COSMOPOLITAN

Cosmopolitan to marka wibratorów dla Kobiet, która stawia przede wszystkim na wysoką jakość i niebanalny styl swoich produktów. Jej celem jest zaspokojenie najbardziej wysublimowanych kobiecych potrzeb. Szeroka gama wibratorów króliczków i żeli do seksu COSMOPOLITAN daje 100% satysfakcję z użycia!

cosmopolitan

Filtruj wyniki
Filtruj wyniki
 1. Regular Price 431,53 zł Cena promocyjna 305,00 zł - 29 % oszczędzasz 126,53 zł

  COSMOPOLITAN Ultra Violet wibrator

  różowy
  Wysyłamy w 24h
  Regular Price 431,53 zł Cena promocyjna 305,00 zł - 29 % oszczędzasz 126,53 zł
  COSMOPOLITAN Ultra Violet wibrator COSMOPOLITAN Ultra Violet wibrator
 2. Regular Price 335,00 zł Cena promocyjna 305,00 zł - 9 % oszczędzasz 30,00 zł

  COSMOPOLITAN Luminous wibrator króliczek

  różowy
  Wysyłamy w 24h
  Regular Price 335,00 zł Cena promocyjna 305,00 zł - 9 % oszczędzasz 30,00 zł
  COSMOPOLITAN Luminous wibrator króliczek COSMOPOLITAN Luminous wibrator króliczek

Najlepszy wibrator dla par COSMOPOLITAN Bendable

Niezwykła elastyczność i funkcjonalność COSMOPOLITAN Bendable sprawia, że jest to najlepszy wibrator dla par. Wykonany z silikonu medycznego gadżet erotyczny można z łatwością zgiąć do kształtu typowego dla wibratora dla par! Jego jedna końcówka wnika w pochwę, pozostawiając wystarczająco miejsca dla penisa partnera, podczas gdy drugi koniec stymuluje łechtaczkę mocnymi wibracjami wybieranymi spośród 7 trybów. Wysoka elastyczność materiału pozwala na zmysłową zabawę na wiele sposobów. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia!

Nowoczesne gadżety erotyczne COSMOPOLITAN

Nowoczesne gadżety erotyczne COSMOPOLITAN dla wymagających kobiet to mocne zabawki, które zachwycają swoim kobiecym designem, siłą i funkcjonalnością. Wśród nich jest wibrator króliczek COSMOPOLITAN Hither. To doskonała propozycja dla pań, które uwielbiają podwójną stymulację. Podczas gdy jedno ramię zmysłowo masuje łechtaczkę, drugie mocno stymuluje punkt G. Zasilany dwoma mocnymi silniczkami posiada możliwość sterowania każdym z ramion z osobna!

COSMOPOLITAN w sex shop Warszawa

Kobieca marka COSMOPOLITAN zagościła w naszym sex shop Warszawa N69. To wyjątkowa marka, która tworzy swoje produkty z pasją, a przede wszystkim wiedzą na temat potrzeb seksualnych kobiet. Wibratory króliczki, masażery łechtaczki, zmysłowe kosmetyki – wszystko wykonane z największą starannością i z wykorzystaniem jedynie materiałów przetestowanych, trwałych i bezpiecznych dla zdrowia.