seksowne prezenty na Dzień Kobiet

 

Czas realizacji zamówienia

Szybka wysyłka najlepszej bielizny i gadżetów erotycznych

 

Naszym celem jest, aby zakupione u nas gadżety erotyczne, bielizna i inne akcesoria trafiły jak najszybciej do naszych klientów. Ponad połowa z 20 tysięcy różnych produktów prezentowanych u nas na stronie jest dostępna w naszym magazynie w Warszawie. Dlatego większość zamówień możemy zrealizować
w ciągu 24 godzin. Każdy produkt na stronie posiada informację o realnym czasie potrzebnym na wysyłkę, więc nawet jeśli interesujący Cię gadżet jest niedostępny w naszym magazynie, to poznasz czas, jakiego potrzebujemy, aby dostarczyć go do Ciebie. Zwykle waha się to od 3 do 10 dni.


Najlepsze gadżety erotyczne już jutro u Ciebie!

 

Wszystkie produkty dostępne od ręki w naszym magazynie oznaczone są informacją WYSYŁAMY
W 24H.
Takie produkty pakujemy i wysyłamy najszybciej jak to możliwe. Gwarantujemy, że zamówienie złożone do 16 realizowane są jeszcze tego samego dnia!

Dowiedz się więcej »

Dostawa 24h


Czas pozostałych produktów

 

Część modeli gadżetów erotycznych oraz bielizny potrzebuje kilku dni na przygotowanie i wysyłkę. Dzięki informacji umieszczonej pod nazwą produktu, poznasz datę oraz realny czas otrzymania zamówienia.

Jeśli nie jesteście pewni czasu realizacji zamówienia zawsze możecie się z nami skontaktować! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z Waszym zamówieniem. Również doradzimy przy wyborze interesujących Was przedmiotów. Jesteśmy dla Was dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19 oraz w soboty 11-15. Zachęcamy do odwiedzin w sklepie stacjonarnym, a także do kontaktu telefonicznie i mailowo. 

Kontakt »

Szybka wysyłka z N69


Odbiór osobisty

 

Jeśli wybierzesz opcję odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym, otrzymasz dodatkową informację na maila, kiedy Twój produkt będzie gotowy do odbioru. Masz aż 5 dni na odbiór od momentu powiadomienia.

Dowiedz się więcej »

Odbiór w sklepie N69


Tematy powiązane: