Pompki do powiększania penisa Bathmate

Marka Bathmate została założona w 2004 roku przez młodego inżyniera Johna Oakes, który opracował przełomowy system powiększania penisa. John w swoim produkcie zastosował innowacyjną technologię – połączenia siły wody i hydrauliki. Tak narodził się jego pierwszy produkt – Hydropump Hercules, czyli pompka wodna do powiększania penisa. 

bathmate

Filtruj wyniki
 1. Film
  BESTSELLER
  82,51 zł
  Bathmate Shower Strap pasek do hydropompki Bathmate Shower Strap pasek do hydropompki
 2. 92,90 zł
  Bathmate Vibe wibrator Bathmate Vibe wibrator
 3. 72,21 zł
  Bathmate Vibe wibrator Bathmate Vibe wibrator
 4. Film
  BESTSELLER
  228,90 zł
  Bathmate Hydro 7 pompka do powiększania penisa Bathmate Hydro 7 pompka do powiększania penisa
 5. Film
  BESTSELLER
  412,54 zł
  Bathmate Hydromax 7 pompka do powiększania penisa Bathmate Hydromax 7 pompka do powiększania penisa
 6. 179,61 zł
  Bathmate HydroVibe Bathmate HydroVibe

Jak działa pompka do powiększania penisa Bathmate?

Wszystkie pompki do powiększania członka Bathmate są tworzone przez inżynierów, którzy skupiają się na badaniach naukowych. Dzięki temu każda pompka do penisa z serii Bathmate odniosła niezwykły światowy sukces. Zastanawiasz się, jak działa pompka do powiększania penisa Bathmate? Wszystkie dowody wskazują, na to, że zastosowanie technologii bazującej na wykorzystaniu wody było strzałem w dziesiątkę, by stworzyć pompkę do powiększania penisa, która w bezpieczny sposób zwiększy jego rozmiar i wzmocni erekcję. Praca pompki do powiększania członka opiera się na sile wody, która tworzy podciśnienie wokół penisa, umożliwiając jego równomierny i zdrowy wzrost. Z badań oraz opinii użytkowników wynika, że używanie pompki wodnej Bathamte jest bezpieczniejsze i przynosi lepsze efekty, niż korzystanie z pompki próżniowej opierającej się na ciśnieniu powietrza, powstałym wewnątrz sex gadżetu.

Pompki do penisa Bathmate – innowacyjna kuracja na panów

Pompki erekcyjne do powiększania penisa od Bathmate mogą być używane zarówno w wannie, jak i pod prysznicem. W obydwu przypadkach ćwiczenia należy zacząć od kilkuminutowego relaksu w gorącej wodzie. Pompkę do powiększania członka Bathmate z nalaną do środka wodą umieszcza się na członku i dociska delikatnie do kości miednicznej, rozpoczynając pompowanie. 2-3-minutowe pompowanie powinno odbywać się stopniowo – maksymalnie 3 razy w trakcie 15-minutowej sesji. Podczas korzystania z pompki wodnej Bathmate należy pamiętać, że gwałtowne pompowanie i wytwarzanie zbyt dużego ciśnienia może być niebezpieczne. Przy regularnym i prawidłowym używaniu pompki do członka można zauważyć skuteczne powiększenie penisa oraz poprawę twardości erekcji, a także zmianę samopoczucia użytkownika.

Doskonała pompka na powiększenie członka Bathmate Hydromax 7

Doskonała pompka do powiększenia członka Bathmate Hydromax 7 pozwala zobaczyć efekty już po pierwszym użyciu! Zauważysz różnicę w obwodzie i długości penisa, a także twardości erekcji. Co więcej, powstały w trakcie ćwiczeń efekt może utrzymywać się nawet 24 godziny! Chcesz więcej? Pompka wodna Bathmate Hydromax 7 działa lepiej niż inne znane Ci powiększacze penisa. Pamiętaj, że używając pompki do penisa, obowiązują identyczne zasady jak te panujące na siłowni – regularny trening i motywacja pozwolą rozbudować mięśnie, a efekt pozostanie na stałe. Gdy już dojdziesz do stanu, który chciałeś osiągnąć, wystarczy utrzymać regularne wykonywanie ćwiczeń np. co tydzień w te same dni, aby cieszyć się uzyskanym rezultatem przez cały czas.

Poznaj opinie i efekty stosowanie pompki do penisa Batmate!

Bathmate jest obecnie najczęściej nagradzaną marką w swojej kategorii i nieustannie utrzymuje tytuł lidera w swojej branży. Ich pompki do powiększania członka są jednymi z najczęściej wybieranych przez mężczyzn. Tysiące pozytywnych opinii użytkowników na całym świecie zaznacza, że dzięki regularnym ćwiczeniom z pompką wodną Bathmate oprócz widocznych efektów w rozmiarze dodatkowo czerpią więcej doznań seksualnych podczas stosunku oraz mają głębszą i dłuższą erekcję. Odwiedź sex shop internetowy N69 i poznaj recenzje oraz opinie użytkowników pompek do penisa Bathmate pisane przez naszych zadowolonych klientów.

Sex shop stacjonarny Warszawa

Nasz sex shop stacjonarny Warszawa oferuje szeroki wybór pompek do powiększania penisa Bathmate. Odwiedź nasz butik erotyczny i dobierz odpowiednią dla siebie pompkę wodną, by czerpać jeszcze więcej radości z seksu.