We-Vibe

 

 

Womanizer

Womanizer to marka założona przez parę, a ich gadżety erotyczne powstały specjalnie z myślą o kobietach. Wyjątkowe zabawki erotyczne Womanizer zachwycają swoim działaniem i delikatnym, kobiecym designem połączonym z mocną stymulacją. womanizer

Filtruj wyniki
 1. Regular Price 299,00 zł Cena promocyjna 238,00 zł - 20% oszczędzasz 61,00 zł

  Womanizer Starlet 2 bezdotykowy masażer łechtaczki

  niebieski
  Wysyłamy w 24h BESTSELLER
  Regular Price 299,00 zł Cena promocyjna 238,00 zł - 20% oszczędzasz 61,00 zł
  Womanizer Starlet 2 bezdotykowy masażer łechtaczki Womanizer Starlet 2 bezdotykowy masażer łechtaczki
 2. Wysyłamy w 24h
  629,00 zł
  Womanizer Premium Blueberry masażer łechtaczki Womanizer Premium Blueberry masażer łechtaczki
 3. Wysyłamy w 24h
  639,00 zł
  Womanizer Duo wibrator króliczek Womanizer Duo wibrator króliczek
 4. Regular Price 64,71 zł Cena promocyjna 55,00 zł - 15% oszczędzasz 9,71 zł

  Womanizer 3-pak nakładek

  S
  Wysyłamy w 24h
  Regular Price 64,71 zł Cena promocyjna 55,00 zł - 15% oszczędzasz 9,71 zł
  Womanizer 3-pak nakładek Womanizer 3-pak nakładek
 5. Regular Price 64,71 zł Cena promocyjna 55,00 zł - 15% oszczędzasz 9,71 zł

  Womanizer 3-pak nakładek

  M
  Wysyłamy w 24h
  Regular Price 64,71 zł Cena promocyjna 55,00 zł - 15% oszczędzasz 9,71 zł
  Womanizer 3-pak nakładek Womanizer 3-pak nakładek
 6. Wysyłamy w 24h
  55,00 zł
  Womanizer 3-pak nakładek Womanizer 3-pak nakładek
 7. Wysyłamy w 24h
  629,00 zł
  Womanizer Premium 2 bezdotykowy masażer łechtaczki Womanizer Premium 2 bezdotykowy masażer łechtaczki
 8. Wysyłamy w 24h
  629,00 zł
  Womanizer Premium 2 bezdotykowy masażer łechtaczki Womanizer Premium 2 bezdotykowy masażer łechtaczki
 9. Wysyłamy w 24h
  89,99 zł
  Womanizer Lunette kubeczki menstruacyjne Womanizer Lunette kubeczki menstruacyjne
 • 1

Womanizer, co to za marka?

Marka Womanizer powstała w bardzo romantycznych warunkach. To piękna historia pary, w której zakochany mężczyzna chciał zapewnić maksymalną przyjemność seksualną swojej ukochanej. Niestety partnerka miała ogromne trudności z osiągnięciem orgazmu. Wszystkie kobiety na pewno rozumieją tę sytuację!

Para odkryła, jak pomocny jest masaż łechtaczki w osiąganiu orgazmu. Nie byle jaki masaż, bo rytmiczny, będący połączeniem delikatnych uderzeń i nacisku. I tak w skrócie powstał bestsellerowy model marki Womanizer: powietrzny stymulator bezdotykowy.

Para założycieli Womanizer pochodzi z Niemiec. Produkty erotyczne były długo testowane i ulepszane przed wypuszczeniem na rynek. A kiedy marka Womanizer miała swój debiut, szybko stała się jedną z najbardziej renomowanych marek na rynku gadżetów erotycznych w Europie i na świecie.

Co wyróżnia produkty Womanizer?

Produkty Womanizer wyróżnia historia i powód, z jakiego została założona. Stymulator Womanizer początkowo miał  być jedynie gadżetem dla partnerki, który ułatwi jej osiągnięcie orgazmu. Od tamtej pory takie "ułatwienie" pojawiło się w sypialniach milionów kobiet. 

Co wyróżnia produkty Womanizer? Na pewno patentowana technologia Pleasure Air Technology. Do tego indywidualny design, lekkość i poręczność gadżetów, a także imponująca moc i ciche działanie. Producent skupia się na 1 rodzaju produktów, tworząc własne ścieżki rozwoju marki. 

Dyskretny masażer dla kobiety: Womanizer

Dlaczego gadżet od Womanizer to niemal zawsze dyskretny masażer dla kobiety? Po pierwsze kształtem i wyglądem, masażery Womanizer nie przypominają gadżetów erotycznych. Stosunkowo niewielkie rozmiary i ciche działanie umożliwiają wygodne przechowywanie i niezakłócone korzystanie w zaciszu własnego domu czy pokoju hotelowego. Taki bezdotykowy stymulator to idealny pomysł na prezent, z racji na elegancki i przyjemny wygląd. Chociaż zabawki erotyczne marki dedykowane są kobietom, nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z przyjemności również w parze, podczas gry wstępnej.

Jaki gadżet erotyczny od Womanizer wybrać?

Stworzone specjalnie, by spełnić wszelkie wymagania dla kobiet, bezdotykowe masażery łechtaczki Womanizer są absolutnie wyjątkowe. Charakterystyczne masażery Womanizer dostępne są w różnych wielkościach, od subtelnych, dyskretnych zabawek erotycznych, po duże, do intensywnej stymulacji w zaciszu własnego domu. Jednym z niedużych gadżetów jest Womanizer Liberty. Większy, Womanizer Duo, to wibrator króliczek, który jednocześnie masuje punkt G intensywnymi wibracjami, oraz pieści łechtaczkę ssącymi falami Pleasure Air Technology. Wszystkie masażery ładowane są USB, co zapewnia wygodę i dużą moc gadżetów erotycznych marki.

Orgasm is a human right: hasło przewodnie marki Womanizer

Orgazm to prawo człowieka! Tak można przetłumaczyć motto Womanizer. Wszyscy mamy prawo do orgazmu i warto szukać dróg, które pozwolą nam go osiągnąć. Nie ma nic złego w zdrowej, erotycznej przyjemności, pod warunkiem, że nikomu nie robimy krzywdy. 

Produkty erotyczne Womanizer stały się odpowiedzią na potrzeby wielu kobiet, które nie potrafiły szczytować. Jak widać, wszystko jest możliwe, a seksualnej przyjemności również trzeba się nauczyć.