Rocks-Off

Rocks-off to producent gadżetów erotycznych pochodzący z Wielkiej Brytanii. Ponad 10-letnie doświadczenie pozwala marce tworzyć wyjątkowe akcesoria dla kobiet i mężczyzn. Na swoim koncie Rocks-Off ma wiele bestsellerowych wibratorów analnych, a ostatnio poszerzył ofertę o dopracowane masażery prostaty i wyjątkowe wibratory. Produkty tej marki są oryginalne i utrzymane w charakterystycznym, przyjemnym stylu marki. Akcesoria tego producenta mają bardzo dobrą jakość na każdą kieszeń i każde wymagania.

rocks-off

 1. Regular Price 180,00 zł Cena promocyjna 142,00 zł - 21 % oszczędzasz 38,00 zł

  Rocks-Off Chaiamo wibrator

  czarny
  BESTSELLER
  Regular Price 180,00 zł Cena promocyjna 142,00 zł - 21 % oszczędzasz 38,00 zł
  Rocks-Off Chaiamo wibrator Rocks-Off Chaiamo wibrator
 2. 180,00 zł
  Rocks-Off Chaiamo wibrator Rocks-Off Chaiamo wibrator
 3. Regular Price 214,96 zł Cena promocyjna 121,00 zł - 44 % oszczędzasz 93,96 zł

  Rocks-Off O-Boy wibrujący masażer prostaty

  czarny
  Regular Price 214,96 zł Cena promocyjna 121,00 zł - 44 % oszczędzasz 93,96 zł
  Rocks-Off O-Boy wibrujący masażer prostaty Rocks-Off O-Boy wibrujący masażer prostaty
 4. 107,46 zł
  Rocks-Off Aura wibrator Rocks-Off Aura wibrator
 5. BESTSELLER
  51,98 zł
  Rocks-Off Bamboo miniwibrator Rocks-Off Bamboo miniwibrator
 6. 59,99 zł
  Rocks-Off Bamboo miniwibrator Rocks-Off Bamboo miniwibrator
 7. Regular Price 99,99 zł Cena promocyjna 65,00 zł - 35 % oszczędzasz 34,99 zł

  Rocks-Off Holographic Bullet miniwibrator

  Ultra
  Regular Price 99,99 zł Cena promocyjna 65,00 zł - 35 % oszczędzasz 34,99 zł
  Rocks-Off Holographic Bullet miniwibrator Rocks-Off Holographic Bullet miniwibrator
 8. Regular Price 99,99 zł Cena promocyjna 89,00 zł - 11 % oszczędzasz 10,99 zł

  Rocks-Off Holographic Bullet miniwibrator

  Spectra
  Regular Price 99,99 zł Cena promocyjna 89,00 zł - 11 % oszczędzasz 10,99 zł
  Rocks-Off Holographic Bullet miniwibrator Rocks-Off Holographic Bullet miniwibrator
 9. BESTSELLER
  329,00 zł
  Rocks-Off Regala wibrator do punktu A Rocks-Off Regala wibrator do punktu A

Miniwibratory Rocks-Off Bamboo

Seria miniwibratorów marki Rocks-Off jest charakterystyczna dla tego producenta, ponieważ każdy z nich ma unikalny design. Ładowane za pomocą baterii gadżety erotyczne dla kobiet nie przekraczają długością 10 cm. Dzięki temu są poręczne, dyskretne i precyzyjnie pieszczą intymne strefy ciała. Szczególną popularnością cieszą się miniwibratory Rocks-Off Bamboo, które wyglądem bardzo przypominają elegancką szminkę. Akcesoria z tej serii są bardzo kobiece i eleganckie, dlatego świetnie sprawdzą się także w roli prezentu.

Masażery prostaty Rocks-Off duże rozmiary

Seria masażerów gruczołu prostaty wyróżnia się na tle wibratorów analnych innych marek. Masażery prostaty Rocks-Off różnią się między sobą kształtem oraz wielkością, mimo że na zdjęciach mogą wydawać się do siebie bardzo podobne. Gadżety erotyczne różni także sposób ładowania, dzięki czemu możesz dopasować zarówno kształt, działanie, a także rozmiar swojego masażera. Najmniejszy z nich mierzy zaledwie 2,8 cm średnicy, a największy sięga ponad 4 cm. To Ty decydujesz, który gadżet okaże się dla Ciebie najlepszy.

Rocks-Off masażer prostaty 7 programów wibracji

Bestsellerowa seria masażerów prostaty Rocks-Off, chociaż różni się parametrami opisanymi wyżej, ma także wiele podobieństw, które sprawiają, że są to produkty skuteczne i dobrej jakości. Przede wszystkim masażer prostaty Rocks-Off może mieć 7 programów wibracji lub 10. Gwarantuje to wyjmowany bullet, który można ładować za pomocą USB albo zasilać baterią, która jest dołączona do zestawu. Wykonane z silikonu masażery prostaty są w 100% wodoodporne, a więc wygodne w czyszczeniu i mało podatne na awarie. Różne poziomy wibracji wygodnie reguluje się za pomocą jednego przycisku, a razem z precyzyjnie wyprofilowaną końcówką wibracje doskonale masują gruczoł prostaty, gwarantując przyjemność i usprawniając pracę stercza.

Wibrujący korek analny Rocks-Off Petite Sensations światowy bestseller

Korki analne marki cieszą się uznaniem zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Dostępny w wersji czarnej i fioletowej wibrujący korek analny Rocks-Off Petite Sensations ma bardzo estetyczny wygląd i wyróżnia się optymalnym rozmiarem, idealnym nawet dla użytkowników, którzy nie mają doświadczenia w korzystaniu z akcesoriów analnych. Wykonane z wysokiej jakości silikonu medycznego wibrujące korki są bezpieczne dla zdrowia i proste w czyszczeniu. Zasilane charakterystycznym wyjmowanym bulletem stanowią poniekąd dwa gadżety erotyczne w jednym. Ty wybierasz, w jaki sposób chcesz z nich korzystać.