We-Vibe

 

 

Njoy

Njoy to marka, którą wyróżnia oszczędny, futurystyczny design. Minimalistyczne zabawki bazują głównie na pokazaniu piękna materiału, z jakiego są wykonane: czystej stali nierdzewnej, która olśniewająco błyszczy. Opływowe kształty, gładkie linie i subtelne zagięcia nie tylko dodają szyku, ale też idealnie dopasowują się do kształtu ciała. Wyjątkowy projekt zabawek Njoy wygrał prestiżową nagrodę AVN w kategorii "Doskonały produkt bez zasilania".  njoy

Filtruj wyniki
Działanie
Dostępność 24h
Filtruj wyniki
 1. Wysyłamy w 24h
  297,99 zł
  Njoy Pure Plug korek analny Njoy Pure Plug korek analny
 2. 537,99 zł

  Njoy Pure Wand dildo

  Wysyłamy w 24h
  537,99 zł
  Njoy Pure Wand dildo Njoy Pure Wand dildo
 • 1

Na szczególną uwagę zasługują korki analne Njoy Pure w trzech różnych rozmiar: dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych użytkowników. Sztywne, gładkie, o odczuwalnym ciężarze gadżety zdobyły ogromne rzesze fanów, którzy prosili firmę o wydanie kolejnego, największego korka. Ich prośby zostały wysłuchane i tak powstał Pure 2.0 – tak samo doskonale zaprojektowany, jednak przeznaczony dla osób, które lubią mocniejsze wrażenia.

Njoy zawsze ma na uwadze przyjemność i bezpieczeństwo swoich klientów, dlatego każdy gadżet jest wykonany z troską o szczegóły, a stal nierdzewna nie zawiera żadnych dodatków – i to wszystko w najlepszej możliwej cenie.