feelztoys-lea

feelztoys-lea-gratis-satisfyer

Womanizer

Womanizer to marka założona przez parę, a oferta została dopracowana w taki sposób, by gadżety erotyczne skierowane były z myślą o kobietach. Tak powstały wyjątkowe, bezdotykowe masażery łechtaczki Womanizer, które zachwycają swoim działaniem i delikatnym, kobiecym designem. Subtelny wygląd idzie w parze z dużą mocą tych luksusowych masażerów dla kobiet. 

Filtruj wyniki
Działanie
Tryb pracy
Dostępność 24h
Filtruj wyniki
 1. Wysyłamy w 24h
  661,00 zł
  Womanizer Premium Raspberry masażer łechtaczki Womanizer Premium Raspberry masażer łechtaczki
 2. Regular Price 74,99 zł Cena promocyjna 39,99 zł - 47 % oszczędzasz 35,00 zł

  Womanizer The One jednorazowy stymulator łechtaczki

  fioletowy
  Wysyłamy w 24h
  Regular Price 74,99 zł Cena promocyjna 39,99 zł - 47 % oszczędzasz 35,00 zł
  Womanizer The One jednorazowy stymulator łechtaczki Womanizer The One jednorazowy stymulator łechtaczki

Bezdotykowe masażery łechtaczki Womanizer

Stworzone specjalnie, by spełnić wszelkie wymagania dla kobiet, bezdotykowe masażery łechtaczki Womanizer są absolutnie wyjątkowe. Charakterystyczne masażery marki dostępne są w różnych wielkościach, od subtelnych, dyskretnych zabawek erotycznych, po duże, do intensywnej stymulacji w zaciszu własnego domu. Jednym z niedużych gadżetów jest Womanizer Liberty. Większy, Womanizer Duo to wibrator króliczek, który jednocześnie masuje punkt G intensywnymi wibracjami, oraz pieści łechtaczkę ssącymi falami Pleasure Air Technology. Wszystkie masażery ładowane są USB, co zapewnia wygodę i dużą moc gadżetów erotycznych marki.

Najlepszy masażer łechtaczki Womanizer Liberty

Womanizer Liberty zasłynął ze swojego wyjątkowego, praktycznego designu. Ten bezdotykowy masażer łechtaczki składa się z dwóch części, które połączone wyglądają jak romantyczny kwiat. Magnetyczne zamknięcie kryje w sobie delikatny masażer o 6 poziomach intensywności. Ładowany przez około 2 godziny wygodnym portem magnetycznym działa aż do 4 godzin, co czyni go doskonałym gadżetem na podróż, również dlatego, że nie wymaga dodatkowego opakowania zabezpieczającego. Szczelne, magnetyczne zamknięcie skutecznie chroni wewnętrzną część. Dostępny w trzech kolorach: błękitnym, liliowym i czerwonym jest jednym z najbardziej dyskretnych gadżetów erotycznych Najlepszy masażer łechtaczki dla każdej kobiety!

Masażer łechtaczki w kształcie szminki Womanizer 2 Go

Czy gadżet erotyczny w kształcie szminki może zapewnić skuteczną stymulację? Jasne! Masażer łechtaczki w kształcie szminki Womanizer 2 Go to dostępny w trzech kolorach luksusowy masażer. Nie widać tego na zdjęciach, ale 12,5 cm masażer jest większy niż szminka, co nie zmienia faktu, że i tak jest niezwykle dyskretny. Większy rozmiar zapewnia doskonałe dopasowanie do kształtu łechtaczki, którą obejmuje silikonowa, odpowiednio ścięta, silikonowa końcówka. Wibrująca w 6 trybach szminka bardzo szybko doprowadzi Cię do intensywnego orgazmu!

Dyskretny masażer dla kobiety

Dlaczego gadżet od Womanizer to niemal zawsze dyskretny masażer dla kobiety? Po pierwsze kształtem i wyglądem, masażery Womanizer nie przypominają gadżetów erotycznych. Stosunkowo niewielkie rozmiary i ciche działanie umożliwiają wygodne przechowywanie i niezakłócone korzystanie w zaciszu własnego domu czy pokoju hotelowego. Taki bezdotykowy stymulator to idealny pomysł na prezent, z racji na elegancki i przyjemny wygląd. Chociaż zabawki erotyczne marki dedykowane są kobietom, nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z przyjemności również w parze, podczas gry wstępnej.