LOVENSE

Marka znana szczególnie z wysokiej jakości wibratorów Hi-tech do zdalnego sterowania, umożliwiająca tego rodzaju sterowanie urządzeniem przez smartphona. Firma została założona w 2009 roku. Jej założyciel był wówczas zaangażowany w związek na odległość, dzięki czemu postanowił zgłębić wiedzę na temat teledildoniki, zwanej też francuskim pocałunkiem na odległość. lovense

Filtruj wyniki
Otwór
Zastosowanie
Regulacja wagi
Filtruj wyniki
 1. Film
  BESTSELLER
  388,00 zł
  Lovense Lush wibrująca kulka Lovense Lush wibrująca kulka
 2. Film
  NOWOŚĆ
  551,00 zł
  Lovense Edge masażer prostaty Lovense Edge masażer prostaty

Rozwiązanie założyciela Lovense miało zatem ułatwić parom oddalonych kilometrami dbałość o ważną sferę intymną.

Erotyczny gadżet – nowoczesne rozwiązania

Współczesne rozwiązania umożliwiają połączenie nowoczesnych technologii z przyjemnością czerpaną z erotyki. Doskonałym na to przykładem są wibratory, dzięki któremu zadbamy o nasz unikalny punkt G. Tym bardziej że sterowanie urządzeniami odbywa się przy pomocy aplikacji mobilnej. Nie sposób nie zauważyć, że tego typu pomysł, wnosi do sfery intymności zupełnie nowe możliwości. Wibratory są niewielkie i ciche, zapewnią dużą intensywność serwowaną sobie lub partnerowi.

Seks na odległość? Tak!

Biorąc pod uwagę ilość par, które w czasach dużego indywidualizmu często pozostają związkiem na odległość, technologia wspomagająca sferę erotyki zdaje się wychodzić im naprzeciw, rzucając symboliczne koło ratunkowe w postaci mnogości gadżetów erotycznych. Niektórych modeli, ze względu na niewielki rozmiar, można również używać w miejscach publicznych bez najmniejszej obawy o wykrycie przez innych faktu, że właśnie serwujemy sobie popołudniową, tajemną sesję rozkoszy.

Zdalne sterowanie

Gadżety firmy Lovense są sterowane z poziomu dedykowanej aplikacji mobilnej, która pozwala na kontrolowanie intensywności oraz rytmu wibracji. Poziom rozkoszy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb, brzmi kusząco. Dodatkowo te erotyczne zabawki są wykonane z bezpiecznego dla organizmu, miękkiego silikonu klasy medycznej, dzięki czemu korzystanie z gadżetów jest niezwykle komfortowe. Igraszki solo? W duecie? Decyzja w Waszych rękach.

Cybersex

Chcesz sprawdzić jaką przyjemność daje cybersex? Nic prostszego, namów swojego partnera na wypróbowanie masturbatora Lovense we dwoje. Wystarczy, że dasz partnerce lub partnerowi możliwość sterowania urządzeniem. To rozpali między wami namiętność do granic nieprzyzwoitości, będąc początkiem jeszcze bardziej gorącej nocy. W tym celu możecie używać aplikacji sterującej, przebywając tuż obok, jak i będąc tysiące kilometrów dalej. Doznania, których nie sposób zapomnieć!