Doxy

Marka założona w Wielkiej Brytanii w 2013 roku wyprodukowała swój innowacyjny produkt: Doxy Massager, który z czasem doczekał się swoich dwóch kolejnych wersji: Doxy Die Cast oraz Doxy Number 3. Gadżety erotyczne marki zostały wynalezione i skonstruowane w Kornwalii z najwyższą precyzją, co przełożyło się na sukces marki. Masażery do ciała Doxy uznawane są za gadżety o największej mocy i intensywności, a ich wibracje docierają do najgłębszych zakamarków ciała.

Doxy

Filtruj wyniki

Marka Doxy postawiła na dopracowanie jednego stylu i skupienie się na konkretnym rodzaju gadżetów. Stąd powstały trzy genialne wersje pełnego mocy masażera Doxy. Producenci przekonują, że kluczem do sukcesu produktu jest jego silikonowa główka, która doskonale przewodzi wibracje i masuje ciało, stymulując miejsca, jakie tylko chcemy. Co ciekawe, na silikonową końcówkę masażera można zakładać wyprodukowane przez markę specjalnie w tym celu seks zabawki, takie jak: masażer prostaty, wibrator króliczek, czy stymulator łechtaczki. W ten sposób maksymalna moc urządzenia może stymulować najbardziej intymne strefy w ciałach kochanków!

Operowanie masażerem jest bardzo proste i intuicyjne, co także pozytywnie wpływa na zadowolenie z zabawy. Nie jest to gadżet wodoodporny i cichy, ale na pewno wytrzymały i zapewniający świetną, niezapomnianą i ostrą zabawę w sypialni.