Darmowy zwrot gadżetów erotycznych Paczkomatami InPost aż do 100 dni!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wybór idealnego gadżetu erotycznego dla siebie, czy na prezent, jest trudnym zadaniem. Zwłaszcza przy zakupach online! Dlatego chcemy jak najbardziej ułatwić Wam proces zwrócenia nietrafionego produktu. Dlatego wydłużyliśmy czas na zwrot!

 

Teraz klienci naszego sklepu mają aż 100 dni na podjęcie decyzji! Zależy nam żebyście mieli czas na zdecydowanie, czy dany produkt Wam pasuje, a prezent dla drugiej połówki jest odpowiedni. Dlatego od momentu otrzymania zamówienia masz aż sto dni, aby dokonać w pełni bezpłatnego zwrotu. Nasz magazyn, do którego odsyłany jest zwrócony towar znajduje się w Warszawie, dzięki temu cały proces jest szybki i łatwy.


Błyskawiczny zwrot gadżetów erotycznych paczkomatem

Mamy do zaoferowania szybki zwrot gadżetów erotycznych i bielizny erotycznej Paczkomatami InPost, ponieważ to najszybsza i najłatwiejsza metoda dla klienta.

Nie musisz drukować i wypełniać dodatkowych formularzy.

 

  • Wysyłka z dowolnego paczkomatu.
  • Nie tracisz czasu na stanie w kolejce czy czekanie na kuriera.
  • Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni!
  • Zwrot jest w 100% darmowy.

 

Jedyne co musisz zrobić to zarejestrować zwrot na stronie szybkiezwroty.pl, na paczce z produktem zapisać wygenerowany kod zwrotu i umieścić ją w najbliższym paczkomacie. 

Sprawdź jak zwrócić zamówienie »

 

Wszystkie zwroty przyjmujemy do naszego magazynu w Warszawie, dlatego produkty trafiają do nas już następnego dnia. Cenimy Wasz czas i chcemy żeby wszystko przebiegało szybko i sprawnie!

 

Pamiętaj: Aby otrzymać pełnowartościową kwotę zwrotu zakupionego produktu, należy stosować się do kilku zasad. Gadżety erotyczne powinny pozostać zafoliowane lub umieszczone plomby muszą pozostać nienaruszone, a bielizna erotyczna nie może nosić śladów użytkowania.