feelztoys-lea

feelztoys-lea-gratis-satisfyer

We-Vibe

We-Vibe to kanadyjska marka gadżetów erotycznych, pośród których najbardziej znane są wibratory dla par. Producenci stopniowo poszerzają również ofertę wibratorów dla kobiet, gdzie na szczególną uwagę zasługuje innowacyjny We-Vibe Moxie, masażer łechtaczki przyczepiany do bielizny! Silikonowe gadżety erotyczne marki to świetna propozycja dla każdej pary. Wysoka jakość i sterowanie zdalne za pomocą aplikacji We-Connect gwarantuje bezpieczną zabawę pełną wrażeń.

we-vibe

Filtruj wyniki
Działanie
Pojemność
Wodoodporność
Efekt
Tryb pracy
Aromat
Dostępność 24h
Filtruj wyniki
 1. Wysyłamy w 24h
  286,86 zł
  We-Vibe Pivot wibrujący pierścień dla par We-Vibe Pivot wibrujący pierścień dla par
 2. Wysyłamy w 24h
  322,98 zł
  WE-Vibe Verge Wibrujący Pierścień Dla Par WE-Vibe Verge Wibrujący Pierścień Dla Par
 3. Wysyłamy w 24h
  376,87 zł
  We-Vibe Ditto wibrujący korek analny z pilotem We-Vibe Ditto wibrujący korek analny z pilotem
 4. Wysyłamy w 24h
  376,89 zł
  We-Vibe Ditto wibrujący korek analny z pilotem We-Vibe Ditto wibrujący korek analny z pilotem
 5. Wysyłamy w 24h
  257,35 zł
  We-Vibe Tango miniwibrator We-Vibe Tango miniwibrator
 6. Wysyłamy w 24h
  257,44 zł
  We-Vibe Tango miniwibrator łechtaczki We-Vibe Tango miniwibrator łechtaczki
 7. Wysyłamy w 24h BESTSELLER
  434,59 zł
  We-Vibe Match wibrator dla par We-Vibe Match wibrator dla par
 8. Wysyłamy w 24h BESTSELLER
  428,99 zł
  We-Vibe Moxie masażer łechtaczki We-Vibe Moxie masażer łechtaczki
 9. Wysyłamy w 24h
  498,89 zł
  We-Vibe Vector wibrujący masażer prostaty We-Vibe Vector wibrujący masażer prostaty
 10. Wysyłamy w 24h
  588,88 zł
  We-Vibe Sync wibrator dla par We-Vibe Sync wibrator dla par
 11. Wysyłamy w 24h BESTSELLER
  35,89 zł
  We-Vibe Lube Made by Pjur lubrykant na bazie wody We-Vibe Lube Made by Pjur lubrykant na bazie wody

We-Vibe Sync najlepszy wibrator dla par sterowany smartfonem

Bestseller sprzedażowy We-Vibe Sync to najlepszy wibrator dla par sterowany smartfonem. Wykonany z hipoalergicznego silikonu sex-gadżet ma doskonale wyprofilowany kształt, który idealnie sprawdzi się podczas seksu, nie przemieszczając się i nie wypadając. Mocne wibracje z powodzeniem dostarczą przyjemności również w wannie lub pod prysznicem, ponieważ wibrator jest w pełni wodoodporny. We-Vibe Sync działa na pilota lub aplikację We-Connect, która znacznie zwiększa możliwości zabawki, między innymi umożliwiając wibratorowi działanie w rytm muzyki!

We-Vibe Unite wibrator dla par

Sterowany pilotem We-Vibe Unite wibrator dla par to idealny gadżet nie tylko dla początkujących. Wykonany z silikonu medycznego przypomina budową bestsellerowy We-Vibe Sync, będąc przy tym odrobinę mniejszym. Wibrator dla par We-Vibe Unite oferuje 10 trybów łagodnych wibracji, które zapewnią subtelne pieszczoty każdej parze. Sterowanie pilotem stanowi udogodnienie i dodatkową atrakcję, a tempo wibracji zależy od osoby, która trzyma w dłoniach pilot. We-Vibe Unite to tani wibrator dla par o wysokiej jakości, z którego na pewno będziesz zadowolona!

We-Vibe Jive wibrująca kulka

We-Vibe Jive wibrująca kulka to sex-zabawka, która zapewni Ci dużo przyjemności. Możesz wykorzystać ją jako kulkę gejszy, miniwibrator lub masażer stref intymnych. W każdej roli sprawdzi się znakomicie! Opływowy kształt i higieniczny sznurek zapewniają łatwe i bezpieczne korzystanie z gadżetu. Z kolei 10 trybów wibracji z regulowaną mocą możesz kontrolować za pomocą aplikacji na telefon We-Connect, która pozwala także na tworzenie własnych, unikalnych trybów wibracji.

We-Vibe Warszawa

Unikalne funkcje wibratorów We-Vibe sprawiają, że są to gadżety erotyczne dedykowane głównie parom. Standardowy wibrator dla par We-Vibe posiada dwie końcówki: jedną, mniejszą wnikającą do wnętrza pochwy i drugą, masującą łechtaczkę. Wąska końcówka pozostawia wystarczająco miejsca, by przyjemność czerpał również mężczyzna, którego doznania są wzmocnione poprzez wibracje gadżetu. Każdy wibrator dla par ma możliwość sterowania pilotem lub aplikacją We-Connect, która umożliwia zabawę na znaczne odległości. Szukasz wibratora dla par We-Vibe – Warszawa sklep erotyczny N69! Tu na pewno go znajdziesz!