We-Vibe

 

 

Velv'Or

Velv'Or to wyjątkowe pierścienie dla mężczyzn. Twórca marki, Jelle Plantenga, długo szukał niebanalnych i stylowych pierścieni, które nie będą tylko zwykłą zabawką erotyczną, ale i gustownym elementem gry między partnerami.  velv-or

Filtruj wyniki
Działanie
Pojemność
Wodoodporność
Efekt
Tryb pracy
Aromat
Dostępność 24h
Filtruj wyniki
 1. Wysyłamy w 24h
  54,99 zł
  Cobeco Pharma Be Harder krem wzmacniający erekcję Cobeco Pharma Be Harder krem wzmacniający erekcję
 2. Regular Price 110,00 zł Cena promocyjna 99,00 zł - 10% oszczędzasz 11,00 zł

  Velv'or - JBOA 305 regulowany pierścień erekcyjny

  czarny
  Wysyłamy w 24h
  Regular Price 110,00 zł Cena promocyjna 99,00 zł - 10% oszczędzasz 11,00 zł
  Velv'or - JBOA 305 regulowany pierścień erekcyjny Velv'or - JBOA 305 regulowany pierścień erekcyjny
 3. Regular Price 46,66 zł Cena promocyjna 41,99 zł - 10% oszczędzasz 4,67 zł

  Velv'or Rooster Hawk Flaming pierścień erekcyjny

  3 cm
  Wysyłamy w 24h
  Regular Price 46,66 zł Cena promocyjna 41,99 zł - 10% oszczędzasz 4,67 zł
  Velv'or Rooster Hawk Flaming pierścień erekcyjny Velv'or Rooster Hawk Flaming pierścień erekcyjny
 4. Regular Price 68,88 zł Cena promocyjna 61,99 zł - 10% oszczędzasz 6,89 zł

  Velv'or Rooster Ivar Knot Design pierścień erekcyjny

  2,7 cm
  Wysyłamy w 24h
  Regular Price 68,88 zł Cena promocyjna 61,99 zł - 10% oszczędzasz 6,89 zł
  Velv'or Rooster Ivar Knot Design pierścień erekcyjny Velv'or Rooster Ivar Knot Design pierścień erekcyjny
 • 1

Velv'or pochodzenie marki

Velv'or to marka założona w 2006 roku w Holandii. Jelle Plantenga stworzył własny pierścień erekcyjny po wielu latach poszukiwań produktu, który spełniłby jego oczekiwania. Dzisiaj mężczyźni na całym świecie mogą korzystać ze świetnej jakości, luskusowych i przede wszystkim skutecznych ringów na penisa.

Ciekawość wzbudza sama nazwa marki: Velv'or. Jak się okazuje, jest to połączenie słów: velvet i vigor, co znakomicie kojarzy się z materiałem wykonania i celem produktów marki Velv'or. Pierścienie erekcyjne wykonane są z bezpiecznych, elastycznych i miłych w dotyku materiałów, stąd velvet w nazwie. Efekt ich działania definiuje słowo vigor, ponieważ penis staje się twardy i gotowy do intensywnego przeżywania i dawania przyjemności.  

Dlaczego pierścienie Velv'or są wyjątkowe?

Projektując swój pierwszy ring, Jelle, skorzystał z doświadczenia jednego z lepszych złotników i jubilerów w Holandii. Tak powstał prototyp obecnych bestsellerów Velv'Or, czyli Cobra. Prototyp był następnie ulepszany, a marka Velv'or ostatecznie znalazła się w czołówce najlepszych producentów pierścieni erekcyjnych dla mężczyzn. 

Pierścienie erekcyjne Velv'or są jedyne w swoim rodzaju. Robione z dbałością o detale, zaprojektowane tak, by dawać przyjemność mężczyznom i ich partnerkom lub partnerom. Luksusowe, proste w obsłudze, skuteczne ringi na penisa cieszą się uznaniem na całym świecie. Są znakomitą alternatywą dla produktów z tzw. taśmy produkcyjnej w Chinach. 

Velv'or to marka, która odpowie na Twoje pytania

Velv'or oferuje ściśle określoną kategorię produktów. Są to pierścienie i lassa na penisa o różnym designie, ale o równie skutecznym działaniu. Założyciel marki Jelle Plantenga dzieli się wiedzą i doświadczeniami z mężczyznami na całym świecie. Na stronie Velv'or znajdziecie znakomite recenzje i porady od innych mężczyzn, co jest dowodem na świetną jakość i skuteczność oferty Velv'or. Marka prowadzi również swoje media społecznościowe. Jeśli więc macie jakieś pytania, wątpliwości, nie bójcie się pytać!