seksowne prezenty na swieta

 

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Uberlube - wielofunkcyjne lubrykanty dla nawet najbardziej wymagających klientów 

Lubrykanty to preparaty stworzone, aby zmniejszać ból pojawiający się podczas tarcia. Bolesny stosunek bez użycia lubrykantu jest nie tylko nieprzyjemny, ale również może wpłynąć negatywnie i uszkodzić wyściółkę pochwy. Lubrykanty zwiększają przyjemność płynącą z intymnych zbliżeń, wpływają na zachowanie miękkości pochwy i wzmacniają podniecenie. Kosmetyki tego typu działają również przeciwzapalnie. 

Lubrykanty Uberlube — połączenie wydajności i długiego utrzymania na skórze 

Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów tego typu środków, jednak dużą popularnością cieszą się szczególnie lubrykanty na bazie silikonu Uberlube. Gwarantują one dużo bardziej wyczuwalny poślizg, niż w przypadku lubrykantów na bazie wody, są również trwalsze i w porównaniu z innymi można je stosować w wodzie. To produkty bardzo wydajne, nawet niewielka ilość preparatu daje duży poślizg. Producenci polecają je także do stosunków analnych, ponieważ warstwa nawilżenia utrzymuje się dłużej, a odbytnica nie jest w stanie samodzielnie stworzyć warstwy nawilżającej. 

Czym się różni Uberlube od innych lubrykantów na rynku?

Lubrykanty od marki Uberlube to preparaty, które bez obaw można stosować z prezerwatywami. W przypadku zabawek erotycznych należy uważać na te również wykonane z silikonu, ponieważ mogą prowadzić do ich uszkodzenia. Uberlube nie wchłania się tak szybko jak jego alternatywy na bazie wody, charakteryzuje się większą trwałością, więc można używać go mniej, aby osiągnąć oczekiwany efekt. Uberlube to dużo bardziej kleista konsystencja, dlatego należy pamiętać, aby dokładnie zmyć preparat z ciała po użyciu, ponieważ pozostałości mogą doprowadzić do podrażnień wrażliwej skóry. Produkty od producenta sprawdzą się podczas igraszek w wannie i pod prysznic, czy w basenie. To preparat, który idealnie sprawdzi się w przypadku kobiet borykających się z silną suchością pochwy. 

Za co klienci pokochali produkty od marki Uberlube?

Lubrykanty od marki Uberlube sprawdzają się nie tylko podczas intymnych zbliżeń, lecz także w innych, codziennych sytuacjach. Są cenione szczególnie przez osoby zawodowo i aktywnie uprawiające sport, które narażone są na częste otarcia i podrażnienia spowodowane ocieraniem się ciała o siebie lub podrażniające materiały. Jesteś biegaczem i borykasz się z problemem otarć na udach podczas treningu? Koniecznie wypróbuj Uberlube, który zapewni długotrwały poślizg, nie wchłonie się od razu i sprawi, że trening będzie czystą przyjemnością. 

Uberlube to również wygodne i kompaktowe objętości opakowań, które z łatwością możesz dostosować do swoich potrzeb. Buteleczki o pojemności od 15 ml pozwalają na to, aby Uberlube mieć zawsze pod ręką i zmieścić go nawet w niewielkiej kieszeni. Oferta producenta proponuje szereg pojemności czy zestawy zawierające wielosztuki, abyś mógł/mogła wybrać ilość preparatu, perfekcyjnie dopasowaną do siebie.