Hot Octopuss

Na początku lat dziewięćdziesiątych dwójka nastolatków z Londynu spotkała się dzięki wzajemnym przyjaciołom, miłości do muzyki na żywo i zdrowego uzależnienia od zabawy we wszystkich swoich postaciach. Wiele lat później, wciąż najlepsi przyjaciele, Jules i Adam podzielili się pomysłami, które ostatecznie zmieniły sposób, w jaki ludzie oglądali zabawki erotyczne. Gorąca Ośmiornica serwuje same specjały! hot-octopuss

Filtruj wyniki
Otwór
Zastosowanie
Miejsce stymulacji
Filtruj wyniki
 1. Film
  BESTSELLER PREMIUM
  Regular Price 278,90 zł Cena promocyjna 215,79 zł - 23 % oszczędzasz 63,11 zł
  Hot Octopuss Atom Cock Ring pierścień erekcyjny Hot Octopuss Atom Cock Ring pierścień erekcyjny
  Regular Price 278,90 zł Cena promocyjna 215,79 zł - 23 % oszczędzasz 63,11 zł

  Hot Octopuss Atom Cock Ring pierścień erekcyjny

  czarny
 2. Film
  BESTSELLER PREMIUM
  294,89 zł
  Hot Octopuss Pocket Pulse masturbator Hot Octopuss Pocket Pulse masturbator
  294,89 zł

  Hot Octopuss Pocket Pulse masturbator

  czarny
 3. Film
  BESTSELLER PREMIUM
  461,89 zł
  Hot Octopuss Pulse III Duo dla par Hot Octopuss Pulse III Duo dla par
  461,89 zł

  Hot Octopuss Pulse III Duo dla par

  granatowy

Nowe postrzeganie zabawek erotycznych

We wrześniu 2013 roku wprowadzono na rynek erotycznych gadżetów PULSE, pierwszy na świecie Guybrator ™. Był on zdecydowanie tym, który wyróżniał się na tle innych zabawek, pojawiających się wcześniej. Tworząc zabawkę opartą na technologii medycznej, która bardziej przypominała luksusowy wzór wzornictwa przemysłowego niż zabawka erotyczna, firma Hot Octopuss zmieniła w postrzeganie zabawek erotycznych, zdobywając w tym czasie wiele branżowych nagród.

Z czego powstają gadżety erotyczne?

Hot Octopuss siedzi w czołówce projektowania zabawek erotycznych, biorąc koncepcje, technologie i materiały spoza branży dla dorosłych, aby wprowadzić produkty przyjemności w XXI wiek. Najczęstszym materiałem, jakiego używa się do produkcji gadżetów erotycznych jest niezwykle plastyczny silikon, który na dodatek, nadaje się do kontaktu z wodą, bez zagrożenia uszkodzenia sprzętu. Innym popularnym materiałem, jest twarde tworzywo ABS, odporne na zarysowania.

Rewolucyjne masturbatory dla panów

Hot Octopus proponuje rozwiązanie dla panów, które działa na zasadzie oscylacji. Urządzenie z jednej strony daje użytkownikowi poczucie twardego wzwodu, a z drugiej, jest też pomysłem dla mężczyzn, którzy cierpią na zaburzenia erekcji, która nie jest konieczna do używania urządzenia. Model Pulse III Solo idealnie nadaje się planów, którzy chcą się bawić w pojedynkę, gdyż może być używany jako masażer lub dodatek do gry wstępnej, którego nie trzeba nawet trzymać w rękach. Wodoodporny!

Propozycja dla par

Z masturbatorem Pulse III Duo można bawić się również we dwoje. Dzięki przyjemnościom płynącym z urządzenia para staje się sobie bliższa. Dla panów wrażenia z użytkowania wersji modeli Solo i Duo mogą być podobne, jednak w przypadku modelu Duo na jego dole, znajduje się wibrująca jednostka, która może być sterowana niezależnie przez kobietę przy użyciu pilota. Model jest wodoodporny i oferuje wybór spośród pięciu programów pracy o regulowanej intensywności drgań.