Pjur

Pjur marka założona w 1995 roku i od tamtej pory jest jednym z czołowych producentów lubrykantów do seksu. Dopracowana formuła i sprawdzony skład sprawia, że lubrykanty Pjur to kosmetyki polecane każdemu. Marka jako pierwsza opracowała lubrykanty silikonowe, które świetnie sprawdzają się podczas seksu analnego. Natomiast wszystkie żele do seksu na bazie wody docenią użytkownicy gadżetów erotycznych z silikonu. Pjur to doskonały sposób na poprawienie jakości seksu i podniesienie komfortu podczas stosunku.

pjur

Filtruj wyniki
Efekt
Stopień zaawansowania
Aromat
Filtruj wyniki
 1. BESTSELLER
  16,99 zł
  Pjur Aqua lubrykant na bazie wody Pjur Aqua lubrykant na bazie wody
 2. Film
  BESTSELLER
  22,99 zł
  Pjur Back door lubrykant analny na bazie silikonu Pjur Back door lubrykant analny na bazie silikonu
 3. Film
  BESTSELLER
  52,53 zł
  Pjur Back door lubrykant analny na bazie silikonu Pjur Back door lubrykant analny na bazie silikonu
 4. BESTSELLER
  20,66 zł
  Pjur Man lubrykant wodny dla mężczyzn Pjur Man lubrykant wodny dla mężczyzn
 5. BESTSELLER
  51,56 zł
  Pjur Man lubrykant wodny dla mężczyzn Pjur Man lubrykant wodny dla mężczyzn
 6. Film
  BESTSELLER
  17,99 zł
  Pjur Woman nude łagodny lubrykant wodny dla kobiet Pjur Woman nude łagodny lubrykant wodny dla kobiet
 7. BESTSELLER
  41,99 zł
  Pjur Woman lubrykant silikonowy dla kobiet Pjur Woman lubrykant silikonowy dla kobiet
 8. BESTSELLER
  19,99 zł
  Pjur Basic Lubrykant na bazie wody Pjur Basic Lubrykant na bazie wody
 9. Film
  45,77 zł
  Pjur Man Xtend krem dla mężczyzn Pjur Man Xtend krem dla mężczyzn

Pjur Med Repair Glide lubrykant regeneracyjny

Jednym z najbardziej rekomendowanych produktów jest Pjur Med Repair Glide lubrykant regeneracyjny. Opracowany w zgodzie ze środowiskiem, cruelty free, bez parabenów, olejów i substancji zapachowych lubrykant ma korzystny wpływ na kondycję wrażliwych miejsc intymnych. Za dobrym działaniem lubrykantu stoi odpowiednio dobrany skład: kwas hialuronowy odpowiada za regenerację miejsc intymnych, a odpowiednie nawilżenie zapobiega otarciom i infekcjom.

Bestseller Pjur Basic lubrykant na bazie wody

Pjur Basic lubrykant na bazie wody to bestseller wśród lubrykantów do seksu. Prosty skład to zaleta produktu, który rekomendowany jest jako uniwersalny dodatek do seksu, ponieważ sprawdzi się zarówno z gadżetami erotycznymi, jak i podczas seksu z użyciem prezerwatywy. Wodny lubrykant Pjur Basic ma działanie neutralne, jest bezzapachowy i przyjazny dla błon śluzowych, gdyż nie zawiera parabenów, olejów ani cukru. Łagodnie nawilża i zapobiega podrażnieniom. To wydajny kosmetyk do seksu w korzystnej cenie, co sprawia, że Pjur Basic to bestseller w naszym sklepie.

Lubrykanty wodne i silikonowe

Chociaż do zabaw z gadżetami erotycznymi poleca się lubrykanty na bazie wody, nie oznacza, że żele na bazie silikonu mają niekorzystny wpływ na miejsca intymne. Lubrykanty wodne i silikonowe to całkowicie bezpieczne produkty do seksu. Te pierwsze sprawdzą się w każdej sytuacji, zarówno podczas seksu, jak i zabawie z udziałem gadżetów erotycznych. Podstawową różnicą między obiema grupami lubrykantów jest fakt, że lubrykantów silikonowych nie wolno łączyć z akcesoriami erotycznymi z silikonu, ponieważ dochodzi wtedy do reakcji, której efektem jest uszkodzenie silikonowego gadżetu. Lubrykanty wodne znacznie szybciej się zmywają, dlatego podczas seksu trzeba zużywać ich więcej, zwłaszcza podczas seksu analnego. Silikonowa formuła jest odporna na działanie wody, dlatego ten rodzaj sprawdzi się podczas igraszek w wannie lub pod prysznicem.