LOVENSE

Lovense to marka nowoczesnych gadżetów erotycznych do seksu na odległość i z pewnością docenią ją wszystke pary zmuszane do częstej rozłąki. Zabawki do cyberseksu to jednak nie wszystko! Lovense oferuje także wyjątkowe wibrujące kulki sterowane zdalnie, które rozpieszczą zmysły niejednej kobiety. Produkty Lovense zachwycają wyglądem i niezwykłym zaawansowaniem. Istniejąca na rynku gadżetów erotycznych od 2009 roku marka cieszy się uznaniem i odważnie podąża za najnowszymi trendami.

lovense

Filtruj wyniki
Otwór
Zastosowanie
Regulacja wagi
Filtruj wyniki
 1. Regular Price 499,99 zł Cena promocyjna 413,72 zł - 17 % oszczędzasz 86,27 zł

  Lovense Max masturbator masturbator męski

  biały
  Regular Price 499,99 zł Cena promocyjna 413,72 zł - 17 % oszczędzasz 86,27 zł
  Lovense Max masturbator masturbator męski Lovense Max masturbator masturbator męski
 2. Film
  BESTSELLER
  388,00 zł
  Lovense Lush wibrująca kulka Lovense Lush wibrująca kulka
 3. Film
  BESTSELLER
  455,00 zł
  Lovense Lush 2.0 wibrująca kulka Lovense Lush 2.0 wibrująca kulka
 4. Film
  551,00 zł
  Lovense Edge masażer prostaty Lovense Edge masażer prostaty

Wibrujące jajko sterowane telefonem

Wibrujące kulki to top gadżet ostatnich miesięcy. Nowoczesne wibratory dostarczają mnóstwo przyjemności, wyróżniają się miłym dla oka, kobiecym designem oraz wyjątkową praktycznością. Można je wykorzystać zarówno solo, jak i w parze, dzięki możliwości sterowania gadżetem za pomocą telefonu. Wibrujące jajko sterowane telefonem umożliwia partnerowi sterowanie gadżetem ze znacznej odległości, która daleko wykracza poza dom. Z tego względu wibrujące kulki z aplikacją na telefon są polecane wszystkim parom.

Gadżety erotyczne do cyberseksu

Wibrujące jajko pozwoli Ci poczuć przyjemność, gdy ukochany jest daleko. Łącząc się z nim na czacie poprzez aplikację na telefonie macie okazję nie tylko porozmawiać, ale i rozpieścić swoje zmysły. Partner może przejąć kontrolę nad wibrującym jajkiem i patrzeć, jak osiągasz szczyt rozkoszy. Rynek zabawek erotycznych bogaty jest również w masturbatory dla mężczyzn, które doskonale sprawdzą się w seksie na odległość tak jak Lovense Max. Gadżety erotyczne do cyberseksu to prawdziwy cud techniki!

Seks na odległość z Lovense Max

Lovense Max to gadżet zarezerwowany dla panów. Zamknięty w przyjemnej, białej obudowie nie zwraca niepotrzebnie uwagi i gwarantuje pełną dyskrecję. Wnętrze kryje w sobie subtelną imitację damskiej pochwy oraz rękaw o żebrowanej teksturze, który dostarcza wspaniałych doznań potęgowanych dodatkowo przez wibracje. To nie koniec możliwości bestsellerowego masturbatora, który posiada także opcję sterowania zdalnego aplikacją na telefon. Seks na odległość z Lovense Max jest możliwy! Z pewnością będziesz chciał to powtórzyć, zwłaszcza że urządzenia Lovense mogą łączyć się między sobą, a zatem jednakową przyjemność z cyberseksu będziecie czerpali oboje!

Lovense Lush 2 - bestseller erotyczny

Wibrująca kulka Lovense Lush, bestseller erotyczny ostatnich miesięcy, to doskonały pomysł na prezent dla każdej kobiety, która ceni sobie estetyczne gadżety. Delikatne wibrujące jajko wyprofilowane jest w kształt, który perfekcyjnie wypełnia pochwę i pieści wrażliwe strefy, Podobnie jak inne gadżety marki Lovense, Lovense Lush również działa zgodnie z aplikacją na telefon, która jeszcze bardziej wzmacnia doznania i uatrakcyjnia korzystanie z wibrującej kulki. Lovense Lush doczekał się nowszej wersji Lovense Lush 2, która posiada jeszcze lepszy zasięg bluetooth i sprawniejsze dopasowanie do potrzeb kobiet. Marka odpowiedziała na sugestie klientek i uczyniła swój gadżet jeszcze lepszym, niż był dotychczas.