satisfyer-masazer-lechtaczki-penguin

satisfyer-sterowany-smartfonem

Hot Octopuss

Na początku lat 90. dwójka nastolatków z Londynu spotkała się dzięki wzajemnym przyjaciołom, miłości do muzyki na żywo i zdrowego uzależnienia od zabawy we wszystkich swoich postaciach. Wiele lat później, wciąż najlepsi przyjaciele, Jules i Adam podzielili się pomysłami, które ostatecznie zmieniły sposób, w jaki ludzie spoglądali na zabawki erotyczne. Hot Octopuss, czyli Gorąca Ośmiornica serwuje same specjały – masturbatory dla mężczyzn, dla kobiet, a także dla par!

hot-octopuss

Filtruj wyniki
Działanie
Otwór
Rozmiar
Zastosowanie
Wodoodporność
Tryb pracy
Dostępność 24h
Filtruj wyniki
 1. Wysyłamy w 24h
  287,44 zł
  Hot Octopuss Atom Plus pierścień erekcyjny Hot Octopuss Atom Plus pierścień erekcyjny
 2. Wysyłamy w 24h BESTSELLER
  162,99 zł
  Hot Octopuss Jett masturbator Hot Octopuss Jett masturbator
 3. BESTSELLER
  373,90 zł
  Hot Octopuss Pulse III Duo dla par Hot Octopuss Pulse III Duo dla par
 4. Wysyłamy w 24h
  206,59 zł
  Hot Octopuss DiGiT miniwibrator na palec Hot Octopuss DiGiT miniwibrator na palec
 5. Wysyłamy w 24h
  156,18 zł
  Hot Octopuss Amo bullet wibrator Hot Octopuss Amo bullet wibrator
 6. Regular Price 333,00 zł Cena promocyjna 299,00 zł - 10 % oszczędzasz 34,00 zł

  Hot Octopuss Pulse Solo Essential masturbator męski

  czarny
  Wysyłamy w 24h BESTSELLER
  Regular Price 333,00 zł Cena promocyjna 299,00 zł - 10 % oszczędzasz 34,00 zł
  Hot Octopuss Pulse Solo Essential masturbator męski Hot Octopuss Pulse Solo Essential masturbator męski
 7. 674,35 zł
  Hot Octopuss Pulse Duo Lux Hot Octopuss Pulse Duo Lux

Nowoczesny wibrator dla mężczyzn

We wrześniu 2013 roku wprowadzono na rynek gadżetów erotycznych pierwszy na świecie Guybrator ™, czyli nowoczesny wibrator dla mężczyzn. Zdecydowanie wyróżniał się on na tle innych zabawek dla dorosłych. Tworząc zabawkę opartą na technologii medycznej, która bardziej przypominała luksusowy wzór wzornictwa przemysłowego niż zabawkę erotyczną, firma Hot Octopuss zmieniła postrzeganie sex gadżetów, zdobywając w tym czasie wiele branżowych nagród.

Rewolucyjny masturbator oscylacyjny dla panów Hot Octopuss Pulse III Solo

Hot Octopus proponuje rozwiązanie dla panów, które działa na zasadzie oscylacji. Urządzenie z jednej strony daje użytkownikowi poczucie twardego wzwodu, a z drugiej, jest też pomysłem dla mężczyzn, którzy cierpią na zaburzenia erekcji, która nie jest konieczna do używania urządzenia. Rewolucyjny masturbator oscylacyjny dla panów Hot Octopuss Pulse III Solo idealnie nadaje się dla mężczyzn, którzy chcą się bawić w pojedynkę, ponieważ nawet nie trzeba trzymać go w rękach. Stymulator Hot Octopuss Pulse III Solo jest wodoodporny, dzięki czemu bez obaw można przenieść zabawę z sypialni do łazienki!

Masturbator i stymulator dla par Hoot Octopuss Pulse III Duo

Masturbator i stymulator dla par Hot Octopuss Pulse III Duo to sex gadżet, którym można bawić się również we dwoje. Dzięki przyjemnościom płynącym z urządzenia para staje się sobie jeszcze bliższa. Dla panów wrażenia z użytkowania wersji modeli Hot Octopuss Solo i Hot Octopuss Duo mogą być podobne, jednak w przypadku modelu Duo na jego dole, znajduje się wibrująca jednostka, która może być sterowana niezależnie przez kobietę przy użyciu pilota, dając przyjemność również jej. Model jest całkowicie wodoodporny i oferuje wybór spośród pięciu programów pracy o regulowanej intensywności drgań.

Bestseller w sprzedaży Atom Plus wibrujący pierścień erekcyjny Hot Octopuss

Nasz bestseller w sprzedaży Atom Plus wibrujący pierścień erekcyjny Hot Octopuss to sex gadżet stworzony z myślą o mężczyznach. Zabawka mieści w sobie podwójny silnik, który umożliwia intensywną stymulację perineum. Jednocześnie zapewnia silne i głębokie wibracje, aby mężczyzna cieszył się wzmocnioną erekcją podczas seksu. Pierścień erekcyjny Hot Octopuss Atom Plus oprócz męskich sfer erogennych masuje także łechtaczkę działa, a jego 5 trybów wibracji pozwala dopasować pieszczoty do indywidualnych upodobań obojga partnerów.