 86,66 zł Cena promocyjna 77,99 zł - 10% oszczędzasz 8,67 zł
  Mystim The Goldfather żel do elektrostymulacji Mystim The Goldfather żel do elektrostymulacji
 • 1

Wibrator z elektrostymulacją Mystim, jak działa?

Wibrator z elektrostymulacją stał się gadżetem erotycznym wzbudzającym wiele ciekawości wśród par. Mystim jest renomowaną, niemiecką marką gadżetów erotycznych, która w swojej ofercie ma gadżety do elektrostymulacji, między innymi świetnej jakości wibratory elektrostymulujące. Jak działa wibrator z elektrostymulacją? To dodatkowa funkcja, czyli impulsy elektryczne przekazywane z wibratora do ciała. Impulsy mają bezpieczne natężenie, a my sami możemy regulować ich intensywność. Zarówno minimalny, jak i maksymalny dostępny poziom elektrostymulacji jest bezpieczny dla zdrowia. 

Mystim: marka z gadżetami do elektroseksu

Mystim to nie tylko wibratory elektrostymulujące. Mystim to marka z wieloma gadżetami erotycznymi do elektroseksu. W ofercie znajdziemy specjalne urządzenie z impulsami elektrycznymi, które można podłączyć do dild, ringów erekcyjnych i korków analnych dostępnych w ofercie Mystim. Wszystkie akcesoria do elektroseksu od Mystim są bezpieczne i najwyższej jakości.

Elektrowibratory Mystim, co je wyróżnia?

Mystim w swojej ofercie ma różnego rodzaju gadżety erotyczne, ale najwięcej zainteresowania wzbudzają elektrowibratory Mystim. Co je wyróżnia na tle innych zabawek erotycznych? Oprócz wysokiej jakości i pięknego etui do przechowywania wibratory z elektrostymulacją zapewniają mnóstwo możliwości stymulacji. Można wybierać między trybami wibracji o różnych stopniach intensywności, a także wybierać różne tryby elektrostymulacji, również o zmiennej intensywności.