Masażery i wibratory B Swish

Specjalnością firmy są wibratory i masażery w odważnych, pastelowych kolorach. Łączy je minimalistyczny, elegancki design połączony z najwyższą jakością wykonania. B Swish wykorzystuje tylko hipoalergiczne, całkowicie bezpieczne dla zdrowia tworzywa, takie jak medyczny silikon czy tworzywo ABS. b-swish

Filtruj wyniki
  1. Film
    BESTSELLER
    105,89 zł
    B Swish Bgood Deluxe wibrator klasyczny B Swish Bgood Deluxe wibrator klasyczny

B Swish powstało w 2007 roku w Los Angeles, czyli światowej stolicy swobody i beztroskiego trybu życia. Marka szybko zyskała popularność, plasując się na wygodnej pozycji lidera wśród innych producentów gadżetów erotycznych. Dziś produkty z logo B Swish mają swoich fanów między innymi we Francji, RPA, Australii i Japonii. Marka oferuje trzy linie swoich produktów: Classic, Deluxe i Premium. Classic to kulki gejszy i wibratory o tradycyjnym kształcie i standardowym rozmiarze, wyposażone są zazwyczaj w 5 trybów różnych wibracji. Świetnie nadają się dla początkujących kobiet, które dopiero zaczynają swoją przygodę z zabawkami erotycznymi. Premium i Deluxe to z kolei zabawki erotyczne o podwyższonym standardzie – oferują większą ilość funkcji i mają nieco większy rozmiar, przeznaczony dla nieco bardziej doświadczonych użytkowników.

Szeroka gama produktów, interesujący design i przystępne ceny sprawiają, że to marka godna polecenia singlom i parom chcącym urozmaicić swoje życie erotyczne.