Liberator

Meble marki Liberator stworzono z myślą o tych, którzy na liście priorytetów stawiają komfortowy seks, czyli taki, po którym uśmiech nie schodzi z twarzy i nie strzyka w krzyżu. Liberator proponuje meble stworzone wyłącznie z myślą o uprawianiu miłości w sposób wygodny, a więc niezwykle zadowalający.  liberator

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Seks meble zostały zaprojektowane w taki sposób, by ich kształt oraz wykonanie, przyczyniły się do przełożenia na rosnącą przyjemność podczas każdego ze wspólnych zbliżeń.

Meble z podtekstem erotycznym

Do tej pory meble kojarzyły się klasycznie, jednak tym meblom, trudno się oprzeć! I to dosłownie. Urządzanie domu rodem z lektury Greya? Tak, z nimi to możliwe. Duża część mebli Liberator została zaprojektowana,czerpiąc także ze znanej wszystkim miłośnikom seksualnych wrażeń Kamasutry, a ze sposobem ich działania zapoznamy się, zaglądając na stronę producenta. Firma zapewnia meble, dzięki którym seks będzie nie tyle urozmaicony, ile wygodny, a co za tym idzie, intensywny.

Liberator na szklanym ekranie

Marka Liberator została zauważona również w Hollywood. Stało się to za sprawą Adama Sandlera i jego filmu "Born to be a Star". W filmie to właśnie meble Liberator grają główną rolę. Co więcej? Są popularnym produktem kupowanym przez naszych zachodnich sąsiadów. Do sukcesu mebli ułatwiających zbliżenia mogły też przyczynić się ostatnie beletrystyczne hity, z kultowym już Greyem na czele. Teraz, historię rodem z romansu możemy nie tylko odtworzyć, ale także, zaprosić pod dach.

Seks pozycja

Liberator, oprócz mebli, zapewnia zainteresowanym znacznie szerszy asortyment. Oprócz mebli możemy zaopatrzyć się w pozycje pościelowe, bieliźniane, wykonane z lateksu ubrania i kilka innych, niemniej ciekawych, a urozmaicających seksualne życie sprzętów. Firma w dziedzinie seksu nie ma sobie równych, a tym, którzy doceniają komfort podczas pieszczotliwych zbliżeń, zapewne przypadnie do gustu. Już same nazwy produktów przyprawiają o dreszczyk emocji, które wybuchną bez proszenia!

Seks zabawy we dwoje

Jeżeli lubicie świntuszyć, mając w zanadrzu coraz to ciekawsze rozwiązania, Liberator będzie najlepszym punktem wyjścia dla wspólnych zabaw we dwoje. Meble z oferty firmy ucieszą również panów, którzy od tej pory w znacznie mniejszym stopniu będą musieli podczas miłosnego aktu dbać o wygodę swojej partnerki. Odpowiednie wyprofilowanie i materiały, użyte do wykonania mebli, służą obydwojgu. Wszelkiego rodzaju podpórki, a’la sofy, wałki sprawią, że od teraz będziecie bawić się jeszcze lepiej.