Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey to oficjalna kolekcja kosmetyków, akcesoriów i gadżetów erotycznych serii książek E. L. James i filmów Pięćdziesiąt twarzy Greya. Inspirację do stworzenia linii luksusowych produktów erotycznych zaczerpnięto również z dwóch pozostałych części trylogii. W kolekcji dostępne są takie przedmioty jak opaski na oczy i szarfy czy krawaty do krępowania rąk oraz kajdanki i liny, a także akcesoria do wykonywania potęgujących doznania klapsów. Do zakupienia są również całe zestawy gadżetów.

fifty-shades-of-grey

Filtruj wyniki
Regulacja wagi
Filtruj wyniki
  1. Film
    BESTSELLER
    259,88 zł
    Fifty Shades Of Grey Oh My wibrator króliczek Fifty Shades Of Grey Oh My wibrator króliczek

Oprócz tego, w tej bogatej kolekcji produktów erotycznych można też znaleźć kulki gejszy, wibratory, dilda, masażery do ciała i wybranych stref intymnych, pierścienie erekcyjne, a nawet takie, stworzone z myślą o obojgu partnerach. Dostępny jest także szeroki wybór gadżetów analnych.

Poza akcesoriami i zabawkami erotycznymi w serii produktów Fifty Shades of Grey dostępne są także kosmetyki takie jak lubrykanty czy żele stymulujące części intymne, a także spray do czyszczenia wyżej wymienionych gadżetów erotycznych.