LOVENSE

Lovense to marka nowoczesnych gadżetów erotycznych do seksu na odległość i z pewnością docenią ją wszystke pary zmuszane do częstej rozłąki. Zabawki do cyberseksu to jednak nie wszystko! Lovense oferuje także wyjątkowe wibrujące kulki sterowane zdalnie, które rozpieszczą zmysły niejednej kobiety. Produkty Lovense zachwycają wyglądem i niezwykłym zaawansowaniem. Istniejąca na rynku gadżetów erotycznych od 2009 roku marka cieszy się uznaniem i odważnie podąża za najnowszymi trendami.

lovense

Filtruj wyniki
Działanie
Otwór
Pojemność
Zastosowanie
Efekt
Tryb pracy
Aromat
Filtruj wyniki
 1. Wysyłamy w 24h BESTSELLER
  593,00 zł
  Lovense Lush 2.0 wibrująca kulka z aplikacją na telefon Lovense Lush 2.0 wibrująca kulka z aplikacją na telefon
 2. Wysyłamy w 24h
  449,00 zł
  Lovense Edge wibrujący masażer prostaty Lovense Edge wibrujący masażer prostaty
 3. Wysyłamy w 24h NOWOŚĆ
  584,46 zł
  Lovense Osci 2 wibrator punktu G sterowany aplikacją Lovense Osci 2 wibrator punktu G sterowany aplikacją
 4. Wysyłamy w 24h NOWOŚĆ
  584,46 zł
  Lovense Nora wibrator królik sterowany aplikacją na telefon Lovense Nora wibrator królik sterowany aplikacją na telefon
 5. Wysyłamy w 24h NOWOŚĆ
  49,99 zł
  Lovense lubrykant na bazie wody Lovense lubrykant na bazie wody
 6. Wysyłamy w 24h NOWOŚĆ
  584,49 zł
  Lovense Max 2 masturbator interaktywny Lovense Max 2 masturbator interaktywny

Jajko sterowane aplikacją Lovense Lush

Jajko sterowane aplikacją Lovense Lush to top gadżet ostatnich miesięcy. Dostarcza mnóstwo przyjemności, wyróżnia się miłym dla oka, kobiecym designem oraz wyjątkową praktycznością. Można je wykorzystać zarówno solo, jak i w parze, dzięki możliwości sterowania gadżetem za pomocą telefonu. Jajko sterowane aplikacją Lovense Lush umożliwia partnerowi kontrolę nad urządzeniem bez względu na odległość.

Lovense Lush 2 wibrujące jajeczko

Lovense Lush 2 wibrujące jajeczko to nowsza wersja kultowego już gadżetu od marki Lovense. Wibrująca kulka Lovense Lush to nasz bestseller erotyczny ostatnich miesięcy. Jest doskonałym pomysłem na prezent dla każdej kobiety, która ceni sobie estetyczne gadżety. Delikatne wibrujące jajko wyprofilowane jest w kształt, który perfekcyjnie wypełnia pochwę i pieści wrażliwe strefy, Podobnie jak inne gadżety marki Lovense, również Lovense Lush 2 działa zgodnie z aplikacją na telefon. Nowsza wersja jajeczka posiada jednak jeszcze lepszy zasięg bluetooth i sprawniejsze dopasowanie do potrzeb kobiet! Marka odpowiedziała na sugestie klientek i uczyniła swój gadżet zdecydowanie lepszym, niż był dotychczas.

Lovense Lush 2 Warszawa sex shop

Warszawa – sex shop N69 to najlepsze miejsce, by kupić Lovense Lush 2, czyli wibrujące jajeczko sterowane aplikacja na telefon. Odwiedź nas, a my odpowiemy na wszystkie pytania nurtujące Cię przed zakupem nowoczesnej sex-zabawki od Lovense.