Warsztaty i konferencje

Jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy przy organizacji szkoleń, warsztatów czy konferencji, a także współpracy ze specjalistami. Możemy poprowadzić ciekawe warsztaty o gadżetach erotycznych, pojawić się z własnym stoiskiem czy wesprzeć Was w zorganizowaniu prezentów dla gości wydarzenia.

 

Nieustannie rozwijamy również sekcję blog N69.pl, w związku z czym chętnie opublikujemy na naszej stronie treści napisane przez specjalistów, bądź skonsultujemy ze specjalistami
treści napisane przez nas.

 

Chcesz nawiązać współpracę?

Napisz do nas! marketing@n69.pl

Poradnie / Specjaliści / Warsztaty / Szkolenia 

Dysponujemy dużą ilością darmowych próbek lubrykantów/olejków i pozostałych produktów drogeryjnych, które chętnie przekażemy Wam do rozdania podczas organizowanych wydarzeń. Wystarczy napisać do nas, informując o charakterze wydarzenia, terminie oraz potrzebnej ilości produktów. Jeśli chcesz, żebyśmy osobiście pojawili się na wydarzeniu, możemy poprowadzić własne warsztaty lub przyjechać ze stoiskiem, na którym będziemy mogli prezentować swoje produkty. 

Jeśli jesteś specjalistą chcącym nawiązać współpracę, również jest taka szansa.

Prężnie rozwijamy swojego bloga, na którym z przyjemnością opublikujemy treści edukacyjne

napisane przez seksuologów/edukatorów seksualnych/urologów/ginekologów. 

Konferencje

W przypadku wydarzeń wymagających większego zaangażowania i nakładu finansowego potrzebujemy więcej czasu - poinformuj nas odpowiednio wcześniej, żebyśmy mogli się przygotować.

Jako jeden z największych butików w Polsce, jesteśmy w stałym kontakcie z najpopularniejszymi markami na świecie, co ułatwia nam zorganizowanie upominków dla gości Waszego wydarzenia.

 

Napisz nam, jakie są Twoje oczekiwania - produkty/próbki kosmetyków? Kiedy odbędzie się wydarzenie, ilu gości się na nim pojawi? Wszystkie szczegóły z pewnością ułatwią nam planowanie i określenie, w jakim stopniu możemy się zaangażować. Możemy również osobiście pojawić się na wydarzeniu z własnym stoiskiem, czy też jako prelegenci. 


N69.pl pomoc w wyborze gadżetów dla specjalistów

Jeśli jesteś seksuologiem, ginekologiem, uroginekologiem, terapeutą/edukatorem seksualnym czy urologiem, prowadzisz swój gabinet i chcesz skompletować potrzebny asortyment, ułatwiający Ci pracę z pacjentem, w tej kwestii również możesz liczyć na naszą pomoc. Chętnie doradzimy, które produkty sprawdzą się najlepiej i na których warto się skupić. 

Napisz do nas! Na pewno razem uda nam się skompletować zestaw produktów, które pomogą Ci w pracy.


Konferencja "Z lekkością o seksie" x N69.pl

8 marca 2023 roku pojawiliśmy się na konferencji organizowanej przez Szkołę Liderek "Z lekkością o seksie" jako jeden z głównych partnerów wydarzenia. Konferencja była skierowana do kobiet i poruszano na niej takiej tematy jak między innymi bolesne współżycie, siła kobiet, BDSM czy uważność w seksie.

Na konferencji mieliśmy możliwość zaprezentowania najnowszego produktu jednej z najpopularniejszych marek Satisfyer. Nasza krótka pogadanka cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczestniczek wydarzenia. Dodatkowo, dzięki uprzejmości marki, mogliśmy wręczyć prelegentkom upominki w postaci prezentowanego gadżetu oraz kilku drobnych dodatków, jak lubrykant czy nasze brandowe akcesoria.

 

 

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tak wspaniałego wydarzenia!  


N69.pl na warsztatach dla kobiet w Rybniku

Natalia Podmokły, Edukator Seksualny N69.pl

Spotkanie odbyło się pod hasłem zwiększenia satysfakcji seksualnej w długich związkach dzięki gadżetom erotycznym. Rozmawiałyśmy o tym co nas kręci oraz jakie czynniki mogą wpływać na spadek libido i jak możemy temu zaradzić. 


Kamila Hrecka, Natalia Podmokły - edukatorki seksualne N69.pl

Natalia i Kamila to certyfikowane edukatorki seksualne. Doskonale rozumieją potrzeby klientów, oferując im bezpieczne i przyjazne środowisko zakupowe oraz fachową obsługę. Ich zaangażowanie w edukację seksualną pomaga rozwiać tabu i stereotypy dotyczące seksu, zachęcając do zdrowej komunikacji, eksploracji i doznawania przyjemności w sferze intymnej.