seksowne prezenty na swieta

 

Masażer ciała Europe Magic Wand znany jest jako jedna z najlepszych zabawek erotycznych dla kobiet. Zróżnicowane wibracje, piękny wygląd i niezawodne działanie. Czy dasz się skusić?

Europe Magic Wand

 1. Regular Price 973,00 zł Cena promocyjna 534,99 zł - 45% oszczędzasz 438,01 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 534,99 zł

  Europe Magic Wand Vintage Touch Spare Part masażer ciała

  biały
  Wysyłamy w 24h BESTSELLER
  Regular Price 973,00 zł Cena promocyjna 534,99 zł - 45% oszczędzasz 438,01 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 534,99 zł
  Europe Magic Wand Vintage Touch Spare Part masażer ciała Europe Magic Wand Vintage Touch Spare Part masażer ciała
 • 1

Europe Magic Wand: najmocniejszy masażer dla kobiety

Europe Magic Wand to nie tylko najmocniejszy masażer dla kobiety oraz par. To po prostu jeden z najlepszych wibrujących gadżetów erotycznych na świecie. Posiadający 6 stopni intensywności Europe Magic Wand wibruje zarówno w niskich, przyjemnych, ale delikatnych trybach specjalnie dla wrażliwych miejsc intymnych, jak i w turbo mocnych trybach, które zachwycają przy masażu ciała. Mocne tryby wibracji Europe Magic Wand doceniają także miłośniczki intensywnej stymulacji łechtaczki.

Masażer sieciowy Europe Magic Wand

Europe Magic Wand to masażer sieciowy. Oznacza to, że działa po bezpośrednim podłączeniu do sieci. Dzięki temu Europe Magic Wand jest gotowy do użycia w każdym momencie. Nie trzeba go ładować ani zasilać bateriami, co znacznie wpływa na poziom wygody korzystania. 

Akcesoria do Europe Magic Wand, co dają?

Bestsellerowy masażer Europe Magic Wand ma dedykowane akcesoria, które zwiększają przyjemność z korzystania, a także dodają nowe możliwości. Najciekawsze są niebieskie końcówki do Europe Magic Wand, ponieważ oferują dodatkowe wrażenia. Większa, przeznaczona do punktu G sprawia, że magiczny masażer typu wand zamienia się w mocny wibrator punktu G. Z kolei mniejsza końcówka umożliwia przyjemny masaż łechtaczki i ciała za sprawą powierzchni z wypustkami.