Shiatsu feromony

Poznaj markę Shiatsu! Feromony połączone z wyjątkową kompozycją zapachową w postaci aromatycznych perfum. Shiatsu to oferta doskonała dla kobiet i mężczyzn. Przekonajcie się sami!

shiatsu feromony

Feromony Shiatsu Bed & Body spray

Shiatsu Bed & Body spray to połączenie zmysłowych perfum i feromonów w wersji damskiej i męskiej. Zamknięty w szklanej buteleczce kosmetyk doskonale sprawdzi się nie tylko rozpylony na ciele, ale również pościeli, czy w pokoju. Spray Shiatsu Bed & Body jest naprawdę uniwersalny w użyciu i zapewnia atmosferę sprzyjającą miłości. Producent Shiatsu feromony zapewnia, że kosmetyki marki działają jak najlepszy afrodyzjak!

Co jest wyjątkowego w feromonach Shiatsu?

Feromony Shiatsu, podobnie jak wszystkie skuteczne kosmetyki z feromonami, zawierają mieszankę prawdziwych feromonów. Połączone z wyjątkową kompozycją zapachową feromony Shiatsu wzmacniają pozytywny nastrój, pewność siebie i naturalną ochotę na seks. Kosmetyki erotyczne Shiatsu podnoszą również naszą atrakcyjność w oczach odbiorcy.

Producent Shiatsu zapewnia, że receptura zawiera kompozycje zapachowe, którym ciężko się oprzeć, niezależnie od tego, jaki gust posiadamy. To bardzo istotna wiadomość! Bardzo często perfumy, które zawierają w sładzie związki feromonowe, mają intensywną, drażniącą kompozycję zapachową, która kłóci się z pozytywnym oddziaływaniem feromonów. Korzystając z kosmetyków świadomych tej kwestii producentów, mamy szansę wzmocnić efekt działania feromonów zmysłowym zapachem. W końcu węch odgrywa bardzo istotną rolę w ocenie atrakcyjności drugiej osoby, tak samo podświadomie, jak i na poziomie świadomości!

Jak pachną feromony Shiatsu?

Kompozycje zapachowe w kosmetykach erotycznych Shiatsu tworzą takie komponenty jak: wiśnia i biały lotos w wersji damskiej oraz bursztyn i japońska mięta w wersji męskiej. Jak zatem pachną feromony Shiatsu? Bardzo naturalnie, uwodzicielsko i świeżo! Zaznaczamy przy tym, że związki feromonów są z reguły bezzapachowe, dlatego istotne są pozostałe składniki perfum. To je będziemy odbierać świadomie, a związki feromonów odbierane są przez naszą podświadomość. Kompozycje zapachowe nie zmniejszają również siły działania feromonów, dlatego perfumy z feromonami nie są słabsze od samych feromonów.