Creamy

Creamy to marka oferująca wyjątkowe produkty: lubrykanty imitujące spermę. Doskonałe nawilżenie i pełen komfort! Żele intymne Creamy pobudzają wyobraźnię, uprzyjemniając w ten sposób każde zbliżenie.

Creamy sztuczna sperma

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Creamy lubrykant imitujący spermę

Lubrykant imitujący spermę marki Creamy pod względem składu przypomina klasyczny, dobry żel intymny na bazie wody. Dzięki temu sztuczną spermę można łączyć z zabawkami erotycznymi z silikonu. Mleczny kolor i gęsta konsystencja jednoznacznie przywodzą na myśl spermę, co znakomicie wpływa na erotyczne pobudzenie. 

Gęsta konsystencja, śliska, przyjemna struktura, przywodząca na myśl krem, sprawiają, że zbliżenie z drugą osobą lub masturbacja stają się komfortowe i jeszcze przyjemniejsze. Ze względu na trwałość i dobry poślizg lubrykant imitujący spermę od Creamy sprawdzi się zarówno podczas seksu waginalnego, jak i analnego. 

Co wyróżnia sztuczną spermę Creamy?

Sztuczna sperma Creamy, inaczej lubrykant naśladujący spermę, wyróżnia się na tle innych kosmetyków typu sztuczna sperma. Przede wszystkim nie zawiera parabenów. Są to dopuszczalne w branży kosmetycznej konserwanty, które mogą podrażniać skórę. Żele intymne bez parabenów są dobre nawet dla wrażliwej skóry i błon śluzowych. 

Jeśli chodzi o lubrykanty Creamy warto również zwrócić uwagę na pojemności. Dostępne są 3 wielkości żelu intymnego: 70 ml, 150 ml i 250 ml, dzięki czemu można dopasować pojemność lubrykantu Creamy do własnych potrzeb.  

Co daje lubrykant Creamy naśladujący spermę?

Creamy, lubrykant naśladujący spermę, oprócz walorów wizualnych, zapewnia wyjątkowy komfort podczas seksu. Typowo dla dobrych lubrykantów, żele intymne Creamy mają gęstszą konsystencję, a także zapewniają doskonały poślizg i nawilżenie podczas stosunku. Dzięki temu seks jest wygodny, bez otarć i uczucia dyskomfortu. Z kolei biały kolor i odpowiednia konsystencja sprawiają, że żel do złudzenia przypomina spermę. W ten sposób działa na wyobraźnię. Co więcej, pozwala na wspaniały finał: żel można połączyć z prawdziwą spermą, co zakończy się prawdziwie filmowym szczytowaniem.