Maia

Maia Toys, choć jest obecna na rynku stosunkowo niedługo, bo od 2010 roku, zdążyła zyskać globalną sławę oraz liczne grono fanów. Marka stała się rozpoznawalna i lubiana na całym świecie głównie dzięki oryginalnym kolorom swoich produktów, których próżno szukać u konkurencji. Soczyste róże, szafirowe błękity i wyrafinowane purpury to zdecydowanie ulubione kolory projektantów, którzy wzbogacają klasyczne modele o nowoczesne akcenty. Opływowe kształty i częste szerokie, poskręcane prążki nadają każdemu gadżetowi lekkiego, urokliwego wyglądu. maia

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

W wyjątkowo szerokiej ofercie Maia Toys znajdują się różnorodne wibratory, od klasycznych po króliczki, kształtne dilda z przyssawkami, kulki gejszy, masażery i wiele innych akcesoriów. Na szczególną uwagę zasługują jednak wibratory z linii Crystal Gems, których podstawy i dyskretne są ozdobione błyszczącą teksturą, przywodzącą na myśl szlify diamentów. Królem tych modeli bez wątpienia jest Angel, wyposażony w aż 25 funkcji!

Nie ma znaczenia, czy jesteś amatorem, czy koneserem, szukasz czegoś dla singla czy czegoś do zabawy z partnerem – Maia Toys z pewnością ma coś dla Ciebie. Unikatowe kolory i nowatorski projekt zabawek gwarantuje, że znajdziesz produkt, który doskonale odpowiada na wszystkie Twoje potrzeby.