Czas realizacji zamówienia

W związku z tym, że posiadamy wszystkie produkty w swoim magazynie, dla większości zaprezentowanych produktów jesteśmy w stanie zrealizować wysyłkę w ciągu 24h.
Na stronie każdego produktu zamieszczamy REALNY czas potrzebny na wysyłkę.

Wysyłka w 24h!

  • Zamówienia oznaczone „Wysyłka w 24h” złożone w dni robocze do godziny 14:00 nadawane są tego samego dnia
  • Kurier DHL
  • Paczkomaty InPost

Średni czas dostawy

Produkty z wysyłką w 24h zamówione i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 14:00 są wysyłane tego samego dnia. Średni czas od momentu wysłania do dostarczenia to jeden dzień roboczy.

Inne możliwe czasy dostawy

Przy każdym produkcie umieszczona jest informacja w jakim czasie może zostać zrealizowane zamówienie. Czas realizacji zamówienia trwa od momentu przesłania formularza zamówienia do chwili przygotowania paczki do wysyłki. Najwięcej produktów w naszym sklepie wysyłanych jest w 24 godziny, jednak bywają produkty z dostępnością Na zamówienie. W tych przypadkach o terminie realizacji informujemy telefonicznie lub mailowo po złożeniu zamówienia w sklepie internetowym n69.pl

Odbiór osobisty

W przypadku wybrania w zamówieniu opcji odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym otrzymasz dodatkową wiadomość z informacją, że produkt jest gotowy do odbioru. Prosimy o odebranie go w ciągu 5 dni od momentu powiadomienia.


Tematy powiązane

Szybka dostawa »
Koszty i formy dostawy »
Kontakt »