ZALO

Gadżety erotyczne ZALO są wyjątkowe. To wysokiej jakości zabawki erotyczne, które uświetnione zostały oryginalnym designem i luksusowymi akcentami: prawdziwym złotem oraz kryształkami Swarovskiego.

zalo logo

 1. Wysyłamy w 24h
  357,09 zł
  Zalo Courage ogrzewany wibrator punktu G Zalo Courage ogrzewany wibrator punktu G
 2. Wysyłamy w 24h
  317,39 zł
  Zalo Confidence masażer do ciała ogrzewany Zalo Confidence masażer do ciała ogrzewany
 3. Wysyłamy w 24h
  317,39 zł
  ZALO Confidence masażer do ciała ogrzewany ZALO Confidence masażer do ciała ogrzewany
 4. Wysyłamy w 24h
  460,99 zł
  Zalo Desire duży wibrator pulsator ogrzewany Zalo Desire duży wibrator pulsator ogrzewany
 5. Wysyłamy w 24h
  460,99 zł
  Zalo Desire duży wibrator pulsator ogrzewany Zalo Desire duży wibrator pulsator ogrzewany

ZALO Queen wibrator 2w1!

Najpopularniejszy obecnie gadżet erotyczny marki ZALO to wibrator 2w1 ZALO Queen. To właściwie zestaw: wibrator plus nakładka, która umożliwia szybką transformację klasycznego masażera do punktu G w nowoczesny, bezdotykowy, mocny stymulator do łechtaczki. Dwa zupełnie różne gadżety erotyczne, oferujące odmienne doznania, ukryte są w jednym doskonale zaprojektowanym gadżecie. Zestaw ZALO Queen, podobnie jak inne produkty marki, wyposażony jest w kartę gwarancyjną, będącą jednocześnie dowodem na najwyższą jakość. 

Luksusowe gadżety erotyczne ZALO

Akcesoria erotyczne ZALO wyróżnia wiele cech. Przede wszystkim jest to oryginalny design i wykorzystanie elementów biżuteryjnych. Dzięki temu gadżety erotyczne stają się jednocześnie nowoczesną i bardzo stylową biżuterią, której nie powstydzi się żadna kobieta. Oprócz tego luksusowe zabawki erotyczne wykonane są z silikonu premium, który jest w pełni bezpieczny dla ciała i bardzo przyjemny w dotyku. Wibratory mają mocne i dopracowane silniczki, które odpowiadają za głębokie i wysoko oceniane wibracje. Wisienką na torcie jest eleganckie, ekologiczne opakowanie akcesoriów ZALO, które również jest dowodem niezwykłej dbałości marki o każdy detal.

ZALO erotyczny prezent dla każdej kobiety

Czy prezent erotyczny dla kobiety to dobry pomysł? Oczywiście, pod warunkiem, że sięgniesz po gadżet, który jest stylowy, doskonałej jakości i faktycznie zadziała. Jeśli nie wiesz, jaki produkt erotyczny wybrać, sięgnij po ZALO. Akcesoria dla kobiet marki ZALO to prawdziwy przejaw luksusu, na który może sobie pozwolić większość z nas. Bezpieczne i bardzo subtelne damskie wibratory marki to szeroka oferta, która odpowie na indywidualne wymagania każdej osoby. ZALO to znany i doceniany producent wibrujących akcesoriów do sypialni. 

Luksusowe wibratory ZALO sterowane aplikacją

Ważną informację dla wszystkich miłośników erotycznych kontaktów na odległość jest zdolność łączenia się gadżetów erotycznych ZALO z aplikacją do sterowania zdalnego. Darmowa aplikacja na telefon jeszcze bardziej zwiększa możliwości gadżetów i umożliwia sterowanie nimi z dowolnego miejsca na Ziemi, oczywiście z dostępem do internetu. Wibratory sterowane aplikacją stanowią większość gadżetów erotycznych marki ZALO.