Mystim

Elektroseks to włączanie do zabaw erotycznych wibratorów z elektrostymulacją. Ekspertem od elektrostymulacji jest niemiecka marka Mystim. Zobacz ich wyjątkowe, eleganckie wibratory!

 

mystim

Filtruj wyniki
Działanie
Pojemność
Wodoodporność
Efekt
Tryb pracy
Filtruj wyniki
 1. Wysyłamy w 24h
  409,99 zł
  Mystim Daring Danny wibrator z elektrostymulacją Mystim Daring Danny wibrator z elektrostymulacją
 2. Regular Price 72,00 zł Cena promocyjna 60,99 zł - 15 % oszczędzasz 11,01 zł

  Mystim Electrode żel do elektrod

  50 g
  Regular Price 72,00 zł Cena promocyjna 60,99 zł - 15 % oszczędzasz 11,01 zł
  Mystim Electrode żel do elektrod Mystim Electrode żel do elektrod
 3. Regular Price 79,00 zł Cena promocyjna 66,99 zł - 15 % oszczędzasz 12,01 zł

  Mystim The Goldfather żel do elektrostymulacji

  250 ml
  Regular Price 79,00 zł Cena promocyjna 66,99 zł - 15 % oszczędzasz 12,01 zł
  Mystim The Goldfather żel do elektrostymulacji Mystim The Goldfather żel do elektrostymulacji
 4. Wysyłamy w 24h BESTSELLER
  629,99 zł
  Mystim Tension Lover E-stim Tens Unit zestaw do elektrostymulacji Mystim Tension Lover E-stim Tens Unit zestaw do elektrostymulacji

Wibrator z elektrostymulacją Mystim, jak działa?

Wibrator z elektrostymulacją stał się gadżetem erotycznym wzbudzającym wiele ciekawości wśród par. Mystim jest renomowaną, niemiecką marką gadżetów erotycznych, która w swojej ofercie ma gadżety do elektrostymulacji, między innymi świetnej jakości wibratory elektrostymulujące. Jak działa wibrator z elektrostymulacją? To dodatkowa funkcja, czyli impulsy elektryczne przekazywane z wibratora do ciała. Impulsy mają bezpieczne natężenie, a my sami możemy regulować ich intensywność. Zarówno minimalny, jak i maksymalny dostępny poziom elektrostymulacji jest bezpieczny dla zdrowia. 

Mystim: marka z gadżetami do elektroseksu

Mystim to nie tylko wibratory elektrostymulujące. Mystim to marka z wieloma gadżetami erotycznymi do elektroseksu. W ofercie znajdziemy specjalne urządzenie z impulsami elektrycznymi, które można podłączyć do dild, ringów erekcyjnych i korków analnych dostępnych w ofercie Mystim. Wszystkie akcesoria do elektroseksu od Mystim są bezpieczne i najwyższej jakości.

Elektrowibratory Mystim, co je wyróżnia?

Mystim w swojej ofercie ma różnego rodzaju gadżety erotyczne, ale najwięcej zainteresowania wzbudzają elektrowibratory Mystim. Co je wyróżnia na tle innych zabawek erotycznych? Oprócz wysokiej jakości i pięknego etui do przechowywania wibratory z elektrostymulacją zapewniają mnóstwo możliwości stymulacji. Można wybierać między trybami wibracji o różnych stopniach intensywności, a także wybierać różne tryby elektrostymulacji, również o zmiennej intensywności.