dyskretna paczkadyskretna paczka

Dyskretna wysyłka gadżetów erotycznych

w dowolne miejsce, do domu lub biura

 

Troszczymy się o to, aby każdy Klient czuł się bezpiecznie i komfortowo podczas zamawiania gadżetów erotycznych. Doskonale rozumiemy to, że klienci cenią sobie dyskrecję, dlatego wszystkie paczki pakowane są w jednolity karton, bez zbędnych, wyróżniających się elementów. Dzięki temu wyglądają identycznie i nie rzucają się w oczy. 

 

Nasz magazyn znajduje się w Warszawie i to z niego wysyłamy wszystkie paczki. Wszystkie produkty pakujemy w klasyczny, brązowy karton. Fashion Lab Sp.z o.o. Sp.k. to adres nadawcy widniejący na przesyłce.

 

 • Wszystkie paczki z naszego sex shopu wyglądają tak samo i nic nie odróżnia ich od innych zakupów!
 • Pakujemy je w zwykły brązowy kartonik
 • Wszystkie nasze przesyłki są w 100% dyskretne!
 • Brak logo i nazwy naszego sklepu!
 • Adres nadawcy, jaki widnieje na przesyłce to Fashion Lab Sp.z o.o. Sp.k.

 

Dyskretna paczka z N69.pl

 

Zamawiając przesyłkę za pośrednictwem paczkomatu InPost w aplikacji również dbamy o 100% dyskrecję. W żadnym miejscu nie wyświetla się nic, co wskazywałoby na to, że przesyłka pochodzi z butiku erotycznego. Nadawcą widniejącym zarówno na paczce, jak i w aplikacji jest Fashion Lab Sp.z o.o. Sp.k.

 


Sklep erotyczny online z bielizną gadżetami erotycznymi

 

Chcesz zamówić paczkę prosto do domu lub wolisz odebrać ją w godzinach pracy w biurze? Wybierz kuriera DHL, dostarczy on paczkę prosto pod Twoje drzwi.

 

Gwarantujemy, że nikt, nawet dostawca, nie zorientuje się co skrywa pudełko.

 

Jednak jeśli wolisz odebrać paczkę w dowolnym momencie, bez kontaktu z kurierem, wybierz paczkomaty InPost, Wystarczy wybrać lokalizację, a my dostarczymy tam Twoją paczkę. 


Gadżety erotyczne najwyższej jakości

Komfort naszych klientów jest dla nas najważniejszy. Zobacz opinie o nas

 


Metody wysyłkowe dostosowane do Ciebie

ORLEN paczka

 • Przesyłkę możesz odebrać w wybranym przez siebie punkcie
 • Odbierasz paczkę w dogodnym dla Ciebie momencie!

Paczkomat InPost

 • Przesyłkę możesz odebrać w wybranym przez siebie paczkomacie
 • Odbierasz paczkę w dogodnym dla Ciebie momencie!

Kurier DHL

 • Zamów kuriera prosto do domu lub do biura
 • Przesyłka u Ciebie nawet następnego dnia!

Butik z gadżetami erotycznymi i bielizną, który dba o środowisko

 

Poza pełną dyskrecją podczas pakowania i nadawania paczek, stosujemy również ekologiczne rozwiązania. Staramy się jak najbardziej ograniczyć zużycie plastiku przy kompletowaniu zamówień. Karton, w który pakujemy gadżety erotyczne nadaje się w 100% do recyklingu. W swojej paczce nie znajdziecie folii bąbelkowej, zastąpiliśmy ją brązowym eko papierem, który poza tym samym stopniem ochrony produktów jest neutralny dla środowiska i dodatkowo zwiększa dyskrecję zamówienia.


Bezpieczne pakowanie gadżetów erotycznych

 

Gadżety erotyczne i bielizna to produkty intymne, dlatego szczególnie dbamy o ich ochronę. Produkty są szczelnie zamknięte w higieniczne, oryginalne pudełka, które chroni naklejona plomba producenta lub nasza. Plomby nie da się zdjąć niezauważalnie, ponieważ zostawia widoczne ślady. Wszystko po to, aby nasi klienci mieli pewność, że jako pierwsi otwierają pudełko i nikt nie robił tego wcześniej.