We-Vibe

 

 

Doxy

Marka założona w Wielkiej Brytanii w 2013 roku wyprodukowała swój innowacyjny produkt: Doxy Massager, który z czasem doczekał się swoich dwóch kolejnych wersji: Doxy Die Cast oraz Doxy Number 3. Gadżety erotyczne marki zostały wynalezione i skonstruowane w Kornwalii z najwyższą precyzją, co przełożyło się na sukces marki. Masażery do ciała Doxy uznawane są za gadżety o największej mocy i intensywności, a ich wibracje docierają do najgłębszych zakamarków ciała.

Doxy

 1. Wysyłamy w 24h
  592,99 zł
  Doxy Number 3 Candy masażer do ciała czerwony Doxy Number 3 Candy masażer do ciała czerwony
 2. Wysyłamy w 24h
  137,99 zł
  Nexus nakładka do masażera Doxy Nexus nakładka do masażera Doxy
 3. Regular Price 442,21 zł Cena promocyjna 397,99 zł - 10% oszczędzasz 44,22 zł

  Doxy masażer do ciała

  czarny
  BESTSELLER
  Regular Price 442,21 zł Cena promocyjna 397,99 zł - 10% oszczędzasz 44,22 zł
  Doxy masażer do ciała Doxy masażer do ciała
 4. Wysyłamy w 24h
  695,00 zł
  Doxy Die Cast masażer do ciała Doxy Die Cast masażer do ciała
 5. Wysyłamy w 24h
  695,00 zł
  Doxy Die Cast masażer do ciała Doxy Die Cast masażer do ciała
 6. 190,99 zł
  Doxy Butt Plug korek analny Doxy Butt Plug korek analny
 7. 190,99 zł
  Doxy Butt Plug korek analny Doxy Butt Plug korek analny
 • 1

Marka Doxy postawiła na dopracowanie jednego stylu i skupienie się na konkretnym rodzaju gadżetów. Stąd powstały trzy genialne wersje pełnego mocy masażera Doxy. Producenci przekonują, że kluczem do sukcesu produktu jest jego silikonowa główka, która doskonale przewodzi wibracje i masuje ciało, stymulując miejsca, jakie tylko chcemy. Co ciekawe, na silikonową końcówkę masażera można zakładać wyprodukowane przez markę specjalnie w tym celu seks zabawki, takie jak: masażer prostaty, wibrator króliczek, czy stymulator łechtaczki. W ten sposób maksymalna moc urządzenia może stymulować najbardziej intymne strefy w ciałach kochanków!

Operowanie masażerem jest bardzo proste i intuicyjne, co także pozytywnie wpływa na zadowolenie z zabawy. Nie jest to gadżet wodoodporny i cichy, ale na pewno wytrzymały i zapewniający świetną, niezapomnianą i ostrą zabawę w sypialni.