seksowny prezent na dzień kobiet

seksowny prezent na dzien kobiet

Nuru kosmetyki do masażu

Kosmetyki do masażu Nuru to gama cudownych akcesoriów erotycznych, które doskonale sprawdzą się podczas intymnych chwil we dwoje. Doskonałe do klasycznego masażu oraz seksu tantrycznego!

 

Filtruj wyniki
Wodoodporność
Efekt
Aromat
Filtruj wyniki

Nuru: marka wyjątkowych akcesoriów do masażu

Nazwa marki Nuru świadomie nawiązuje do sztuki masażu nuru. Producent oferuje serię wyjątkowych akcesoriów do masażu nuru. Składają się na nie olejki erotyczne, prześcieradło ochronne, bambusowa miseczka, odżywcze świece do masażu, a także tak zwane olejki instant, które przed użyciem mają postać pudru. Po dodaniu do nich wody uzyskujemy świetnej konsystencji olejek do masażu.

Nuru japoński olejek do masażu erotycznego

Japoński olejek do masażu erotycznego nuru od marki Nuru jest bezpiecznym, aromatycznym i korzystnym dla skóry olejkiem, który może zostać użyty w bardzo dużych ilościach. Nuru wychodzi naprzeciw wysokim oczekiwaniom, jeśli chodzi o jakość i właściwości zdrowotne kosmetyków do masażu. Japoński olejek Nuru jest wydajny, zapewnia "poślizg", a po wchłonięciu części produktu w skórę, pozostawia ją odżywioną, nawilżoną i pięknie pachnącą. 

Jak stworzyć zestaw do japońskiego masażu nuru?

Markę Nuru wybraliśmy nieprzypadkowo, ponieważ producent w całości poświęca swoją ofertę nuru: japońskiej sztuce masażu. Do nieograniczonej zabawy i komfortu będziemy potrzebować: dużej ilości aromatycznego olejku do masażu, prześcieradła/materiału chroniącego meble i podłogę przed zabrudzeniem. Tłusty olejek może być uciążliwy do sprania, dlatego przy nuru konieczne jest zastosowanie jakiejś folii ochronnej lub materiału. Opcjonalnie można sięgnąć po miseczkę, do której można przelać olejek i wygodnie z niego korzystać. 

Jak zrobić japoński masaż nuru?

Kultura Japonii jest bogatsza, niż może się na pozornie wydawać. Nie bez powodu to właśnie stamtąd pochodzą wyjątkowe rytuały związane ze sztuką miłości. Japończycy są mistrzami w celebrowaniu bliskości i to właśnie oni zapoczątkowali fantastyczną praktykę, jaką jest japoński masaż nuru. Mając skompletowane odpowiednie akcesoria, możecie przystąpić do wyjątkowego, erotycznego masażu. Nuru to masaż, który wykonuje się całym ciałem. Stąd konieczna jest duża ilość olejku, by dotykanie i pocieranie stref erogennych było przyjemne i wygodne. Do wykonania masażu nuru nie potrzeba doświadczenia, a jedynie sporo otwartości na nowe doznania. Masaż nuru wydłuża grę wstępną i seks.