Njoy

Njoy to marka, którą wyróżnia oszczędny, futurystyczny design. Minimalistyczne zabawki bazują głównie na pokazaniu piękna materiału, z jakiego są wykonane: czystej stali nierdzewnej, która olśniewająco błyszczy. Opływowe kształty, gładkie linie i subtelne zagięcia nie tylko dodają szyku, ale też idealnie dopasowują się do kształtu ciała. Wyjątkowy projekt zabawek Njoy wygrał prestiżową nagrodę AVN w kategorii "Doskonały produkt bez zasilania".  njoy

Filtruj wyniki
Działanie
Dostępność 24h
Filtruj wyniki
 1. Wysyłamy w 24h
  336,41 zł
  Njoy Pure Plug korek analny Njoy Pure Plug korek analny
 2. Wysyłamy w 24h
  304,69 zł
  Njoy Pure Plug korek analny Njoy Pure Plug korek analny
 3. 463,33 zł

  Njoy Pure Wang dildo

  463,33 zł
  Njoy Pure Wang dildo Njoy Pure Wang dildo

Na szczególną uwagę zasługują korki analne Njoy Pure w trzech różnych rozmiar: dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych użytkowników. Sztywne, gładkie, o odczuwalnym ciężarze gadżety zdobyły ogromne rzesze fanów, którzy prosili firmę o wydanie kolejnego, największego korka. Ich prośby zostały wysłuchane i tak powstał Pure 2.0 – tak samo doskonale zaprojektowany, jednak przeznaczony dla osób, które lubią mocniejsze wrażenia.

Njoy zawsze ma na uwadze przyjemność i bezpieczeństwo swoich klientów, dlatego każdy gadżet jest wykonany z troską o szczegóły, a stal nierdzewna nie zawiera żadnych dodatków – i to wszystko w najlepszej możliwej cenie.