LOVENSE

Marka znana szczególnie z wysokiej jakości wibratorów Hi - tech do zdalnego sterowania, umożliwiająca tego rodzaju sterowanie - urządzeniem przez smartphona. Firma zostało założona w 2009 roku. Założyciel marki był wówczas zaangażowany w związek na odległość, dzięki czemu postanowił zgłębić wiedzę na temat teledildoniki - zwanej też francuskiem pocałunkiem na odległość. lovense

 1. Film
  452,35 zł
  Lovense Lush wibrująca kulka Lovense Lush wibrująca kulka
  452,35 zł

  Lovense Lush wibrująca kulka

  różowa

Rozwiązanie założyciela Lovense miało zatem ułatwić parom oddalonych kilometrami dbałość o ważną sferę intymną.

Erotyczny gadżet - nowoczesne rozwiązania

Współczesne rozwiązania umożliwiają połączenie nowoczesnych technologii z przyjemnością czerpaną z erotyki. Doskonałym na to przykładem są wibratory, dzięki któremu zadbamy o nasz unikalny punkt G. Tym bardziej, że sterowanie urządzeniami odbywa się przy pomocy aplikacji mobilnej. Nie sposób nie zauważyć, że tego typu pomysł, wnosi do sfery intymności zupełnie nowe możliwości. Wibratory są niewielkie i ciche, zapewnią dużą intensywność serwowaną sobie lub partnerowi.

Seks na odległość? Tak!

Biorąc pod uwagę ilość par, które w czasach dużego indywidualizmu często pozostają związkiem na odległość, technologia wspomagająca sferę erotyki zdaje się wychodzić im naprzeciw, rzucając symboliczne koło ratunkowe w postaci mnogości gadżetów erotycznych. Niektórych modeli, ze względu na niewielki rozmiar, można również używać w miejscach publicznych bez najmniejszej obawy o wykrycie przez innych faktu, że właśnie serwujemy sobie popołudniową, tajemną sesję rozkoszy.

Zdalne sterowanie

Gadżety firmy Lovense są sterowane z poziomu dedykowanej aplikacji mobilnej, która pozwala na kontrolowanie intensywności oraz rytmu wibracji. Poziom rozkoszy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - sami przyznajcie, brzmi kusząco. Dodatkowo, te erotyczne zabawki są wykonane z bezpiecznego dla organizmu, miękkiego silikonu klasy medycznej, dzięki czemu korzystanie z gadżetów jest niezwykle komfortowe. Igraszki solo? w duecie? Decyzja w Waszych rękach.

Cybersex

Chcesz sprawdzić jaką przyjemność daje cybersex? Nic prostszego, namów swojego partnera na wypróbowanie masturbatora Lovense we dwoje. Wystarczy, że dasz partnerce lub partnerowi możliwość sterowania urządzeniem - to rozpali między wami namiętność do granic nieprzyzwoitości, będąc początkiem jeszcze bardziej gorącej nocy. W tym celu możecie używać aplikacji sterującej przebywając tuż obok, jak i będąc tysiące kilometrów dalej. Doznania, których nie sposób zapomnieć!