satisfyer-masazer-lechtaczki-penguin

satisfyer-sterowany-smartfonem

n69.pl | Warunki reklamacji i zwrotu

Warunki reklamacji i zwrotu

Przejdź do:

1. REKLAMACJE. Produkty wysyłane w ramach reklamacji muszą spełniać podstawowe wymogi higieniczne i być czyste. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia wynikające ze stosowania produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem lub instrukcją. Reklamacji nie podlegają również uszczerbki wynikające z naturalnego zużycia produktów podczas ich użytkowania (masturbatory, wibratory, baty itp.)

2. ZWROTY. Do pełnowartościowego zwrotu kwoty zakupu, towar nie może nosić śladów użytkowania a w przypadku produktów intymnych (wibratory, kubeczki menstruacyjne, korki analne, masturbatory) plomby muszą pozostać nienaruszone.

1. REKLAMACJE

Dokumentem potwierdzającym gwarancję jest dokument sprzedaży, czyli paragon lub faktura. Okres gwarancyjny 2 lata jest liczony od daty wystawienia takiego dokumentu.

Jako jeden z największych sklepów mamy stały i bardzo dobry kontakt ze wszystkimi producentami. Niestety czasem ich produkty mogą się nie uruchomić lub przestać działać. Prowadzimy stały monitoring reklamowanych produktów i staramy się eliminować takie przypadki, niemniej czasem zawsze coś może się przytrafić.

Żeby szybko zareklamować produkt:

  • wypełnij nasz mini frmularz Pobierz formularz reklamacji
  • Znajdź paragon i numer zamówienia
  • napisz email na sklep@n69.pl w celu ustalenia odesłania produktu do nas.

 


2. ZWROTY

Jako jeden z nielicznych sklepów internetowych, N69.pl wydłuża ustawowy okres z 14 do 100 dni, w którym możecie Państwo zwrócić zakupiony produkt.

Zgodnie z art 38 Prawa konsumenckiego prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku produktów, które są dostarczane w zapieczętowanych opakowaniach, które po otwarciu nie mogą być zwrócone i ponownie włączone do sprzedaży ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli plomby opakowania zostały naruszone. Produkty bez folii lub bez plomb nie podlegają zwrotowi.

Sklep po otrzymaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy oraz produktu od zwróci Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności - Klient ponosi koszt odesłania towaru.

Prosimy o odpowiednie zapakowanie towaru, tak aby nie zniszczył się podczas dostawy i odesłanie go na adres sklepu stacjonarnego:

Fashion Lab Sp. z o.o. Sp. k.
Sklep N69.pl
Centrum Handlowe Panorama
Aleja Wincentego Witosa 31/ 115 
00-710 Warszawa

Do paczki proszę dołączyć:

  • ksero paragonu
  • wypełniony formularz odstąpienia od umowy

Pobierz formularz odstąpienia od umowy

Pieniądze za zwracany towar zostaną przelane w ciągu 14 dni od daty dostarczenia towaru do nas, na konto bankowe wskazane przez Państwa w formularzu zgłoszeniowym.

Przypominamy, iż konsumentem zgodnie z art. 221 Kodeksu Cywilnego jest osoba fizyczna dokonująca czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. Jeśli więc Kupujący prowadzi działalność gospodarczą i jako dokument sprzedaży otrzymał fakturę, nie przysługuje mu możliwość zwrotu towaru.

Brak formularza w paczce lub nieprawidłowo wypełniony formularz może przyczynić się do opóźnienia realizacji zwrotu.


Oświadczamy, że w przypadku reklamacji lub zwrotu nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem.

Nie odbieramy przesyłek kierowanych do Paczkomatów - paczki prosimy nadawać tylko i wyłącznie na wyżej wskazany adres (siedziba naszej firmy).


Plomby bezpieczeństwa i informację o zwrotach

Aby zapewnić naszym klientom 100% pewność, że nasze produkty są nowe, opakowania są zabezpieczone naszymi lub fabrycznymi plombami.
W zależności od produktu plomby mogą być przeźroczyste lub z tzw. hologramem. Ze względu na intymny charakter asortymentu, który oferujemy, chcemy zagwarantować każdemu konsumentowi, że nowy towar jest higienicznie czysty, i że to właśnie klient jest pierwszą osobą, która dotyka artykułu zakupionego w naszym sklepie.
Do każdego opakowania dołączamy kartkę z informacją, że towar z uszkodzonymi plombami lub pozbawiony plomb nie podlega zwrotowi. Wszystko to aby zapewnić bezpieczeństwo i satysfakcję naszych nabywców.

n69.pl | plomby i warunki zwrotów


Tematy powiązane

Zwrot do 100 dni »