Pompki do piersi i łechtaczki

Ilość produktów: (14)

-21%
Dostawa w 24h
Frohle Intimate Vacuum Cup pompka dla kobiet Frohle Intimate Vacuum Cup pompka dla kobiet
Special Price 118,99 zł Cena regularna: 149,97 zł
Najniższa cena: 149,97 zł
-10%
Frohle Vagina Set Duo Extreme Professional pompka do pochwy Frohle Vagina Set Duo Extreme Professional pompka do pochwy
Special Price 339,99 zł Cena regularna: 377,77 zł
Najniższa cena: 377,77 zł
-15%
Dostawa w 24h
Frohle Vagina Set Solo Extreme Professional ręczna pompka Frohle Vagina Set Solo Extreme Professional ręczna pompka
Special Price 200,99 zł Cena regularna: 236,47 zł
Najniższa cena: 236,47 zł
-9%
Dostawa w 24h
Fantasy for her Vibrating Roto Suck - Her pompka Fantasy for her Vibrating Roto Suck - Her pompka
Special Price 236,99 zł Cena regularna: 261,54 zł
Najniższa cena: 261,54 zł
-9%
Fantasy for her Rechargeable Pump Kit pompka dla kobiet Fantasy for her Rechargeable Pump Kit pompka dla kobiet
Special Price 295,99 zł Cena regularna: 326,93 zł
Najniższa cena: 326,93 zł
-9%
Fantasy for her Pleasure Pump pompka dla kobiet Fantasy for her Pleasure Pump pompka dla kobiet
Special Price 149,99 zł Cena regularna: 164,05 zł
Najniższa cena: 164,05 zł
-20%
Dostawa w 24h
Temptasia pompka dla kobiet do łechtaczki dla zaawansowanych intense Temptasia pompka dla kobiet do łechtaczki dla zaawansowanych intense
Special Price 127,99 zł Cena regularna: 160,00 zł
Najniższa cena: 160,00 zł
-35%
Dostawa w 24h
Temptasia pompka dla kobiet zestaw do piersi i do łechtaczki Temptasia pompka dla kobiet zestaw do piersi i do łechtaczki
Special Price 139,99 zł Cena regularna: 214,00 zł
Najniższa cena: 132,99 zł
-20%
Dostawa w 24h
Fetish Fantasy Series Pompka do sutków Ffle super suckers trio Fetish Fantasy Series Pompka do sutków Ffle super suckers trio
Special Price 93,99 zł Cena regularna: 117,00 zł
Najniższa cena: 117,00 zł
-19%
 Rose Gold Clitoral & Nipple Pump Set Medium Pompka dla kobiet  Rose Gold Clitoral & Nipple Pump Set Medium Pompka dla kobiet
Special Price 137,99 zł Cena regularna: 170,13 zł
Najniższa cena: 170,13 zł
-10%
Dostawa w 24h
SAIZ klasyczna pompka do łechtaczki SAIZ klasyczna pompka do łechtaczki
Special Price 95,99 zł Cena regularna: 106,66 zł
Najniższa cena: 106,66 zł
-44%
Frohle Vagina Set Solo Extreme pompka do pochwy Frohle Vagina Set Solo Extreme pompka do pochwy
Special Price 135,99 zł Cena regularna: 244,43 zł
Najniższa cena: 244,43 zł
-25%
Bad Kitty Pompka-BK Vibrating Nipple Bad Kitty Pompka-BK Vibrating Nipple
Special Price 101,99 zł Cena regularna: 135,99 zł
Najniższa cena: 135,99 zł
-34%
Dostawa w 24h
Rimba pompka do biustu Rimba pompka do biustu
Number of reviews (1)
Special Price 50,99 zł Cena regularna: 77,49 zł
Najniższa cena: 77,49 zł

Najwyżej oceniane

Poruszanie się po elementach karuzeli jest możliwe za pomocą klawisza tab. Możesz pominąć karuzelę lub przejść bezpośrednio do nawigacji karuzeli za pomocą łączy pomijania.
-34%
Dostawa w 24h
Rimba pompka do biustu Rimba pompka do biustu
Number of reviews (1)
Special Price 50,99 zł Cena regularna: 77,49 zł
Najniższa cena: 77,49 zł

Aktualne promocje

Poruszanie się po elementach karuzeli jest możliwe za pomocą klawisza tab. Możesz pominąć karuzelę lub przejść bezpośrednio do nawigacji karuzeli za pomocą łączy pomijania.
PRODUKT MIESIĄCA - MANTA
PRODUKT MIESIĄCA - MANTA
Trwa do 31 lipca 2024
ORGASM GAP
ORGASM GAP
Trwa do 31 lipca 2024
LUBRYKANT TENGA
LUBRYKANT TENGA
Trwa do wyczerpania zapasów
FLESHLIGHT -15%
FLESHLIGHT -15%
Trwa do 17 czerwca 2024
MASKA OBSESSIVE GRATIS
MASKA OBSESSIVE GRATIS
Trwa do wyczerpania zapasów
LUBRYKANT DUREX GRATIS
LUBRYKANT DUREX GRATIS
Trwa do odwołania

Pompki dla Kobiet

Pompki dla kobiet, zarówno pompki do piersi jak i pompki do waginy, są urządzeniami, które mogą być używane zarówno w celach medycznych, jak i estetycznych lub seksualnych.

Pompki do piersi co dają?

Niektóre kobiety używają pomp do piersi z nadzieją, że zwiększą one rozmiar piersi przez stymulację przepływu krwi i rozciąganie tkanki. Efekty takiego działania są jednak zazwyczaj tymczasowe. Dzięki użyciu pompki do piersi można uzyskać tymczasowe zwiększenie wielkości piersi. Pompki do piersi mogą tymczasowo zwiększać wielkość piersi poprzez stymulowanie przepływu krwi do tkanki piersiowej. To zwiększone ukrwienie może sprawić, że piersi stają się większe i bardziej wrażliwe na dotyk, co może być postrzegane jako estetycznie przyjemne lub seksualnie stymulujące. Dzięki lepszemu ukrwieniu w związku z zastosowaniem pompki i próżni na piersi zwiększamy wrażliwość piersi.

Jak bezpiecznie używać pompki do biustu?

Sam proces używania pompki do piersi może być doznaniem, które niektóre kobiety uznają za przyjemne lub podniecające. Uczucie ssania i nacisku może być przyjemnym odczuciem. Samo użycie jest jak trzymanie piersi w próżni. Dzięki właśnie tej próżni wytwarza się wewnątrz pompki do piersi ciśnienie i do piersi zaczyna napływać więcej krwi.

Pompki waginy: czym są i dlaczego warto ich używać?

Pompki do cipki, a właściwie pompki łechtaczkowe i pochwowe to zabawki dla kobiet stworzone z myślą o zagwarantowaniu niezwykłych doznań nawet podczas zabawy w pojedynkę. Pompki do cipki skupiają swoje działanie na jednym z bardziej wrażliwych na dotyk obszarze miejsc intymnych, czyli na łechtaczce i jej okolicach. Jak zatem ich używać i co dlaczego warto sięgnąć po ten gadżet? Przekonajmy się.

Co to jest pompka do cipki – pussy pump?

Pompka do cipki to mały i niepozorny gadżet, który pozwala na naprawdę wyjątkowe doznania. W odróżnieniu od innych zabawek dla dorosłych, pompka swoim działaniem nie skupia się tylko na poszczególnych obszarach łechtaczki, a na całej jej powierzchni wraz z kapturkiem. Nie jest to jednak zabawka, która może być wykorzystywana do stymulacji wewnątrz pochwy. Istnieje wiele rodzajów pompek do cipki, które różnią się od siebie rozmiarami cylindrów, kształtem, ale też wyglądem. Chcąc zakupić ten rodzaj gadżetu, warto wybierać modele od sprawdzonych producentów. Zwróćcie uwagę na jakość wykonania zabawki, aby była w pełni bezpieczna podczas użytkowania. Na doznania podczas zabawy pompką ma też wpływ jej wielkość. Aby zagwarantować sobie maksimum przyjemności, należy dopasować wielkość cylindra do wielkości żołędzia łechtaczki. W ten sposób będzie ona w prawidłowy sposób stymulowana, a co za tym idzie, przyjemność odczuwana podczas pieszczot też będzie większa. Z kolei wybór zbyt małego rozmiaru sprawi, że gadżet będzie praktycznie bezużyteczny i nie spełni swoich funkcji. Jeżeli chodzi o budowę i wygląd pompki do cipki, może ona zaskoczyć wiele użytkowniczek. Swoim wyglądem raczej nie przypomina typowego gadżetu intymnego. Składa się z dwóch części: cylindra, który obejmuje łechtaczkę oraz mechanizmu pompującego. Może być on ręczny, ale też dostępne są modele wyposażone w silnik, który odpowiada za pracę urządzenia. To, co jeszcze warto dodać na temat pussy pump, to fakt, że kiedyś ten gadżet był popularny tylko wśród miłośników aktywności BDSM. Obecnie z jego zalet korzysta coraz więcej kobiet.

Jak działa pompka do cipki?

Podstawową zasadą działania, o którą oparty jest ten wyjątkowy gadżet, jest siła ssania. Cylinder po przyłożeniu do miejsc intymnych powinien dobrze je obejmować. Dzięki temu przy pomocy mechanizmu pompującego wewnątrz wytworzy się próżnia. Jak zostało wspomniane, pompki mogą być wyposażone w dwa rodzaje mechanizmów pompujących ręczne i mechaniczne. Konstrukcja ręcznych to rurka zazwyczaj silikonowa połączona szczelnie z cylindrem oraz pompka. Wyglądem może przypominać mechanizm wykorzystywany w ciśnieniomierzach manualnych. Z kolei pompki elektryczne pozwalają na automatyczne pompowanie i wytwarzanie próżni po uruchomieniu zabawki. Oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy oraz posiadają swoje zwolenniczki. W przypadku pompek ręcznych same możecie kontrolować częstotliwość oraz moc zasysania, przez co łatwiej osiągniecie orgazm. Natomiast modele wyposażone w silnik gwarantują intensywne doznania, a także pozwalają na długą zabawę bez zmęczenia. Pompowanie łechtaczki powoduje, że do jej obszaru napływa więcej krwi. To z kolei przekłada się na dużą wrażliwość miejsc intymnych, a także ich nabrzmiały wygląd. Trzeba też pamiętać, że mimo tej samej zasady działania, odczuwane doznania mogą się różnić w zależności od rodzaju pompki. Te łechtaczkowe skupiają się tylko na obszarze łechtaczki, ale dostępne są również pompki do całej cipki. Tutaj łechtaczka nie będzie tak intensywnie stymulowana, ale za to przy pomocy takiej pompki można pieścić całą powierzchnię miejsc intymnych. Kolejnym istotnym elementem budowy pompek do łechtaczki jest gumowa rurka oraz pompka. Rurki mogą mieć różną długość, która ma znaczenie dla wygody użytkowania. Warto więc przetestować kilka modeli pompek do łechtaczki, szczególnie gdy z danej wersji nie jesteście zadowolone. Sama pompka także może mieć różne rozmiary, a także kształty. W sklepie n69.pl znajdziecie gadżety erotyczne najwyższej jakości, co oznacza, że każdy z elementów pompki do łechtaczki wykonany jest z bezpiecznych oraz trwałych materiałów. Wygodna pompka będzie miękka tak, aby można było jej używać z łatwością jedną ręką. Rurka powinna być także takiej długości, aby nie ograniczała pozycji, w których chcecie używać zabawki podczas zabawy solo bądź wspólnych igraszek z drugą połówką. Za sprawą siły ssania i próżni, pompki pozwalają na satysfakcjonujące pieszczoty w zupełnie innym wymiarze. Dzięki pompowaniu łechtaczki oraz innych miejsc intymnych pobudza się krążenie i napływ krwi w te miejsca. Efektem tego jest większe uwrażliwienie tych sfer na dotyk oraz inne pieszczoty. Sprawia to, że odczuwana przyjemność ze zbliżeń jest dużo większa, niż podczas zabaw bez wykorzystania tego niepozornego gadżetu, jakim jest pompka do łechtaczki. Niekiedy wystarczy kilka minut pompowania, aby maksymalnie uwrażliwić miejsca intymne na dotyk swój oraz drugiej połówki.

Dlaczego warto używać pompki do cipki?

Powodów, dla których warto sięgać po pompkę do cipki podczas masturbacji, jest wiele. Przede wszystkim jest to inny sposób na pieszczoty, który gwarantuje mocne i długie kobiece orgazmy. Dzięki uwrażliwieniu miejsc intymnych na dotyk, pieszczoty stają się dużo bardziej odczuwalne, niezależnie czy zabawiacie się solo, czy też wspólnie z partnerem. Wszystko za sprawą zwiększenia przepływu krwi w okolicach miejsc intymnych. To dzięki temu, możecie cieszyć się z nowych odczuć. Dodatkowo dzięki użytkowaniu pompki możecie uatrakcyjnić wygląd miejsc intymnych, co może być podniecające dla Was obojga. Na skutek pompowania łechtaczka i wargi sromowe stają się nabrzmiałe, przez co wyglądają na pełne oraz większe. Użytkowanie pompek do cipki ma też duży wpływ na samo zdrowie i kondycję miejsc intymnych. Jest to bowiem gadżet, który poprawia ukrwienie narządów, a to z kolei wpływa na zdrowie waginy, a także zwiększa libido u kobiet. Użytkowanie pompek zalecane jest też w przypadku problemów z podnieceniem mimo różnych sposobów stymulacji solo bądź przez partnera, a także gadżet wykorzystuje się w leczeniu niektórych urazów. Jednak w takich przypadkach używanie pompki powinno być skonsultowane z lekarzem, a terapia powinna odbywać się według jego zaleceń. Trzeba też dodać, że niektóre użytkowniczki czerpią ogromną przyjemność z tego, że przy pomocy pompki sprawiają sobie ból. Mocne uwrażliwienie na dotyk i dalsza stymulacja przy pomocy pompki może wywoływać lekki ból. Takie zabawy często goszczą w sypialni miłośniczek aktywności BDSM.

Jak prawidłowo używać pompki do łechtaczki?

Aby używanie pompki do pochwy było bezpieczne, przede wszystkim należy zapoznać się z instrukcją obsługi i postępować zgodnie z zaleceniami producenta. Każdy model może bowiem działać nieco inaczej, a brak wiedzy i nieumiejętne użytkowanie gadżetu może przyczynić się do dyskomfortu i osiągnięciu zupełnie innych skutków niż zamierzone. Najważniejszą zasadą jest to, aby podczas używania pompki zadbać o brak owłosienia w miejscach intymnych. Jest to ważne z tego względu, że cylinder zabawki musi dokładnie przylegać do skóry, aby działał prawidłowo. W przypadku owłosienia będzie to niemożliwe. Kolejna ważna kwestia, to jak w przypadku większości zabawek dla dorosłych, użycie lubrykantu, który zapewni większy komfort podczas zabawy. Niewielką jego ilość należy nanieść na brzegi cylindra przed umieszczeniem go na skórze. Taki zabieg poprawia efektywność zasysania, ale też pozwala na łatwiejsze i szybsze zdjęcie cylindra w odpowiednim momencie. Pamiętajcie też, aby pompkę umieścić zgodnie z przeznaczeniem na odpowiednim obszarze ciała. Te tylko do łechtaczki powinny być używane do stymulacji tylko tego miejsca, z kolei te do pochwy dobrze, by obejmowały jej całą powierzchnię. Jest to ważne przede wszystkim dlatego, że nieprawidłowe użytkowanie nie zagwarantuje tak przyjemnych odczuć. Jeśli jesteście początkującymi użytkowniczkami pompki do cipki, to zwróćcie uwagę na to, aby pieszczoty rozpocząć od powolnych ruchów pompką. Pozwoli to po pierwsze na sprawdzenie, czy cylinder szczelnie przylega do skóry, a po drugie przekonacie się, jak działają pieszczoty przy użyciu pompki. Następnie możecie zwiększyć częstotliwość zassań. Podczas zabawy nie powinno odczuwać się bólu, a jeśli dyskomfort się pojawi, może to oznaczać, że zbyt intensywnie pompujecie. Po osiągnięciu pożądanego obrzęku możecie zakończyć zabawę z gadżetem i przejść do innych pieszczot same bądź z partnerem.

Najlepsze pompki do pochwy

Oczywiście w sklepach znajdziecie wiele rodzajów pompek od różnych producentów. Jeżeli nie wiecie, na jaki model się zdecydować, to sprawdźcie pompkę SAIZ. Jest to model manualny utrzymany w klasycznej czerni z przeźroczystym cylindrem oraz wykonany z silikonu i tworzywa ABS. Dzięki temu pompka jest bezpieczna w użytkowaniu i nie powoduje żadnych uczuleń na wrażliwej skórze. Pompka ta posiada większy cylinder, dlatego przeznaczona jest do pieszczot łechtaczki i pochwy. Sprawdzi się zarówno dla użytkowniczek początkujących, jak i doświadczonych w tego rodzaju stymulacji. Kolejna propozycja to model Temptasia przeznaczony specjalnie do pieszczot łechtaczki bądź piersi. Jest to pompka z niewielkim cylindrem, która polecana jest szczególnie osobom początkującym. Jest to model ręczny z przeźroczystym cylindrem. Cały zestaw jest niewielki, ale pozwala na satysfakcjonujące doznania. Możecie zdecydować się na zakup trzech kompletów, aby jednocześnie stymulować miejsca intymne i piersi. Dodatkowo podczas zabaw możecie odłączyć cylinder od silikonowej rurki i pozostawić go na łechtaczce bądź piersiach. Oczywiście pompka łechtaczkowa Temptasia wykonana jest z atestowanych i bezpiecznych materiałów. Jeżeli szukacie nowych sposobów na masturbacje, ale też, aby poprawić doznania podczas wspólnych zabaw, to z całą pewnością dobrą propozycją będzie sprawdzenie pompek do cipki. Pozwolą Wam na zwiększenie intensywności odczuwanych pieszczot, a także wzmocnią orgazmy. Jest to prosty gadżet, który zdecydowanie warto wypróbować.

Jak używać pompek do łechtaczki?

Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na pompkę do łechtaczki manualną, czy też elektryczną, sposób ich użytkowania pozostaje niemalże identyczny. Każda z Pań z pewnością poradzi sobie bez trudu w obsłudze pompki do łechtaczki. Aby rozpocząć zabawę, należy upewnić się, że wszystkie elementy pompki są ze sobą w prawidłowy sposób połączone. W przeciwnym razie siła ssania może być mniejsza, a co za tym idzie odczuwana przyjemność także. Jeżeli urządzenie jest gotowe do zabawy, to wystarczy cylinder przyłożyć w okolice łechtaczki w przypadku małych modeli oraz w okolice pochwy w przypadku tych większych. Jeżeli wybraliście duży cylinder, nie trzeba przejmować się, jaką część miejsc intymnych obejmie. Natomiast w przypadku małych cylindrów przeznaczonych do pieszczot łechtaczki, trzeba zadbać, aby znalazła się ona wewnątrz cylindra. Po umieszczenia przyssawek w odpowiednim miejscu można rozpocząć zabawę. W modelach ręcznych możecie zacząć od powolnego uciskania pompki, aby sprawdzić odczucia. Jeżeli jednak jesteście doświadczonymi użytkowniczkami, możecie od razu przejść do szybkiego tempa. Wszystko zależy od Waszych indywidualnych preferencji. Modele elektryczne także mają kilka trybów pracy, od powolnych i łagodnych, po te szybkie i intensywne. Sprawia to, że z łatwością możecie intensyfikować doznania i zmieniać poszczególne tryby w trakcie zabawy. Podczas używania pompek do łechtaczki należy zachować umiar. Oznacza to, że maksymalny czas ciągłego korzystania z zabawki nie powinien być dłuższy niż 30 minut. Osoby korzystające po raz pierwszy z gadżetu mogą zdecydować się nawet na kilkuminutowe sesje, które także przyniosą wiele przyjemności. Warto też wspomnieć, że pompka do łechtaczki to doskonały gadżet do wykorzystania podczas wspólnej gry wstępnej. Możecie oddać ją w ręce partnera, który będzie pieścić Was wedle jego uznania. Może być to bardzo ciekawe doznanie dla Was obojga. Po zakończeniu zabawy trzeba pamiętać o umyciu pompki lub jej zdezynfekowaniu. Najważniejsze jest zachowanie czystości cylindra. Dlatego należy go po każdym użyciu umyć bądź zdezynfekować oraz wysuszyć przed schowaniem. Dzięki temu zabawka będzie gotowa do użycia następnym razem, gdy tylko będziecie chcieli z niej skorzystać.

Pompki do sutków i piersi

Zasada działania pompek do biustu i sutków jest taka sama, jak w przypadku przyssawek. Jednak pompki mają nieco inną budowę oraz w inny sposób się ich używa. Tradycyjna pompka składa się z cylindra, który umieszcza się na skórze, rurki oraz pompki. Aby zassać sutki bądź piersi należy naciskać pompkę, która będzie odprowadzać stopniowo powietrze z cylindra, tworząc w nim próżnię. W przypadku pompek manualnych do sutków możecie dowolnie regulować częstotliwość zassania, a także szybkość pompowania. Ta wersja gadżetu będzie szczególnie odpowiednia dla osób początkujących, które do tej pory nie używały pompek ani przyssawek do sutków i biustu. Poza pompkami manualnymi, w naszej ofercie znajdziecie także modele automatyczne, czyli wyposażone w silnik. To on odpowiedzialny jest za zasysanie powietrza z umieszczonego na piersiach cylindra. Pompki automatyczne to doskonały gadżet dla zaawansowanych użytkowników. Pozwalają bowiem na naprawdę mocne doznania. Przykładem takiego gadżetu jest Rose Gold Automatic Rechargeable Clitoral & Nipple Pump Set. To wyjątkowe urządzenie, które umożliwia pieszczoty w kilku trybach. Intensywność zasysania narasta wraz z pobudzeniem, co gwarantuje wyjątkową przyjemność. Wszystko to bez konieczności użycia rąk. Dwie rurki i przyssawki umożliwiają na jednoczesną stymulację obu sutków. Automatyczne pompki są proste w obsłudze. Steruje się nimi za pomocą przycisków umiejscowionych na obudowie urządzenia. Zabawę możecie przerwać w każdym momencie, naciskając przycisk zwalniający, który spowoduje, że cylinder uwolni piersi. Dzięki temu igraszki są nie tylko satysfakcjonujące, ale także bezpieczne. Pamiętajcie tylko, aby nie przekraczać 30 minut użytkowania, mimo dużej przyjemności.