My.Size

MY.SIZE to niemiecka firma produkująca prezerwatywy w siedmiu różnych rozmiarach. Celem linii wyjątkowych prezerwatyw My.size była chęć zapewnienia wszystkim mężczyznom wygody podczas zbliżenia, bez względu na rozmiar penisa. my-size

My.size, co to za marka?

My.size to wyjątkowy projekt niemieckiego producenta, który za cel postawił sobie wykonywanie prezerwatyw "szytych na miarę". My.size wskazuje, jak istotne są dobrze dopasowane kondomy. Mają wpływ na bezpieczeństwo, komfort i pewność siebie w sypialni. 

My.size swój początek miał w roku 1997. Producent doskonale rozumiał i nadal rozumie, że aby wybić się na rynku, musi oferować najwyższą jakość produktów. Efektem tego jest niezwykle rygorystyczna kontrola etapów produkcji wewnątrz firmy. My.size z dumą ogłasza, że normy firmy przewyższają normę w branży ISO 4074. My.size sam dobiera materiały (naturalny lateks kauczukowy), decydując się tylko na najlepszą jakość. Kondomy produkowane są w niemieckiej fabryce. 

Czy prezerwatywy My.size są godne polecenia?

My.size to stosunkowo młoda marka, stąd wielu z Was zapewne zastanawia się, czy korzystanie z nich jest bezpieczne. Z czystym sumieniem mówimy: tak. My.size oferuje kondomy atestowane, zatwierdzone przez komisję europejską, w pełni bezpieczne. Mają certyfikat CE, a ponadto UE Medical Device 93/42 EWG oraz TÜV Rheinland LGA Products. 

My.size prezerwatywy są godne polecenia szczególnie dla osób, które mają problem z wyborem idealnie dopasowanego produktu. 

Co wyróżnia markę My.size od innych?

Kondomy My.size są miękkie, elastyczne i odporne na rozrywanie. W dodatku dostępne w każdym możliwym rozmiarze! To właśnie ostatnia kwestia jest cechą wyróżniającą markę My.size od innych. Producent zaprojektował specjalną miarkę online, która w kilka sekund pozwala określić własny rozmiar i idealnie dopasowane kondomy. Ta metoda spodobała się mężczyznom na całym świecie, którzy szybko, dyskretnie i ze 100% pewnością powodzenia mogli dobrać odpowiednie kondomy dla siebie.